صفحه 75 از 77 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

ممنونم جناب چگینی اینطور که از صحبتهای مفید شما پیداست فلاش های مثل یانگنو 565 EX و نایسین Di 866 ii حتی با دوربین های بدون سیستم کامندر مثل 3100 نیکون با دیدن فلاش سرخود ، اقدام به شلیک می کنند درسته؟
    ویرایش توسط mack1 : Saturday 31 January 2015 در ساعت 18:03

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    ممنونم جناب چگینی اینطور که از صحبتهای مفید شما پیداست فلاش های مثل یانگنو 565 EX و نایسین Di 866 ii حتی با دوربین های بدون سیستم کامندر مثل 3100 نیکون با دیدن فلاش سرخود ، اقدام به شلیک می کنند درسته؟
    اگر در مد S1 یا S2 باشند، بله.
    mack1 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر در مد S1 یا S2 باشند، بله.
    ببخشید جناب چگینی مد اس 1 با اس 2 چه فرقی باهم دارند و کدام مد سیستم رادیویی قوی تری داره موقع دیدن نور دیگر فلاش ها؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    ببخشید جناب چگینی مد اس 1 با اس 2 چه فرقی باهم دارند و کدام مد سیستم رادیویی قوی تری داره موقع دیدن نور دیگر فلاش ها؟
    در مد S1 فلاش با دیدن اولین شلیک فلاش مستر، شلیک می کند. در مد S2 فلاش پری فلاش مستر را نادیده می گیرد و با شلیک اصلی فلاش مستر شلیک می کند
    obsidiyan، Amin.Zallaghi و mack1 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    256

فلاش اس بی 700 نیکون دارم رو حالت کامندر بزارمش میتونه به اون یکی فلاش چینی دستور شلیک بده یا نه ؟ رو فلاش چینی ال سی دی و دکمه set و غیره نداره فقط نوشته مد s 1 و مد s 2 و حالت M ؟

البته این رو میدونم که فلاش 700 در حالت غیر کامندر رو حالت M یا TTL معمولی رو دوربینم هست شلیک میکنه فلاش چینی هم شلیک میکنه رو مد S1 و S2
    ویرایش توسط mack1 : Wednesday 11 February 2015 در ساعت 23:58

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

درود
    فلاش نيسين٨٦٦مارك٢ دارم ميخواستم بصورت آف كمرا استفاده كنم البته نميخوام با فلاش دوربين بزنه
    ميخواستم تريگر مناسب معرفي كنيد دوستان
    ممنون از لطفتون
    7d-15-85mm/50mm f/1.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

با سلام
    من به تازگی یه دوربین نیکون 5300 با لنز 18-140 گرفتم و الان تصمیم دارم که براش یه فلش اکسترنال بخرم. هدفم هم اینه که بتونم توی نور خونه عکس های پرتره و خانوادگی شارپی بگیرم. در این ضمینه چند تا سوال دارم؛ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:
    1. با توجه به اینکه خیلی نمی خوام برای این قضیه زیاد هزینه کنم (حدود 600 تومن)، می خواستم بدونم که فلش های Nissin Di 622 Mark II و Di 700 کیفیتشون چطوره؟ و می تونه کار من رو راه بندازه یا نه؟
    2. فلش های Nissin Di 622 Mark II و Di 700 می تونن به صورت off camera و نزدیک سوژه مورد استفاده قرار بگیرند؟ و اگه می تونن با چه کیفیتی و با چه تکنولوژی این کار رو می کنند؟ مثلا به صورت فتو دیود یا رادیویی؟
    3. با توجه به اینکه 5300 وای فای داره، فلشی هست که از طریق وای فای فرمان بگیره؟
    4. تفاوت فلش های Nissin Di 622 Mark II و Di 700 و فلش Nissin Di 866 Mark II به اندازه ای هست که ارزش بیشتر هزینه کردن رو داشته باشه؟
    5. بین فلش های نایسین و نیکون sb-700 کدوم رو بیشتر توصیه می کنید؟ البته باید قیمت 1 ملیونی sb-700 رو هم در نظر گرفت....
    6. تفاوت بین فلش های Nissin Di 622 Mark II و Di 700 چیه؟
    7. با توجه به هدفی که در بالا گفتم، به نظر اساتید یک لنز 35mm 1.8 برای رسیدن به شارپنس بالا در نور خونه می تونه کمکم کنه یا یه فلش اکسترنال؟ البته این رو میدونم که فلش کار خودش رو انجام میده و لنز هم یه کار دیگه؛ اما با توجه به بودجه ای که گفتم می خوام این رو بدونم.
    ببخشید که سوالاتم آماتوری هست.

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

سلام
    با تحقیقاتی که کردم و کمک دوستان خصوصا جناب آقای چگینی یه فلش 866 مارک 2 دست دوم ولی فوق العاده تمیز خریدم کلا یک سری باطری درش استفاده نشده و برای من تقریبا از نصف قیمت فلش نیکون 700 کمتر درومد روی دوربین کلیه تنظیمات اعمال میشه البته من بیشتر میخوام برای آف کمرا استفاده کنم که جواب گو هست و با این قیمت فکر نکنم چیز بهتری گیر میومد فقط چند تا سوال
    الان داخلش باطری الکالاین انداختم ولی خیلی فکر نکنم به صرفه باشه مگر اینکه تعداد بالا و عمده بخرم باطری شارژی میشه داخلش استفاده کرد ؟ چون باتری های شارژی 1.2 ولت هست و الکالاین ها 1.5 ولت
    چه باطری شارژی پیشنهاد میدید با په آمپری ؟
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

سلام
    باطری شارژی قابل استفاده است و آمپراژ آن مهم نیست (آمپراژ بالاتر فقط تعداد شلیک بیشتری به ارمغان می آورد)
    من خودم ابتدا ار مارک اگر اشتباه نکنم هاما استفاده کردم که هم کمی از استاندارد بزرگتر بود و گیر می کرد و هم زود خراب شد. الان مدتیه از مارک کملیون سری آلویزردی استفاده می کنم که عالی است و اگر حتی شش ماه بماند دشارژ نمی شود

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Fatemi نمایش پست ها
    سلام
    باطری شارژی قابل استفاده است و آمپراژ آن مهم نیست (آمپراژ بالاتر فقط تعداد شلیک بیشتری به ارمغان می آورد)
    من خودم ابتدا ار مارک اگر اشتباه نکنم هاما استفاده کردم که هم کمی از استاندارد بزرگتر بود و گیر می کرد و هم زود خراب شد. الان مدتیه از مارک کملیون سری آلویزردی استفاده می کنم که عالی است و اگر حتی شش ماه بماند دشارژ نمی شود
    من هم همین باتری رو دارم. آخرین باری که شارژش کردم اولین بارش بود !
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

صفحه 75 از 77 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 آخرینآخرین