صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
Like Tree67تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی Alien Bees

كاربر همراه Maisam.H آواتار ها
    تشکر کرده
    2471

پیش فرض پاسخ: فلاش استودیی مارک AlienBees

سلام

یه سوالی برام پیش اومده
    اگه این فلاشها رو تهیه کنیم و به دلایلی خراب بشه یا نیاز به قطعه ای داشته باشه چه باید کرد؟
    ...

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

پیش فرض پاسخ: فلاش استودیی مارک AlienBees

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    با سلام
    کسی از دوستان اطلاعی از مدل Einsten 640Ws داره ؟
    با توجه به قیمت و امکانات جذابش ادم رو به طرف خود میکشه

قصد خرید Alien Bee 800 رو دارم که نوید عزیز این مدل را پیشنهاد داد
    خواستم ببینم دوستان ریویوی یا مقایسه ای با مدل های قبلی در نت مشاهده کرده اند ؟
    در کل این محصول را چطور می بینند
    یکی‌ از بهترین و با صرف‌ترین فلش ‌هایی‌ هست که من تا به حال دیدم .

رنگ خیلی‌ خوب وزن سبک قیمت خیلی‌ خوب و خدمات بعد از فروش خیلی‌ خوب باعث شد که من این فلش رو به profot ترجیح بدم !
    حدود ۱ سالی‌ هست که مدل رو دارم و واقعا از کار کردن باهاش و رنگ خیلی‌ خوبش لذت میبرم.

در موردEinsten 640Ws : من این فلش رو سفارش دادم ولی‌ جالب بدونید نزدیک به ۳۰۰۰ نفر قبل از من تو لیست انتظار هستند ومن این فلش رو در حدود ۲ ماه دیگه تحویل میگیرم .

اگه دوستی دارید که قصد خرید این فلش و ارسال اون به ایران رو داره حتما ازش بخواهید یک یا ۲ لامپ فلش اضافی همراه فلش بخره که در صورت بروز مشکل بتوانید جایگزین کنید .

در هر صورت متأسفانه این شرکت به خاور میان سرویس نمیده واگر نه یکی‌ از پر طرفتار ترین فلش های‌ موجود در بازار میشد .
    Babak Borhani، Kaveh Ghobadi، Halalzadeh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

پیش فرض پاسخ : پاسخ: فلاش استودیی مارک AlienBees

سلام
    آیا کسی از دوستان خبری از فلاش های پرتابل AlienBees در ایران داره؟
    مهدی روجایی

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ : پاسخ: فلاش استودیی مارک AlienBees

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی از دوستان خبری از فلاش های پرتابل AlienBees در ایران داره؟
    من که کلا یکی بیشتر تو ایران ندیدم :دی
    دردسر خریدش و رساندش به ایران ارزششو نداره

كاربر آشنا imanse7en آواتار ها
    تشکر کرده
    71

یه لینک جالب در مورد این فلاش
    http://www.soundadviceblog.com/digit...ul-c-buff-inc/

كاربر آشنا imanse7en آواتار ها
    تشکر کرده
    71

یه سوال از دوستانی که از این مارک استفاده کردن دارم. قصد خرید einstein640 دارم. رینگ فلاش abr800 هم چشمم گرفته اما اون فقط با ولتاژ 110 کار میکنه!
    راهی هست بشه اینجا ازش استفاده کرد؟ اگه یه اینورتر بتونم پیدا کنم که 220 رو به 110 تبدیل کنه اطمینانی هست که موردی پیدا نکنه؟ اصلا کار درستی هست یا بی خیالش بشم و یه برند دیگه بگیرم؟؟؟
    یه راه دیگه که بنظرم رسید اینه که یه باطری 110 ولت پرتابل که همین شرکت داره بگیرم و باطری با برق 12 ولت(برق ماشین) شارژ کنم و استفاده کنم! تا نظر دوستان چی باشه. بخاطر این میخوام از برند دیگه نگیرم که از یه مارک و شرکت باشن تا تغیر نور خاصی نداشته باشم.... اگه ممکنه راهنمایی کنید تا لیست خریدم بفرسم و خریدام زودتر انجام بدم.
    ممنون از همه عزیزان

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط imanse7en نمایش پست ها
    یه سوال از دوستانی که از این مارک استفاده کردن دارم. قصد خرید einstein640 دارم. رینگ فلاش abr800 هم چشمم گرفته اما اون فقط با ولتاژ 110 کار میکنه!
    راهی هست بشه اینجا ازش استفاده کرد؟ اگه یه اینورتر بتونم پیدا کنم که 220 رو به 110 تبدیل کنه اطمینانی هست که موردی پیدا نکنه؟ اصلا کار درستی هست یا بی خیالش بشم و یه برند دیگه بگیرم؟؟؟
    یه راه دیگه که بنظرم رسید اینه که یه باطری 110 ولت پرتابل که همین شرکت داره بگیرم و باطری با برق 12 ولت(برق ماشین) شارژ کنم و استفاده کنم! تا نظر دوستان چی باشه. بخاطر این میخوام از برند دیگه نگیرم که از یه مارک و شرکت باشن تا تغیر نور خاصی نداشته باشم.... اگه ممکنه راهنمایی کنید تا لیست خریدم بفرسم و خریدام زودتر انجام بدم.
    ممنون از همه عزیزان
    برای استفاده از دستگاههایی که با برق 110 کار میکنن نیازی به اینورتر نیست(اصولاً کار اینورتر چیز دیگه است) و یه ترانس کاهنده 220 به 110 مورد رو حل میکنه که در بازار هم به راحتی پیدا میشه .
    به شخصه مدتهاست که از یه چاپگر 110 با ترانس کاهنده استفاده میکنم و مشکلی هم بابت برق نداشتم .
    در مورد باتری هم به همین منواله و نیاز به کشیدن اینهمه دردسر نیست
    یاحق

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

تبدیل 220 به 110 هست. استفاده از اینورتر برای تبدیل 12 ولت به 110 هم ممکنه. حالا یا از همون شرکت یا جای دیگه. به هر حال خروجی برق متناوب اینورتر (تا جایی که من میدونم) سینوسی نیست موج مربعی دارد. اما باز تا جایی که قبلا یکی از دوستان تحقیق کرده بود اثر خاصی در نور خروجی یا استهلاک فلاش ندارد. به عنوان روش پایه بهتره از ترانس تبدیل 220 به 110 استفاده کنید.
    imanse7en تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    سلام

و تشکر از جناب دکتر روشن عزیز

بله حق با شماست در مورد تفاوتهای این دو سیستم زیاد صحبت شده خصوصا خود من کلی از شما و سایر دوستان در این مباحث درس گرفته ام.
    اما سوال من مبحث جدیدی است چون تا به این لحظه در مورد شرایط نگهداری باتریهای فلاش استودیوی چیزی ندیده بودم این سوال را پرسیدم ، حتی هیچ کجا هیچ یک از دوستا ن تا به این لحظه اسمی از فلاش Kingston نبرده نمی دانم آیا کسی اصلا آنرا میشناسد و تجربه ای با آن داشته یا خیر.

آن برنامه هم یکی از منابع آموزشی است که به من کمک کرده، اما سوالات من هنوز بی پاسخ مانده و من برای خرید مورد نظرم اطلاع کاملی از این موضوع ندارم. من فقط یکبار میتوانم مبلغ 800 هزار تومان برای فلاش هزینه کنم ، و اینکه فعلا حالا یک خریدی داشته باشم تا بعد برای من میسر نیست.

با سپاس فراوان
    انوش
    انوش خان٬ اگه گفتن که kingston همونی هست که S&S‌رو تولید کرده باید بگم که شاید به فکر یه برند معتبر یا همون فلاش 800 باشید بهتره. متاسفانه تولیدات این کارخونه ها جاهایی می لنگند که کاملا رو اعصاب هستند٬ بعنوان مثال همین S&S که من دارم ( البته بحث پرتابل بودنش نیست) سه پایه هایی که هدها روش سوار میشند ٬ در نوک سه پایه بجای اینکه اون کلگی پیچ شده باشه ٬ پرس شده و الان با استفاده خیلی محدودی که من داشتم ( شاید به 15 بار هم نرسه) همگی هرز شدن و از همون سر پایه راحت به این ور و اونور میچرخن و نمیشه ثابت نگهشون داشت. اشکال بعدی که واقعا دردسر ساز شده اینکه روی هدها ضامنی هست که موقع عوض کردن رینگ سافت باکس با سایر ملزومات و... باید اون ضامن رو پایین کشید تا بشه رینگ رو از حالت قفل شده بیرون اورد که شکر خدا الان هر سه تا هد اون ضامن یکی تو بالا گیر کرده و دو تای دیگه هم پایین گیر کردن و به کمک آچار آلن بخاطر L شکل بودن میشه ضامن رو آزاد کرد.

غیر این چیزهای پیش پا افتاده که میتونستن تو کارخونه یه مقدار توجه بیشتر بکنند٬ قابلیت تغییر قدرت از روی خود هدها با استپ های با فاصله کم از مزیتهاشونه.

در کل من که برای کارهای پرتابل و Outdoor از همین فلاش نیکون SB-80DX به همراه چتر استفاده میکنم و از خیر خرید باتری و... برای این هدها گذشتم.
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3