صفحه 50 از 97 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    برخلاف محصول قبلی، توسط این trigger می توانیدتنظیمات flash های Speedlite را می توان از روی دوربین های سازگار (EOS 40D به بعد) کنترل کرد.
    داریوش عزیز،
    این قابلیت، بسیار جذاب باید باشه :) خصوصاً وقتی که SlaveFlash ها را داخل SoftBox قرار داده ایم، و برای هر تنظیمی مجبور به سرزدن بداخل آن نیستیم. دقیقاً انگار با E-TTL Cable داریم کار میکنیم.

این سوال مطرح میشه که : آیا از جمیع جهات با PocketWizard برابری میکند ؟ و در نهایت اختلاف قیمت آن با PW چقدر است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    خواستم ببینم کسی با دو فلاش EX II 500 بطور همزمان عکاسی کرده ؟ ( Master - Slave )
    متاسفانه من یکی از فلاش ها رو در حالت مستر و یکی دیگه رو در حالت Slave قرار میدم، فقط وقتی فلاش اول روی دوربین نصب باشه فلاش دوم همزمان فعال میشه
    ولی وقتی از یه رابط تریگر که روی دوربین و فلاش مستر نصبه تست میکنم فلاش دوم با تاخیر عمل میکنه !
    حتی فلاش ها رو که تست نور میزنم. فلاش دوم دیر عمل میکنه !
    اگه کسی تونست کمکم کنه ممنونش میشم ؟

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط sami.hozni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم ببینم کسی با دو فلاش EX II 500 بطور همزمان عکاسی کرده ؟ ( Master - Slave )
    متاسفانه من یکی از فلاش ها رو در حالت مستر و یکی دیگه رو در حالت Slave قرار میدم، فقط وقتی فلاش اول روی دوربین نصب باشه فلاش دوم همزمان فعال میشه
    ولی وقتی از یه رابط تریگر که روی دوربین و فلاش مستر نصبه تست میکنم فلاش دوم با تاخیر عمل میکنه !
    حتی فلاش ها رو که تست نور میزنم. فلاش دوم دیر عمل میکنه !
    اگه کسی تونست کمکم کنه ممنونش میشم ؟
    از چه تریگری استفاده میکنید؟؟؟؟
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

سلام
    آقا كسي يه جاي مطمئن براي خريد تريگرهاي Yonguno معرفي كنه .
    ssobhdel تشکر می‌کند.

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

سلام بر دوستان عزیز. من یک دوربین 600D با تازگی گرفتم. فلاش 430 کنون رو هم دارم. یک رادیو تریگر با مارک CONONMARK گرفتم به قیمت 38 تومان. برخی از مواقع این رادیو تریگر عمل نمیکنه و با وحود اینکه چراغ گیرنده با شات زدن روشن میشه اما فلاش نمیزنه. این مشکل رو با بستن فرستنده بر روی دوربین SX1 Canon و D3100 Nikon هم داشتم و کلا برخی مواقع بعد از زدن چند فلاش دیگر فلاش تریگر نمی شود. از فواصل 3-4 متری و برخی مواقع از بین موانع هم جواب نمی دهد. باتری ها را تست کردم مشکلی نداشت. به نظرتون مشکل از کجاست؟ به نظرتون با خرید این مشکل رفع میشه؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

بی نام و نشان تر این این کونور نمی دونم چی چی پیدا نکردید؟مشکل از تریگر است.از یک مدل با اسم و رسم تر و قابل اعتماد تر استفاده کنید.

شباب جان جای مناسب هم گفتیم یکی دو بار شما دقت نکردی!زیاد بگوییم می گویند تبلیغات می کنید.

دوربین ابزار ( بنر اش تبلیغاتی اش در فروم هم هست )
    shabab، M. Beyrami، drfarahnak و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

والله كاوه جان خودم هم راجب اين يانگوم دل چركينم با همون دوست عزيز كه فرمودي تماس گرفتم .مارك پيكسل هم داشت يك ست گيرنده -فرستنده بقيمت 180 كه تي تي ال رو ساپورت ميكنه از پس قيمتش بر ميام ولي نميدونم اصلا چيه خوبه .... بده .... ؟ دوستي ميگفت اگه ميري سراغ پيكسل بهتره همون پاكت ويزارد رو بگيري.
    توو ويديوهاي آموزشي كلبي همه از پاكت ويزارد استفاده ميكنن اختلاف قيمت هم كه ماشالله . پاكت ويزارد سه برابر پيكسل و پيكسل هم سه برابر يانگوم (يونگو يا هرچي) قيمت داره ....
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

سلام
    يه مشكلي با فلاش تريگر Yonguno دارم اونم اينكه از دوربين فرمان رو به فلاش ارسال ميكنه و فلاش هم شليك ميكنه اما سرعت سينك انگار براش تعريف شده نيست و نورسنجي دوربين مثل حالتي كه فلاش رو روي دوربين ميگذارم نيست كه 1/200 ام تشخيص بده. دفترچه و راهنماها رو هم مطالعه كردم اما متوجه نشدم مشكل از كجاست. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه

ممنون

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط saadi126 نمایش پست ها
    سلام
    يه مشكلي با فلاش تريگر Yonguno دارم اونم اينكه از دوربين فرمان رو به فلاش ارسال ميكنه و فلاش هم شليك ميكنه اما سرعت سينك انگار براش تعريف شده نيست و نورسنجي دوربين مثل حالتي كه فلاش رو روي دوربين ميگذارم نيست كه 1/200 ام تشخيص بده. دفترچه و راهنماها رو هم مطالعه كردم اما متوجه نشدم مشكل از كجاست. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه

ممنون
    من هر چه قدر پست شما رو خوندم گیج تر شدم
    آخر هم متوجه نشدم مشکلتون چیه؟
    نورسنجی چه کار داره به سرعت سینک؟؟؟
    در هر حال این کاری که میگم رو بکنید
    در منوی تنظیمات دوربین یکی مونده به آخر از راست کاستوم فانکشن => گزینه سوم سرعت فلاش هست در اون باز هم گزینه آخری که سوم هست روی 1/200 فیکس کنید و در مودهای Av و M امتحان کنید ...
    اگر مشکلتون حل نشد زنگ بزنید 125

ارادتمند
    ------------
    در پناه اورمزد
    saadi126 تشکر می‌کند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

جناب استیری فرمایش شما درسته هر چی پست خودم رو خوندم بیشتر گیج شدم که چی نوشتم! حالا شرح دقیق مشکل من اینه:
    وقتی فلاش رو روی دوربین نصب میکنم و یا فلاش سر خود دوربین رو فعال میکنم خود دوربین به صورت اتوماتیک زمان شاتر رو روی 1/200 ام قرار میده. حالا وقتی فلاش (نایسین 622 مارک 2) رو به تریگر وصل میکنم و فرستنده ی تریگر رو روی دوربین نصب میکنم، انتظار دارم باز هم سرعت شاتر به 1/200 تغییر پیدا کنه اما همچین اتفاقی نمیفته و سرعت شاتر (بر فرض اینکه در مود Av هستم) همان سرعتی هست که وقتی تریگر روی دوربین وصل نیست. حالا باید کار خاصی انجام بدم تا دوربین تشخیص بده تریگر و فلاش با دوربین در ارتباط هستند و با سرعت 1/200 ام سینک بشه؟
    نمیدونم تونستم منظورم رو درست انتقال بدم یا نه

صفحه 50 از 97 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین