صفحه 10 از 77 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: فلاش هاي NISSIN ..... ا

بچه هاي اين فروم در جاهاي مختلف گفته اند ظاهرا كيفيت ساخت بهتري هم دارند.البته گرانتر هم هستند.
    ضمناً عدد راهنماي نيسين 466 برابر 33 متر و متز، 36 متر است
    فلاش های قدیم متز Build like a tank هستند ولی من یکی از مدل های جدیدش رو دیدم مثل سابق نبود اما بد هم نبود. فکر نکنم متز از مشکلات نیسینی داشته باشد. عدد راهنما رو من از رو اسمش حدس زده بودم ! که اشتباه بود . پس کمی قوی تر هم هست.

سیاوش جان جای شما بودم فلاش و دوربین را بر می داشتم می بردم مغازه ای که خرید کرده ام و مشکل را مطرح همانجا هم تست می کردم با فلاش های دیگر هم تست می کردم. نهایتاً به زور هم شده فلاش را تعویض می کردم.
    Kaveh Ghobadi، Rouzbeh Ehsani، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

خب بعد از 2 روز برسی و دریاف قیمت از کل تهران
    یک عدد Di866 به قیمت 265 هزار تومان خریداری شد
    کیفت ساخت قابل قبول هست میشه با EX 580 مقایسه کرد البته نه II همون قدیمیش :دی
    فلاش های متز رو هم تست کردم اما با این قیمت مبتونستم 48 رو بخرم 250 هزار تومان
    متز 58 هم 430 هزار تومان فقط به خاطر یک Made in Germany
    زمانی که 4 فلاش متز کنن سیگما و نیسین رو کنار هم میگذارید فقط کیفت ساخت کنن هست که خودش رو متمایز میکنه کفشک فلزی ، کلید های نرم ، سرصدای کم هنگام زوم .
    اما 3 برند دیگه در همه این موارد مثل هم عمل میکنند.
    فلاش رو با تریگر اکسیر لایت هم تست کردم بدون مشکل و به راحتی عمل میکرد (مشکلی که 580 داره)
    از نظر من این فلاش با توجه به قیمت یک گزینه معقول و کار آمد هست
    امید وارم کار کردش در دراز مدت مثل اولش باشه.
    Mashhadi Vahid، Kamal، Austin.A و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    خب بعد از 2 روز برسی و دریاف قیمت از کل تهران
    یک عدد Di866 به قیمت 265 هزار تومان خریداری شد
    کیفت ساخت قابل قبول هست میشه با EX 580 مقایسه کرد البته نه II همون قدیمیش :دی
    فلاش های متز رو هم تست کردم اما با این قیمت مبتونستم 48 رو بخرم 250 هزار تومان
    متز 58 هم 430 هزار تومان فقط به خاطر یک Made in Germany
    زمانی که 4 فلاش متز کنن سیگما و نیسین رو کنار هم میگذارید فقط کیفت ساخت کنن هست که خودش رو متمایز میکنه کفشک فلزی ، کلید های نرم ، سرصدای کم هنگام زوم .
    اما 3 برند دیگه در همه این موارد مثل هم عمل میکنند.
    فلاش رو با تریگر اکسیر لایت هم تست کردم بدون مشکل و به راحتی عمل میکرد (مشکلی که 580 داره)
    از نظر من این فلاش با توجه به قیمت یک گزینه معقول و کار آمد هست
    امید وارم کار کردش در دراز مدت مثل اولش باشه.
    درسته جناب ابطحی عزیز
    من تعریف این فلاش رو زیاد شنیدم ( اما بعد از اینکه خودم به اشتباه 622 رو خریدم) فلاش خیلی خوبیه بخصوص اینکه هم full auto داره و هم TTL
    راستی TTL خوب کار میکنه ؟ فکر کنم بین 24-105 باشه عملکردش یک تست میکنی خبر بدی ممنون میشم
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

پیش فرض پاسخ : پاسخ: فلاش هاي NISSIN ..... ا

من یه فلاش 622 نیسان دارم میخوام اینو آپ دیت کنم کسی میدونه چطوری میشه اینکار رو انجام بدم ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
    من یه فلاش 622 نیسان دارم میخوام اینو آپ دیت کنم کسی میدونه چطوری میشه اینکار رو انجام بدم ؟
    سلام

آقاي كمال عباسي از بچه هاي فروم ( kamalmobil ) كه نيسين 466 داشتند ظاهرا از طريق نمايندگي اقدام به آپديت كردند و راضي بودند.

اينم سندش :biggrin:

نقل قول از kamalmobil :

توجه داشته باشين فلاش يك بار به نمايندگي فرستاده شده و آيديت نرم افزاري شده و هم اكنون با 7 دي بدون كوچكترين مشكل هماهنگ است و منو ها نيز بر روي دوريين نيز فعال هستند.
    مرجع:

پي نوشت:
    البته اميدوارم منظورتون از نيسان همون نيسين ( NISSIN ) باشه!
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Thursday 1 July 2010 در ساعت 13:25
    M. Beyrami، Mehdi Rojaie و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام

آقاي كمال عباسي از بچه هاي فروم ( kamalmobil ) كه نيسين 466 داشتند ظاهرا از طريق نمايندگي اقدام به آپديت كردند و راضي بودند.

اينم سندش :biggrin:

نقل قول از kamalmobil :

مرجع:

پي نوشت:
    البته اميدوارم منظورتون از نيسان همون نيسين ( NISSIN ) باشه!
    سلام
    دوستان عزیز یک توضیح کلی در مورد این فلاشها بدم بهتون
    با توجه به مشکلات بسیار زیادی که بعد از خرید فلاش 622 که بعدا مشخص شد از ابتدا این فلاش خراب بوده و سوالات در همین بخش مطرح شده بود من پیگیریهایی رو انجام دادم که ماحصل این تلاشها رو براتون میگم
    1- مدلهای 466 و 622 غیرقابل آپدیت شدن هست و اگر کسی میتونه این موضوع رو اثباط کنه حتما با من تماس بگیره این موضوع رو از طریق مکاتبه ( email) با شرکت نایسین متوجه شدم و در شرکت آفومار تایید شد اگر آقای عباسی لطف کنن بگن تو کدوم نمایندگی اقدام به آپدیت کردن
    2- شرکت آفومار نمایده و تعمیرات اصلی این فلاش رو برعهده داره و یک شرکت بازرگانی واردکننده اصلی این فلاش هستش
    3- مدل 866 تنها مدل قابل آپدیت هستش و این موضوع هم در سایت نایسین و هم در مکاتبه ای که کرده بودم بیان شده بود
    [IMG][/IMG]
    (ببخشید عکس باکیفیت تری پیدا نکردم ) این عکس محل اتصال کابل برای آپدیت رو نشون میده که بر اساس دفترچه راهنمای این فلاش میشه با اتصال کابل usb این فلاش رو آپدیت کرد
    4- من از کارکرد این فلاش رازیم و به نظرم نیازی به آپدیت نمیبینم اگر نیازی هست به آپدیت و یا مشکلی هست که نیاز به تغییر میبینید بگید ولی در واقع نسخه کامل و بدون مشکل این فلاش 866 هستش که واقعا فلاش عالیی هستش
    ممنون/
    http://www.nissindigital.com/en/Di866-1.html
    http://www.nissindigital.com/en/Di622.html
    http://www.nissindigital.com/en/Di466.html
    ویرایش توسط siavash_f : Monday 12 July 2010 در ساعت 22:43
    Rouzbeh Ehsani، M. Beyrami، N_qaraei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

آپدیت که می شود. منتها ظاهرا اون مشکل عدم سازگاری با تریگر فقط در ورژن نیکون رفع می شود.
    "Actually the original design of Di622 is not support X-contact, which means you are not able to use a trigger for a wireless mode.
    But due to many users asked to release it. We decided to do and hope users can enjoy more with our flash.

This advanced feature already released for Nikon version.
    For Canon version due to the hardware problem, it is not able to release.
    But we will consider to add completed function in the coming models.

Thank you very much.
    Nissin
    Rouzbeh Ehsani و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز یک توضیح کلی در مورد این فلاشها بدم بهتون
    با توجه به مشکلات بسیار زیادی که بعد از خرید فلاش 622 که بعدا مشخص شد از ابتدا این فلاش خراب بوده و سوالات در همین بخش مطرح شده بود من پیگیریهایی رو انجام دادم که ماحصل این تلاشها رو براتون میگم
    1- مدلهای 466 و 622 غیرقابل آپدیت شدن هست و اگر کسی میتونه این موضوع رو اثباط کنه حتما با من تماس بگیره این موضوع رو از طریق مکاتبه ( email) با شرکت نایسین متوجه شدم و در شرکت آفومار تایید شد اگر آقای عباسی لطف کنن بگن تو کدوم نمایندگی اقدام به آپدیت کردن
    2- شرکت آفومار نمایده و تعمیرات اصلی این فلاش رو برعهده داره و یک شرکت بازرگانی واردکننده اصلی این فلاش هستش
    3- مدل 866 تنها مدل قابل آپدیت هستش و این موضوع هم در سایت نایسین و هم در مکاتبه ای که کرده بودم بیان شده بود
    [IMG][/IMG]
    (ببخشید عکس باکیفیت تری پیدا نکردم ) این عکس محل اتصال کابل برای آپدیت رو نشون میده که بر اساس دفترچه راهنمای این فلاش میشه با اتصال کابل usb این فلاش رو آپدیت کرد
    4- من از کارکرد این فلاش رازیم و به نظرم نیازی به آپدیت نمیبینم اگر نیازی هست به آپدیت و یا مشکلی هست که نیاز به تغییر میبینید بگید ولی در واقع نسخه کامل و بدون مشکل این فلاش 866 هستش که واقعا فلاش عالیی هستش
    ممنون/
    http://www.nissindigital.com/en/Di866-1.html
    http://www.nissindigital.com/en/Di622.html
    http://www.nissindigital.com/en/Di466.html
    سلام

فلاش من یک مشکل داشت که وقتی روی 40 دی یا 450 دی نسبش میکردم بعد از هر 20 تا 30 شات دوربین قفل میکرد تا فلاش رو بر نمیداشتم دوربین راه نمی افتاد اول فکر کردم مشکل دوربین منه بعد روی یک دوربین 450 دی هم همین اتفاق افتاد .با توجه به این که فلاش رو تازه خریده بودم تلفنی مشکلو به فروشنده گفتم و فروشنده گفت فلاشو برام پست کن تا مشکل حل بشه بعد از 10 روز که فلاش بدستم رسید دیگه مشکل قبلو نداشت و فلاش کاملا سالم و بدون مشکل کار میکرد .به فروشنده گفتم مشکل چی بود بهم نگفت و من هم چون هیچ اثاری از باز شدن فلاش ندیده بودم فکر کردم فلاش نرم افزاری مشکل داشته . ولی در هر صورت فلاش الان روی 450 دی و 7 دی کاملا بدون مشکل کار میکنه.

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

سلام
    با خوندن اين تاپيك وسوسه شدم به جاي فلاش Canon 430 يكي از مدل هاي 622 و يا 866 Nissin‌ رو بگيرم اما موندم. حالا سوالي كه برام پيش اومده اينه كه اگر بخوام فلاش رو با استفاده از كفشك استفاده كنم، چه كفشكي و با چه قيمتي ميشه خريد؟ اين مدل كفشكي كه خود نيسسين تو سايتش داره نميدونم اينجا هست يا نه ولي قيمتش به نظر بالاست (حدود 60 پوند):

در كل دوستان اگر بخوان بين كنون 430 و نيسسين (622 يا 866) انتخاب كنن كدوم رو ميگيرن؟ بحث تفاوت قيمت هم هست اما من بيشتر مد نظرم اين هست كه به نسبت كارايي و قيمت كدوم يك از سه مدل مناسبتره؟
    ممنون

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط saadi126 نمایش پست ها
    سلام
    با خوندن اين تاپيك وسوسه شدم به جاي فلاش Canon 430 يكي از مدل هاي 622 و يا 866 Nissin‌ رو بگيرم اما موندم. حالا سوالي كه برام پيش اومده اينه كه اگر بخوام فلاش رو با استفاده از كفشك استفاده كنم، چه كفشكي و با چه قيمتي ميشه خريد؟ اين مدل كفشكي كه خود نيسسين تو سايتش داره نميدونم اينجا هست يا نه ولي قيمتش به نظر بالاست (حدود 60 پوند):

در كل دوستان اگر بخوان بين كنون 430 و نيسسين (622 يا 866) انتخاب كنن كدوم رو ميگيرن؟ بحث تفاوت قيمت هم هست اما من بيشتر مد نظرم اين هست كه به نسبت كارايي و قيمت كدوم يك از سه مدل مناسبتره؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    من این مدل کفشک رو تو تهران که ندیدم ولی میتونم بپرسم که فلاش رو کجا میخوای استفاده کنی و به چه دلیل از کفشک میخوای استفاده کنی؟
    N_qaraei و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

صفحه 10 از 77 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ... آخرینآخرین