صفحه 4 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 101
Like Tree177تشکر

موضوع: بکگراند (فون) قابل جابجایی / Portable Background

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

کاوه جان حرف شما بسیار منطقی است.
    من همین مجموعه را با 40 تومان و یک فون 24 تومانی بسیار خوب 2در 3 تهیه کردم.
    فقط مشکل فونها اینه که اگر بشود جنسی را تهیه کرد که بعد از تا برداشتن صاف بشه خیلی خوبه.
    یا حداقل طول سه متر را در عرض یک متر لول کرد تا دو تا از این فونها در ماشین قرار بگیرد.
    الان وزن مجموعه من زیر شاید 6 کیلو یا بیشتر باشد. پایه ها هم بسیار بلند و مقاوم هستند.تاشو پایه ها هم حدود 80 میشوند.
    Kaveh Ghobadi، omid mohebbi و NetNegar تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    البته فون های قابل حمل در بازار تهران یافت می شوند که تحمل وزن خوبی دارند و در مجموع زیر 10 کیلوگرم ( شاید چون تا به حال فرصت نشده است وزن کنم اما سبک هستند ) وزن دارند که شامل 2 عدد سه پایه 806 و یک لوله بسیار سبک و تاشو ( طول 80 سانت ) که به صورت تلسکوپی باز می شود و درون لوله پلیکای فون قرار می گیرد.اگر قدرس سلیقه و ذوق هم به خرج بدهید فون را تبدیل به چند تیکه مسوای ( مثلا 80 سانتی ) می کنید و درز بین را با ریپ و یا لایه چسب به هم متصل خواهید کرد و حمل و نقل اش راحت تر خواهد شد.

آخرین بار فکر کنم 130 هزار تومان قیمت کردم اما بنده مدت ها پیش ارزان تر ( شاید حدود 90 درست خاطرم نیست ) خریده بودم.
    دقیقا این مدلی را که کاوه خان می‌فرمایند، فروشگاه آلتون دارد. دو عدد سه پایه و چهار عدد لوله‌ی که به هم وصل می‌شوند و طولشان از سه متر هم بیشتر می‌شود و بدرد فون‌های سه در پنج هم می‌خورد. کل مجموعه(دو سه پایه و چهار لوله) داخل یک کیف است. من این را حدودا یک ماه پیش به قیمت هشتاد و پنج هزار تومان خریدم.
    ویرایش توسط Ahmad Reza : Wednesday 13 April 2011 در ساعت 10:05 دلیل: در مورد نوع سه پایه مطمئن نیستم.
    Kaveh Ghobadi، vbigdeli، Walkman و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

بدون پرده 85 هزار تومان ؟؟ عرضش هم بکار من یکی که نمیاد!
    NetNegar تشکر می‌کند.
    وحید بیگدلی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سابقا یک سری فون های خارجی بسیار سبک و نازک در بازار بود که به فون نایلونی معروف بود و من مدت ها است ندیده ام اما نکته جالب اش این بود که شبیه این سفره های متری که دست فروشان می فروشند بود و یک سمت اش مخمل و به راحتی می شد آن را تا کرد و در حدود یک جعبه کفش جا می گرفت و وزن سبکی داشت ابعاد اش هم 3 در 3 بود.در یک پک اش 5 تا فون به رنگ های مشکی و سفید و قرمز و آبی و سبز ( سبز اش تقریبا کروماکی بود ) وجود داشت قیمت اش آن زمان فکر کنم 100 هزار تومان بود که زیاد استقبال نشده ( به علت قیمت بالا و ابعاد کوچک ) و دیگر کسی وارد نکرد.شاید هنوز هم پیدا شود اما چیز جذابی بود نمی دانم چرا هیچ وقت فرصت نشد یک ست نهیه کنم!

اما راه کاری که یکی از دوستان اجرا کرده بود آن بود که یک فون 3 در 5 را به سه قسمت مساوی بریده بود و بین آنها را با زیپ به هم متصل می کرد.بعد فون های 1در5 را روی یک لوله می پیجید و با خود حمل می کرد .فون ها هم به هیچ وجه چروک نمی شدند.
    A_Maddah، vbigdeli، mreza1001 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

سلام پروفوتو فون های برقی داره ؟ اخه از کسی پرسیدم که فون برقی چی بگیرم . گفت چینی هست 200 تومانه خوب نیست . اما پروفوتو فون برقی داره 900 تومان خوبه
    کسی عکس یا اطلاعاتی داره راجبش؟ ممنون

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط babakkk نمایش پست ها
    سلام پروفوتو فون های برقی داره ؟ اخه از کسی پرسیدم که فون برقی چی بگیرم . گفت چینی هست 200 تومانه خوب نیست . اما پروفوتو فون برقی داره 900 تومان خوبه
    کسی عکس یا اطلاعاتی داره راجبش؟ ممنون

سلام
    در ناصر خسرو فون برقی با موتور المان بود یا ایتالیا دقیق نمی دونم ولی قیمت 320 هزار تومان موجود بود با گارانتی یک سال تعویض.
    خدایارتون
    یا حق
    babakkk تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام دوستان.

میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که آدرس دقیق جایی که از این فون هایی که شبیه رفلکتور هست رو اطلاع دارن ؟ و حدود قیمت رو ؟
    چون توی شیراز هر چی گشتم جایی نداشت و مجبورم آدرس بدم کسی در تهران برام بخره و بفرسته.

مرسی.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

سپهران باید داشته باشه،به شهرستان هم ارسال میکنه.
    Pouria Arshadi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

مرسی
    دوستان دیگه چیزی نمیدونه؟ از فون های برقی پروفوتو ؟ یا یک فون برقی خیلی خوب که خراب نشه. بد چند رنگ فون توشون قرار میگیره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

Profoto StripLight L همون فون برقی خودمونه؟ کلیک کنید اینجا
    فکر میکنید قیمت این چقدره؟ و در ایران پیدا میشه؟

صفحه 4 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین