صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 225
Like Tree179تشکر

موضوع: Slave Flash (فلاش دوم)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    165

Exclamation مهم :توضیح در مورد کاربرد تخلیه کننده فلاش

سلام.
    ممکنه در مورد کاربرد این وسیله توضیح بدید
    اینجا
    آیا امکان استفاده به همراه فلاش های خیلی قدیمی به صورت آف کمرا رو هم میده و چه وسایل دیگه ای مورد نیازهست؟

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط poker نمایش پست ها
    سلام.
    ممکنه در مورد کاربرد این وسیله توضیح بدید
    اینجا
    آیا امکان استفاده به همراه فلاش های خیلی قدیمی به صورت آف کمرا رو هم میده و چه وسایل دیگه ای مورد نیازهست؟
    سلام
    thumbnail_Untitled-213115990994e2d69fb34efa.jpg

این وسیله از شرکت دید فراز خریداری و تست شد . فقط یک فتوسل عادی است و امکان نادیده گرفتن preflash را ندارد.
    حداقل این ورژن که در لینک بالا بود که اینگونه بود.(شاید ورژن های دیگری در همین شکل داشته باشد با امکان حذف preflash)
    Javid، poker و MSRS تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

ضمنا فتو سل های مزبور را که تهیه کرده بودم به شرکت دید فراز مرجوع کردم و ایشان با کمال خوشرویی آنها را پس گرفتند.
    در ناصر خسرو پاساژ ایران پگاه هم دقیقا مشابه همین را پیدا کردم ولی با دکمه اضافه ای که طبق تصویرش میگفت فلاش برطرف کننده قرمزی را نادیده می گیرد ولی در این مد به هیچ عنوان فلاش را فعال نمیکرد . در مد عادی نیز همان مشکل قبلی وجود داشت (با پری فلاش تریگر عمل میکرد و بدرد نمی خورد)
    poker و MSRS تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    126

سلام !
    من یک فلاش nissin Di662 مارک 1 دارم و یک فلاش canon 580 و یک تریگز yongnou و میخواهم دو فلاش را با هم به صورت off camera فعال کنم . میشه لطف کنید یک راهنمایی کنید .
    (دوربین 550d) .

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

سلام

این تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط neda.bokeh نمایش پست ها
    سلام !
    من یک فلاش nissin Di662 مارک 1 دارم و یک فلاش canon 580 و یک تریگز yongnou و میخواهم دو فلاش را با هم به صورت off camera فعال کنم . میشه لطف کنید یک راهنمایی کنید .
    (دوربین 550d) .
    تاپیک فلاش های Nissin

نقل قول نوشته اصلی توسط neda.bokeh نمایش پست ها
    سلام!
    من یک فلاش nissin Di662 مارک 1 دارم و یک تریگز yongnou و میخواهم یک فلاش دیگر با قیمت مناسب تهیه کنم .ومیخواهم دو فلاش را با هم به صورت off camera فعال کنم . میشه لطف کنید یک راهنمایی کنید . دوربین 550d
    فعالیت در پرتره و مدلینگ !
    ؟؟؟؟؟؟؟

مطمئنا کسی پیدا شود جواب را بداند در همان تاپیک جواب خواهد داد و نیازی نیست سوالتان را جای دیگری طرح کنید

شاد باشید و سربلند....
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کمگ

با سلام
    من یک کانن d600 دارم و میخوام که چند تا فلاش رو به صورت off camera استفاده کنم و نمیخوام که از فلاش خود دوربین استفاده کنم یک راه حل ارزان لطفا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    396

با سلام
    میخواستم بدونم سرعت سینک فلاش 430EXii با دوربین 7D چقدره؟ و اینکه با این ترکیب چه زمانی باید از تنظیم high speed sync استفاده کنم؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط miadbarcai نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم سرعت سینک فلاش 430EXii با دوربین 7D چقدره؟ و اینکه با این ترکیب چه زمانی باید از تنظیم high speed sync استفاده کنم؟
    من با 7D کار نکرده ام، ولی به احتمال زیاد در حالت HSS:Off ، باید 1/250sec باشد ...

اینکه چه زمانی استفاده کنید، بسته به سرعت سوژه ی شما دارد. بعنوان نمونه برای قطرات باران یا قطرات فرود یک فواره، شاید به 1/400 یا 1/600 نیاز پیدا کنید ... در این هنگام، با فعال کردن HSS ، پرده های شاتر با این سرعتها بدون مشکل سینک میشوند (حتی تا ماکزیمم سرعت شاتر دوربینتان، 1/4000 یا 1/8000 ) همینطور در حین عکسبرداری از یک سوژه ی انسانی پرسرعت (ورزشکار، کودک در حال دویدن، ... )

چنانچه همیشه HSS را ON نگه دارید؛ اگر سرعت شاتر شما 1/250sec یا کمتر باشد، HSS دخالتی نخواهد کرد، در غیر اینصورت HSS بطور خودکار، فعال میشود

پی نویس: الان حضور ذهن ندارم که در حالت HSS:Off و سرعت شاتر بیش از 1/250، HSS بصورت خودکار فعال میشود یا خیر ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

دوستان دو سوال برام پیش اومده که هر چقدر گشتم نتونستم جوابش رو در تالار پیدا کنم.
    1: من یک ست نوری شامل 2 فلاش 250 و یک 160 ژول دارم که از طریق رادیو تریگر با این ها عکاسی می کنم (البته این ها رو تازه تهیه کردم و تازه کارم)
    سوالم این بود چطور میشه فقط یکی یا دو تا از این ها فلش ها فعال بشند و هر سه همزمان شلیک نکنند؟
    مثلا برای بعضی حالت های خاص فقط نیاز دارم دو تا از فلش هام فعال بشند، راه حلی وجود داره؟ آیا تنها راه حل خاموش کردن فلاشی است که نیازی به آن ندارم؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط nasers نمایش پست ها
    دوستان دو سوال برام پیش اومده که هر چقدر گشتم نتونستم جوابش رو در تالار پیدا کنم.
    1: من یک ست نوری شامل 2 فلاش 250 و یک 160 ژول دارم که از طریق رادیو تریگر با این ها عکاسی می کنم (البته این ها رو تازه تهیه کردم و تازه کارم)
    سوالم این بود چطور میشه فقط یکی یا دو تا از این ها فلش ها فعال بشند و هر سه همزمان شلیک نکنند؟
    مثلا برای بعضی حالت های خاص فقط نیاز دارم دو تا از فلش هام فعال بشند، راه حلی وجود داره؟ آیا تنها راه حل خاموش کردن فلاشی است که نیازی به آن ندارم؟
    راحت ترین کار خاموش کردن فلاش یا خاموش کردن چشمی فلاش است.

اما راهکار دیگر این است که یک تریگر چند کاناله خریداری کنید.و هر فلاش را روی یک کانال ست کنید و بعد برای عکاسی از کانال همون فلاش استفاده کنید.سخت و گران...
    M. Beyrami، Walkman، nasers و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 آخرینآخرین