صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 118
Like Tree262تشکر

موضوع: فلاش های FOMEX

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    رفتین نمایندگی؟ فروشگاه ایران فلاش خ جمهوری نبش سی تیر داخل پاساژ انتها سمت راست ؟
    آدرس و شماره تلفن رو داشتم، امروز تلفنی صحبت کردم و ازشون سؤالاتم پرسیدم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    دوستان کسی نظری نداره؟
    سلام دوستان میخوام یه فلش بیسیم واسه فضای باز واسه عکسبرداری از عروس داماد بگیرم به نظر شما hd600 کارمو راه میندازه کیفیتش چطوره سپاس.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط novin نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام یه فلش بیسیم واسه فضای باز واسه عکسبرداری از عروس داماد بگیرم به نظر شما hd600 کارمو راه میندازه کیفیتش چطوره سپاس.

دوست عزیز من خودم برای فروردین ماه قصد خرید hd600 دارم من یکم در موردش تحقیق کردم به نظر فلاش خوب و پر قدرتی میاد از ویدئو هایی که یک عکاس آلمانی باهاش کار کرده بود متوجه شدم البته توی اروپا به اسم فلش پوینت فروش میره ولی خوب شما ببین جالبیش اینه که لامپ اس ام دی هم داره خیلی کاربرد داره قدرت زیاد باتری پر قدرت و مخفی خب قیمتشم که خیلی خوبه به نظم جواب کار عکاسی رو میده صد در صد در فضای باز اگه البته سه پایه . سافت باکس و رفلکتور هم باشه عالی میشه حالا اگر شما خریدی یک بررسی ازش بزار اگرم شماره وارد کنندشو خواستی بگو برات بزارم

كاربر آشنا pnde آواتار ها
    تشکر کرده
    225

سلام لطفا شمارشو بذار-فرق سری D با HD چیه؟قیمت باطری دارش چنده؟من میخوام برا فلاش و تجهیزات وابسته 10 تومن هزینه کنم آیا کافیه؟

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط pnde نمایش پست ها
    سلام لطفا شمارشو بذار-فرق سری D با HD چیه؟قیمت باطری دارش چنده؟من میخوام برا فلاش و تجهیزات وابسته 10 تومن هزینه کنم آیا کافیه؟
    سری HD لامپ مدلینگ 1000 وات دارند.
    ben163s تشکر می‌کند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت اساتید عزیز.من تازگی آتلیه زدم .دوربین 5D MARK III گرفتم .
    1- کیت فلاش استودیویی 300 ژول میخوام که خوب باشه و نهایتا تا 3 میلیون تومان.یه مدل و مارک خوب بهم معرفی کنید.با این قیمت میشه فلاشی تهیه کرد که پرتابل هم بشه استفاده کرد ینی باتری دارشو هم معرفی کنین.
    2- یه سوال مهم اینکه وقتی من این کیت فلاش رو تهیه کنم سرعت سینکش بالاس یا باید یه رادیو فلاش هم واسش تهیه کنم؟ چون میخوام با سرعت شاتر بالا هم ازش استفاده کنم.
    3- لوازم جانبی مورد نیازم رو هم ممنون میشم بگین که تهیه کنم .یه جوری باشه یه بار بیام تهران واسه خرید. سپاس فراوان

تشکر کرده
    225

سلام من قصد خرید فلاش HD600 فومکس رو دارم.امروز از نمایندگی پرسیدم میگه دو مدل هست یکی HD600 و یکی HD600P فرقشون هم اینه که مدل HD600P ولوم لامپ مدلینگ داره ولی اون یکی نه!حالا این به کنار مشکل اصلی اینه که یه فروشنده میگه لامپ مدلینگ 1000 وات داره یکی میگه لامپ سوزنی اسرام 650 وات داره به نظرتون کدوم رو بگیرم فروشنده خودش میگفت لامپ 1000 وات باعث گرمای بیش از حد فلاش میشه.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط pnde نمایش پست ها
    سلام من قصد خرید فلاش HD600 فومکس رو دارم.امروز از نمایندگی پرسیدم میگه دو مدل هست یکی HD600 و یکی HD600P فرقشون هم اینه که مدل HD600P ولوم لامپ مدلینگ داره ولی اون یکی نه!حالا این به کنار مشکل اصلی اینه که یه فروشنده میگه لامپ مدلینگ 1000 وات داره یکی میگه لامپ سوزنی اسرام 650 وات داره به نظرتون کدوم رو بگیرم فروشنده خودش میگفت لامپ 1000 وات باعث گرمای بیش از حد فلاش میشه.
    سلام
    ولوم مادلینگ رو که HD و سری های معمولی هم دارند یحتمل سری P تنظیم سرخود مادلینگ رو داشته باشه یعنی قدرت فلاش هر چقدر باشه مادلینگ هم همونقدر باشه و به این ترتیب یه تصویر تقریبی خوب از آنچه که بعد از ثبت دیده خواهد شد از شدت نور خواهید داشت(تصور می کنم با توجه به توضیح شما این فرقش باشه).
    2. در مورد 1000 وات هم مدلای HD لامپ 1000 دارن که البته بیشتر شاید به کار فیلمبرداری و ... بیاد تا عکاسی اما خوب اصولاً باید روش به شما همون 1000 تحویل بدن و اون 650 و دلایل دیگه اگر هم درست باشه(شاید تا حدی) ولی توجیهی برای فروشنده شده که 1000 بردار 650 بذاره.
    mreza1001 و pnde تشکر می‌کنند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

تشکر کرده
    225

ممنونم.امروز زنگ زدم آقای فرزین سرلک قیمت گرفتم هد فومکس HD600P=2050000 سافت باکس 60&90=500000 تریگر فومکس=400000 بیوتی دیش =380000 به جز بیوتی دیش 55سانتی همه مارک فومکس بود آقای سرلک گفتن بیوتی دیش فومکس تو بازار نیست

تشکر کرده
    225

شنبه میخوام سفارش بدم به نظر شما نیازه حضوری برم اونجا یا خودشون بفرستن؟

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین