صفحه 72 از 97 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط lone نمایش پست ها
    تریگر hanel combi tf را برای فلاش قدیمی زدم سوخت .
    همین چند دقیقه پیش

تعمیر میشن ؟
    درود
    دوست گرامی ، ولتاژ تریگر این فلاش های قدیمی رو بپایید، ممکنه تا 250 ولت هم داشته باشند!

میتونید اینجا رو بررسی کنید:
    بدرود
    lone تشکر می‌کند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

هفته پیش ناصر خسرو بودم یکی از مغازه ها که گویا خودش قبلا فروشنده یانگنو بوده کلی بدیه اوون رو گفت و گفت خرابیش زیاد بوده و شرکت دیگه نمیاره (من که خیلی تعجب کردم و با اوون چیزی که تو این تاپیک شنیده بودم همخونی نداشت) ولی جای اوون تریگر Reemix رو به من معرفی کرد 2-3 جای دیگه هم رفتم این رو داشتن و گفتن از این زیاد میبرند
    میخواستم ببینم دوستان از این برند اطلاعی دارند....و بین یانگنو / ریمیکس / فوتیکس کدوم رو پیشنهاد میدند؟

سپاس
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    سلام

هفته پیش ناصر خسرو بودم یکی از مغازه ها که گویا خودش قبلا فروشنده یانگنو بوده کلی بدیه اوون رو گفت و گفت خرابیش زیاد بوده و شرکت دیگه نمیاره (من که خیلی تعجب کردم و با اوون چیزی که تو این تاپیک شنیده بودم همخونی نداشت) ولی جای اوون تریگر Reemix رو به من معرفی کرد 2-3 جای دیگه هم رفتم این رو داشتن و گفتن از این زیاد میبرند
    میخواستم ببینم دوستان از این برند اطلاعی دارند....و بین یانگنو / ریمیکس / فوتیکس کدوم رو پیشنهاد میدند؟

سپاس
    چیزی که مشخصه اینه که فروشنده هر کالایی رو که داره تعریف میده و کالایی رو که هم نداره...
    بین برندهایی که نام بردی اول یانگنو و بعد فوتیکس شناخته شدن و ریمیکس اینطور که مشخصه تازه توی بازار سروکلش پیدا شده

من به عنوان کسی که یانگنو داره میگم که مشکلی نداره و تا به امروز ازش راضی بودم، خوبیش اینه که دوستان زیادی هم در بین بچه های فروم این تریگر رو استفاده میکنن، همونطور که میدونید بهترین برند چینی بوده تا به امروز (اگه قصد خرید این برند رو داشتید به من پیام بدید تا یه جا معرفی کنم)

در مورد دیگر برند ها دوستانی که دارن و استفاده کردن بهتر میتونن راهنمایی کنن

موفق باشید
    Digital Lover و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

سلام

سپاس
    ريميكس برند تريگري كه شما ديديد نيست فكر ميكنم اسم مدل ان باشد كه عينا با دو برند S&S و godox به فروش ميرسد ... بنده تهيه كرده ام البته استفاده بسيار كمي دارم ولي مشكل خاصي نداشته و برد خوبي دارد
    Digital Lover تشکر می‌کند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

تشکر کرده
    3072

روی جعبه اوون که زده ریمیکس....گادوکس هم که فرمودید من دیدم بود....احتمالا ریمیکس این اواخر اوومده...من هم تا حالا چیزی ازش نشنیده بودم
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

تشکر کرده
    3072

الان توی سایت ....ابزار یه مدل تریگر دیدم (پیکسل TTL ) که تا 1/8000 سینک میکرد....قبلا هم همچین چیزی تو همین تاپیک خونده بودم...میخواستم بدونم چطور همچین چیزی ممکنه؟ اصلا منظور از سینک همون سینک با فلاشه یا منظور چیز دیگریست که من اطلاعی ندارم؟؟ ممنون میشم ما رو هم مطلع کنید...........

(سوال فلسفی: یعنی آیا میشود که با سرعت 1/8000 و اوون تریگر و فلاش عکس گرفت بدونه اینکه یه نوار نسبتا ضخیم سیاه عکس رو خراب نکنه )
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

روی جعبه اوون که زده ریمیکس....گادوکس هم که فرمودید من دیدم بود....احتمالا ریمیکس این اواخر اوومده...من هم تا حالا چیزی ازش نشنیده بودم
    GODOX PHOTO EQUIPMENT CO.,LTD
    خیر برند جدیدی نیست نام یکسری از تریگرهای godox است
    Digital Lover تشکر می‌کند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

الان توی سایت ....ابزار یه مدل تریگر دیدم (پیکسل TTL ) که تا 1/8000 سینک میکرد....قبلا هم همچین چیزی تو همین تاپیک خونده بودم...میخواستم بدونم چطور همچین چیزی ممکنه؟ اصلا منظور از سینک همون سینک با فلاشه یا منظور چیز دیگریست که من اطلاعی ندارم؟؟ ممنون میشم ما رو هم مطلع کنید...........

(سوال فلسفی: یعنی آیا میشود که با سرعت 1/8000 و اوون تریگر و فلاش عکس گرفت بدونه اینکه یه نوار نسبتا ضخیم سیاه عکس رو خراب نکنه )
    منظور از فلاش آنجا فلاش های استودیویی نیست و منظور Strobe ها و فلاش های روی سر دوربین مثل کانن 580 و یا نیکون 900 و امثال آنها است.که با کمک این تریگر ها می توانید سرعت سینک را تا 1/8000 ثانیه ( اگر فلاش ساپورت کند ) سینک کنید.
    Digital Lover و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    3072

سلام

یک ماهه پیش تریگر یانگنو رو تهیه کردم (1گیرنده/1فرستنده) الان به مجموعم میخواستم 1 فلاش دیگه اضافه کنم....دنبال یک گیرنده دیگه هستم....دوستان کسی مکانی رو سراغ داره که گیرنده تک بفروشند یا اگر گیر آوردن گیرنده تک غیرممکن هست آیا راهی وجود داره که بتونم فلاش جدیدم رو رادیویی تریگر کنم؟ (البته با مدد همون یانگنو که دارم)

سپاس
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    منظور از فلاش آنجا فلاش های استودیویی نیست و منظور Strobe ها و فلاش های روی سر دوربین مثل کانن 580 و یا نیکون 900 و امثال آنها است.که با کمک این تریگر ها می توانید سرعت سینک را تا 1/8000 ثانیه ( اگر فلاش ساپورت کند ) سینک کنید.
    ببخشید اگه میشه حتما به این سوال پاسخ تشریحی کاملی بدید :)

اینجور که از حرف شما متوجه شدم هیچ رایدو فلاش یا تریگری وجود نداره که سرعت سینک بالاتر از 1/200 برای فلاش های چتری ( استودیویی ) داشته باشه! درست متوجه شدم؟

اگه رایدو فلاشی وجود داره که سرعت بالاتر از 1/200 ثانیه رو ساپورت کنه... لطفا لیست کنید همراه با قیمت تا بدونم کدومش به کارم میاد و بخرم

مرسی ممنون از همکاریتون

صفحه 72 از 97 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین