صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 118
Like Tree262تشکر

موضوع: فلاش های FOMEX

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط pnde نمایش پست ها
    شنبه میخوام سفارش بدم به نظر شما نیازه حضوری برم اونجا یا خودشون بفرستن؟
    نمایندگیشون که خیابون جمهوریه و رفتنش چندان سخت نیست و به هر حال تو ایران اکثر مواقع مشکلاتی سر خریدهای غیرحضوری پیدا میشه متأسفانه یا شاید هم خریدار دقت بیشتری می کنه وقتی جنس براش می فرستن تا یه عیبی پیدا کنه و ... واس همین حضوری رفتن هم فال هم تماشا :)
    با وجود اینکه مادیفایرهای فومکس خیلی عالین اما شخصاً وقتی میبینم خیلی از کسانی که الان درآمدهای خوبی دارند از فلاش های بسیار عادی و مادیفایرهای عادی تر استفاده می کنند، به نظرم میاد شاید اینجور هزینه ها زیاد لازم نباشه و جای دیگه بشه سرمایه گذاری کرد. هرچند بیوتی دیشش قیمتش خوبه نسبتاً.
    پیشاپیش مبارک باشه
    pnde تشکر می‌کند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر آشنا pnde آواتار ها
    تشکر کرده
    225

سلام امروز یه هد D400P فومکس به قیمت 1550000 و سافت باکس 60&90 فومکس به قمت 500 و بیوتی دیش 55 سانت چینی همراه با زنبوری و دیفیوزر ه قیمت380 تومن و تریگر چینی(البته من دوس داشتم مارک فومکس باشه خود آقای سرلک گفتن نیازی نیست همین چینی خوبه!!! تریگر چینی 80 تومن و تریگر فومکس 380 تومن!) و یه محافظ لامپ نعلی پیرکس به قیمت 100 تومن و یه سه پایه گازی به قیمت 100تومن سفارش دادم و جالبه آقای سرلک دستشون هم دردنکنه بعد از 2 ساعت وسایلم رو ارسال کردند.قیمت کل با تخفیف شد 2500 ناقابل!
    mreza1001، saber.pix و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

سلام دوستان. به نظرتون اگه دو شاخه فلش fomex بگیرم بهتره یا کیت godox بگیرم؟ برای کار پرتره با یه شاخه و رفلکتور هم می تونم عکس پرتره بگیرم. فکر نکنم حتی نیاز به دو شاخه باشه؟ یه شاخه fomex با سافت باکس 80×100

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

من fomex D400 دارم و کاملا راضی هستم.کلوین رنگ خوبی داره اگه توان خریدش رو دارین حتما بخرین.فکر کنم دو عدد فلاش سه تومن قیمتش بشه
    saman.shayeste تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    من fomex D400 دارم و کاملا راضی هستم.کلوین رنگ خوبی داره اگه توان خریدش رو دارین حتما بخرین.فکر کنم دو عدد فلاش سه تومن قیمتش بشه
    شما سافت باکس و تریگر مخصوص به خودش رو خریدید؟ من یه تریگر دارم که مال فلاش قدیمیمه . از اون استفاده کنم یا براش تریگر بخرم؟ یا فلش فومکس به پایه قدیمی میخوره و لازم نیست پایه بگیرم؟ اگه دو شاخه فلش بگیرم بسته بندیه یا از روی کیت بر میدارن بهم میدن؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

من از تریگر godox استفاده میکنم که تا سرعت دویست جواب میده و اگه عکس کودک میگیرین بهتره از تریگری استفاده کنین که تا حداقل 250 جواب بده چون دست کودک در سرعت دویست کمی مات میشه.اگه سافت باکس خودش بگیری مطمئنا خیلی بهتره و اینکه سه پایه ها زیاد تفاوت ندارند
    ویرایش توسط کوروش : Tuesday 7 February 2017 در ساعت 11:21
    saman.shayeste تشکر می‌کند.

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

من از تریگر godox استفاده میکنم که تا سرعت دویست جواب میده و اگه عکس کودک میگیرین بهتره از تریگری استفاده کنین که تا حداقل 250 جواب بده چون دست کودک در سرعت دویست کمی مات میشه.اگه سافت باکس خودش بگیری مطمئنا خیلی بهتره و اینکه سه پایه ها زیاد تفاوت ندارند مگر از نوع کیفیت جنس.
    درود
    یه بحث چالشیه ولی سرعت شاتر(درصورت نبود نور آمبیانس) در آتلیه تاثیری در فریز کردن نداره.
    ویرایش توسط کوروش : Tuesday 7 February 2017 در ساعت 11:26
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من از تریگر godox استفاده میکنم که تا سرعت دویست جواب میده و اگه عکس کودک میگیرین بهتره از تریگری استفاده کنین که تا حداقل 250 جواب بده چون دست کودک در سرعت دویست کمی مات میشه.اگه سافت باکس خودش بگیری مطمئنا خیلی بهتره و اینکه سه پایه ها زیاد تفاوت ندارند

از نام‌ بردن فروشندگان جزیی و کلی در فروم لطفن هودداری فرمایید. متن شما اصلاح‌شد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

من فلش چینی answer دارم که صورت سوژه برای عکسای پرتره همیشه سفید میشه و اگه وایت بالانس رو بیشتر کنم خیلی قرمز میشه و یا بد ترکیب میشه
    در کل رنگ پوست رو طبیعی نشون نمیده
    حالا شما میگید فومکس کلوین خوبی داره اگه بخرم این مشکلم حل میشه؟

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوست عزیز سرعت شاتر هیچ تاثیری در فریز کردن تو استدیو نداره اگر مشکل فریز دارید با سرعت پرتاب نور کار کنید فلاش های گودوکس تا سرعت 1/5000 هزار رو جواب میدن من خودم دارم استفاده کردم دیگه هیچ نیازی به سرعت شاتر نیست
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین