صفحه 73 از 97 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    سلام

یک ماهه پیش تریگر یانگنو رو تهیه کردم (1گیرنده/1فرستنده) الان به مجموعم میخواستم 1 فلاش دیگه اضافه کنم....دنبال یک گیرنده دیگه هستم....دوستان کسی مکانی رو سراغ داره که گیرنده تک بفروشند یا اگر گیر آوردن گیرنده تک غیرممکن هست آیا راهی وجود داره که بتونم فلاش جدیدم رو رادیویی تریگر کنم؟ (البته با مدد همون یانگنو که دارم)

سپاس
    سلام

اگر در فضای باز و زیر نور خورشید کار نمیکنید نیازی نیست برای هر فلاشی یه گیرنده وصل کنید ، کافیه فتو سل رو روشن کنید تا بصورت Slave کار کنه
    با شلیک فلاشی که ریموت شده،فلاش slave هم شلیک میکنه .

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    ببخشید اگه میشه حتما به این سوال پاسخ تشریحی کاملی بدید :)

اینجور که از حرف شما متوجه شدم هیچ رایدو فلاش یا تریگری وجود نداره که سرعت سینک بالاتر از 1/200 برای فلاش های چتری ( استودیویی ) داشته باشه! درست متوجه شدم؟

اگه رایدو فلاشی وجود داره که سرعت بالاتر از 1/200 ثانیه رو ساپورت کنه... لطفا لیست کنید همراه با قیمت تا بدونم کدومش به کارم میاد و بخرم

مرسی ممنون از همکاریتون
    دوست عزیز ، توانایی شاتر در سینک شدن مهمه . دوربینهایی که از شاترهای برگی استفاده میکنن ، اون شاترهایی که در لنز قرار دارند ، میتونن تا حداکثر سرعت شاتر که معمولاً تا 1/500 ثانیه است سینک بشه و مشکلی هم نداره .
    اما در شاترهای کانونی ، این محدودیت در سینک شدن وجود داره . چون فلش باید دقیقاً موقعی شلیک شود که پرده اول به انتهای مسیر رسیده و سطح فیلم یا سنسور کاملاً در معرض تابش نور قرار میگیره ، و بعد از اون پرده دوم حرکت میکنه تا سطح فیلم یا سنسور بسته بشه . اگر سرعت بیشتر از حد باشد ، زمانی فلش شلیک میکند که پرده دوم حرکت خود رو آغاز کرده و برای همین بخشی از سنسور نور نمیخوره و سیاه میفته .
    در فلاشهای Speedlite میشه در سرعتهای خیلی بالا هم فلش رو سینک کرد،به این ترتیب که فلاش،نه یکبار،بلکه چندبار یه طور پیوسته،ولی با قدرت کمتر شلیک میکنه و به این ترتیب تمام سطح فیلم یا سنسور نور میبینن .
    اون وسیله ای که شما دیدی،برای ریموت کردن فلاشهای Speedlite استفاده میشه .

شما نمیتونید با دوربینی که شاتر کانونی داره ، و استدیوفلاشهای معمولی سرعت سینک رو از محدوده دوربین بالاتر ببرید

پ.ن : بهتره سوالتون رو فقط در یه تاپیک بپرسید . مشابه همین سوال رو در تاپیک سرعت سینک هم پرسیدید .
    بنظرم مشکل شما اینه که اطلاعات اولیه راجع به مقوله فلاش و نحوه کارکردنش ندارید.به مقالات سایت مراجعه کنید .

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

ممنون از پاسخ ولی ترجیح میدم رادیوی دیگری تهیه کنم تا در چیدمان فلاشها به مشکل بر نخورم............با یک رادیو همیشه باید هواسم باشه که فتوسل فلاش دیگرم در دید فلاش مستر باشه.............
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام دوستان
    به امید خدا تا آخر هفته میخوام speedlite 600-rt بگیرم.
    دوربینمم 7d هست
    چه تریگر پیشنهاد میکنید واسه خرید که هم با فلشم شازگار باشه هم با دوربین

تشکر کرده
    3072

دوستان کسی آدرس یا شماره تلفن جایی رو نداره که بتونم از اونجا فتوسل برای فلاش آنالوگ تهیه کنم؟

hooshmand_60301-18415!1_th.jpg
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    دوستان کسی آدرس یا شماره تلفن جایی رو نداره که بتونم از اونجا فتوسل برای فلاش آنالوگ تهیه کنم؟
    درود
    خیابان باب همایون، زیرزمین پاساژ ایران پگاه، چند تا مغازه هستند که انواع این فتوسل ها رو دارند،

ولی هیچ کدوم کیفیت خوبی نداره! من چند مدل از اینها رو خریدم و نتونستم کارایی خوبی ازشون بگیرم، آخرش هم رفتم و یک تریگر رادیویی دوقولو گرفتم خیالم راحت شد!
    پاینده باشید
    Digital Lover تشکر می‌کند.

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

برای فلاش آنالوگ باید حواستون به ولتاژ بالاتر بین پایه های فلاش آنالوگ باشد...
    Digital Lover تشکر می‌کند.
    امیرحسین

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

سلام
    من به تازگی یک رادیو فلش GODOX از ناصر خسرو تهیه کردم، موقع خرید فروشنده گفت که تا 1/250 سینک میشه، من فلشم روی دوربین به راحتی تا 1/250 سینک میشه ولی با این تریگر تا 1/200 بیشتر سینک نمیشه، وقتی زنگ زدم از فروشنده پرسیدم گفت تمام مدلهای موجود در بازار با این حول و حوش قیمت(75 هزار تومان) همینه و اگر بخوای 1/250 واقعی سینک کنی باید بالای 150 تومان پول بدی، گفتم تریگر Yongnuo RF-602 میگن 1/250 سینک میشه گفت این مدل چون خیلی خرابیش زیاد بوده دیگه شرکتها وارد نمیکنن و تو بازار نیست تازه می گفت بعیده سینک بشه. حالا نمیدونم فروشنده راست گفته یا نه؟

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid415 نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی یک رادیو فلش GODOX از ناصر خسرو تهیه کردم، موقع خرید فروشنده گفت که تا 1/250 سینک میشه، من فلشم روی دوربین به راحتی تا 1/250 سینک میشه ولی با این تریگر تا 1/200 بیشتر سینک نمیشه، وقتی زنگ زدم از فروشنده پرسیدم گفت تمام مدلهای موجود در بازار با این حول و حوش قیمت(75 هزار تومان) همینه و اگر بخوای 1/250 واقعی سینک کنی باید بالای 150 تومان پول بدی، گفتم تریگر Yongnuo RF-602 میگن 1/250 سینک میشه گفت این مدل چون خیلی خرابیش زیاد بوده دیگه شرکتها وارد نمیکنن و تو بازار نیست تازه می گفت بعیده سینک بشه. حالا نمیدونم فروشنده راست گفته یا نه؟

درود
    این مدل Godox Reemix تا سرعت 250 سینک میکنه و به عنوان ریموت کنترل دوربین هم امکانات بسیار جالب و به درد بخوری میده ( فوکوس و شاتر و تاخیر در شاتر )
    من چند وقت پیش از ناصر خسرو 120 تومان خریدم که همون موقع فروشگاههای مشهور انلاین به قیمت 180 میفروختن.
    به نظرم به نسبت قیمت، بهترین انتخاب حال حاضر در بازار است .
    جدیدا با مارک digiStudio هم عرضه میشود.
    در ضمن مدل کانن و نیکون آن کابلهایشان متفاوت است.( استفاده به عنوان ریموت دوربین )

چون فروشنده در هنگام خرید به شما واقعیت رو نگفته باید مجبورش کنید که براتون تعویض کنه ( اگر مایل به خرید مدل بالاتر هستید )
    hamid415 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3072

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    درود
    خیابان باب همایون، زیرزمین پاساژ ایران پگاه، چند تا مغازه هستند که انواع این فتوسل ها رو دارند،

ولی هیچ کدوم کیفیت خوبی نداره! من چند مدل از اینها رو خریدم و نتونستم کارایی خوبی ازشون بگیرم، آخرش هم رفتم و یک تریگر رادیویی دوقولو گرفتم خیالم راحت شد!
    پاینده باشید

دوست عزیز ممکنه بفرمایید این رادیو که خریدید چه مارک و قیمتی خریدید و اینکه ازش راضی هستید؟ (شماره تلفن بدید هم ممنون میشم) شاید مجبور بشم یانگنو رو بفروشم جای اوون از این مدل بگیرم.........با تشکر
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

صفحه 73 از 97 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین