صفحه 70 از 97 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

حقیقتش خیلی به این تریگرها و انواع موجودش آشنا نیستم...اینی هم که باهاش کار کردم 3ماه که تو آتلیه ای بودم باهاش دردسر داشتم....این ستی که میفرمایید چطوریه؟ یه مدل یا برند معرفی کنید خودم پیگیرش میشم....از همون رادیویی های 60-70 تومنیه؟ مشکل و ایرادشون چی هست نسبت به پاکت ویزارد یا ینگنو؟

عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    حقیقتش خیلی به این تریگرها و انواع موجودش آشنا نیستم...اینی هم که باهاش کار کردم 3ماه که تو آتلیه ای بودم باهاش دردسر داشتم....این ستی که میفرمایید چطوریه؟ یه مدل یا برند معرفی کنید خودم پیگیرش میشم....از همون رادیویی های 60-70 تومنیه؟ مشکل و ایرادشون چی هست نسبت به پاکت ویزارد یا ینگنو؟

بله منظور من هم همین رادیو های 60 70 تومنی است. منتها منظورتونو از 3تا خریدن متوجه نشدم. ستهای مختلف شامل یک فرستنده و چند گیرنده است ( تکی، دوتایی و ...) البته در بعضی از مدلها هم فرستند و گیرنده یک شکل است و هردوکار را میکند بعلاوه از آن به عنوان شاتر ریموت وایرلس هم میتوان استفاده کرد. نمیدانم میتوانید گیرندهها را جدا خریداری کنید یا نه. متاسفانه در ایران نیستم و اطلاع زیادی از مدلهای موجود ندارم. اگر محصولات یانگنو موجود است انتخاب خوبیست. ریویو های خوبی در مورد محصولات این شرکت دیده‌ام. ولی گویا بعضی از مدلها از باطری خاصی برای فرستنده استفاده میکنند که شاید پیدا کردن آن آسان نباشد!
    Digital Lover تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

با سلام خدمت همه ی دوستان
    اساتید عزیز بنده میتوانم با این رادیو تریگر فلاش کنون 580 EX II خود را ست کنم ؟
    ممنون
    Elinchrom Skyport ECO
    4 Channels
    Flash Sync up to 1/250 Sec.
    30,000 Hour Battery
    Weighs Less Than an Ounce
    765923.jpg

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

سلام دوستان

بعضی از رادیو تریگر ها با TTL و بعضی دیگر بدون TTL است.آیا منظور شرکت سازنده قابلیت ارسال اطلاعات TTL (مقدار نورسنجي فلاش بر اساس آنچه که از درون لنز (Trough The Lens) روي نورسنج اصلي دوربين تابيده مي شود) بوسیله رادیو تریگر است یا نوع اتصال فلاش یا منظور چیز دیگری است؟

قصد عکاسی در خارج از شهر را دارم و هدفم کنترل 4 فلاش کنون( 3فلاش 580 و یک 600) که فقط 600 مال خودم و 580 از دوستان قرض گرفتم.بدنه دوربینم 7D...
    اطلاعات زیادی درباره این وسیله ندارم،از مدلهایی هم که دوستان در پستهای قبلی معرفی کردن متاسفانه من در بازار نتوانستم پیدا کنم،در اینترنت هم برندهای Phottix،PocketWizard ،yongnuo و...با قیمتهای متفاوت و گران بود

حالا از دوستان که تجربه کار با این وسیله را دارند خواهشمندم راهنمایی کنند در مورد برند،قیمت،با TTL یا بدون TTL...

سپاس
    lone تشکر می‌کند.
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

سلام
    امروز یک ست فرستنده و گیرنده مارک S&S از بابهمایون خریداری شد ،
    Products_R312.jpg
    البته مارک GODOX هم موجود بود که هردو مثل هم بودند با این تفاوت که S&S دارای گارانتی 6 ماهه بود
    از این ست برای CANON 60D به همراه NISSIN 866MK2 قرار است استفاده شود .. فلاش را در مود منوال گذاشتم و سیمهای تریگرهارا هم وصل کردم ... چندباری فلاش با دکمه فرستنده تریگر به کار افتاد ولی بعد هرچه کردم کار نکرد ولی در نهایت با ریست کردن فلاش مشکل حل شد .
    مشکلی که الان بنده دارم عدم هماهنگیه زمان شلیک فلاش و ثبت تصویر هست به طوری که نور فلاش در عکسها بی اثر است ...
    ممنون میشم اگر راهنمایی در این خصوص دارید مرا بهرمند کنید .
    ویرایش توسط iman mehr : Monday 4 February 2013 در ساعت 02:05
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

البته مارک GODOX هم موجود بود که هردو مثل هم بودند با این تفاوت که S&S دارای گارانتی 6 ماهه بود
    از این ست برای CANON 60D به همراه NISSIN 866MK2 قرار است استفاده شود .. فلاش را در مود منوال گذاشتم و سیمهای تریگرهارا هم وصل کردم ... چندباری فلاش با دکمه فرستنده تریگر به کار افتاد ولی بعد هرچه کردم کار نکرد ولی در نهایت با ریست کردن فلاش مشکل حل شد .
    مشکلی که الان بنده دارم عدم هماهنگیه زمان شلیک فلاش و ثبت تصویر هست به طوری که نور فلاش در عکسها بی اثر است ...
    ممنون میشم اگر راهنمایی در این خصوص دارید مرا بهرمند کنید .
    سلام
    سرعت شاتر چند بود؟
    iman mehr و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

سلام مجدد
    با سرعتهای کمتر از 1/250 تست کردم ... امروز یکبار باطری کل وسایل و دراوردم ، فلاش و دوربین و ریست کردم بعد تریگرهارو وصل کردم . با کمال تعجب مشکل حل شد !
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط RezzaGhaedi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    اساتید عزیز بنده میتوانم با این رادیو تریگر فلاش کنون 580 EX II خود را ست کنم ؟
    ممنون
    Elinchrom Skyport ECO
    4 Channels
    Flash Sync up to 1/250 Sec.
    30,000 Hour Battery
    Weighs Less Than an Ounce
    765923.jpg
    این رادیوفلاش، منحصراً فلاشهای الینکروم شما رو تحریک میکنند.

بنابراین برای حالتی که مطرح کردید، 580 را فقط میتوانید در جوار فلاشهای الینکروم و بکمک همانها، تحریک کنید. چون 580 قادر به شناسائی و فرمانبری از پالسهای رادیوئی این فرستنده نمیباشد. راهکارئی که بنظرم میرسه اینهاست:

1) تهیه ست Pocketwizard برای 580 و هدهای استودیوئی تان
    2) برای حالت Off-Camera : تهیه چشمی (همان فتوسل خودمان) برای اتصال به 580 بجهت تحریک شدنش توسط نور هدهای استودیوئی تان
    3) برای حالت On-Camera : بستن 580 روی دوربین بعنوان جایگزین EL_Skyport Eco و تنظیماتی به شرح این لینک

كاربر همراه MMehdikhani آواتار ها
    تشکر کرده
    570

سلام
    ظاهراً شرکت Yongnuo يک تريگر با قابليت ttl رو توليد کرده بنام Yongnuo YN-622C که البته اين مدل براي کنون هست.(نميدونم براي نيکون هم توليد کرده يا نه). قيمتش هم حدودآ 80 دلاره و مشخصات خوبي هم داره.
    از جمله اینکه با دوربین جدید 5D Mark III و همچنین فلاش جدید 600EX همخوانی داره، تا سرعت 1/8000 سینک میشه ، پشتیبانی از E-TTL و چندین قابلیت جالب دیگه.
    دوستان اگه کسي اطلاعات بيشتري از اين تريگر داره یا با این تریگر کار کرده لطف کنه و اعلام کنه که آیا واقعاً مثل تبلیغاتش عمل میکنه یا نه و در کل مشکلاتش چی میتونه باشه. احتمالاً بگم از اون ور آب يکي بفرستن چون اینجا پپیدا نکردم.

YONGNUO, photographic equipment, camera accessories, flash light, camera remote control, speedlite, photo equipment, LED photo light, flash trigger, camera wireless remote control, TTL cord
    مهدی

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    معرفی تریگر لیزری کاکتوس. مناسب برای فریز کردن اجسام با سرعت بالا با قابلیت مد تاخیری، همینطور مناسب برای عکاسی حیات وحش.

8470555473_667452b8c8.jpg

Cactus LV5 Laser triggers Review – Brian Hursey Photography
    usef، Amin Zarif، mreza1001 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

صفحه 70 از 97 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... آخرینآخرین