صفحه 9 از 101 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: انتخاب فلاش استودیو

همان 160 یا 200 هم کافی است مگر اینکه بخواهید سافت باکس های غول پیکر استفاده کنید.

گوش دادن به حرف فروشنده های مهربان ناصر خسرو = ضرر و گمراهی
    maziyarsh، Maisam.H و m.salari تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

با درود

من هم با نظر آقای میلانی موافقم . من خودم فلاش استودیو ندارم ولی تو آتلیه دو تا از دوستام که عکس میگیرم درجه فلاش کم میکنیم
    یکی از دوستان 300 ژول VISTAR (از همین چینی ها که شما فرمودید) داره موقع عکس گرفتن من خودم درجه فلاش رو از 4/1 هم کمتر می کنم(آتلیه بزرگی هم هست)
    به نظر من پیشنهاد آقای مداح خیلی عالیه (با تجربه ای که ایشون داره )
    SOMITA هم مارک خوبیه

بازم نظر اساتید در اولویت قرار داره

با سپاس
    mreza1001 و m.salari تشکر می‌کنند.
    Nikon D300

كاربر آشنا m.salari آواتار ها
    تشکر کرده
    945

از همه دوستان ممنونم ،
    با توجه به بودجه و راهنمایی ها تصمیم نهایی رو گرفتم و مارک JTL رو انتخاب کردم .
    یک ست 250 ژول خریدم ( البته چند تا از option ها تغییر کرد ) چون قیمت شاخه ای (دوتا 250 و یک 160 ) نزدیک به ست می شد و یک ست برام به صرفه تر بود .
    « مـهدا سـالاری »

من گره خواهم زد ، چشمان را با خورشيد ، دل ها را با عشق ، سايه ها را با آب ، شاخه ها را با باد . . .

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

سلام دوست گرامی M.salari

در لیست خریدی که نوشته بودید نورسنج هم بود (فلاش متر ) اگه خرید کردید کمی در باره مدل و نوع نورسنج توضیح بدید ( البته قیمت)

با تشکر
    Nikon D300

كاربر آشنا m.salari آواتار ها
    تشکر کرده
    945

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی M.salari

در لیست خریدی که نوشته بودید نورسنج هم بود (فلاش متر ) اگه خرید کردید کمی در باره مدل و نوع نورسنج توضیح بدید ( البته قیمت)

با تشکر
    با سلام .
    قصدم برای خرید نورسنج کمی به تعویق افتاد ، اما طبق جستجوی من قیمت نورسنج های دیجیتال از 200 هزار تومان شروع می شه .
    موفق باشید .
    maziyarsh تشکر می‌کند.
    « مـهدا سـالاری »

من گره خواهم زد ، چشمان را با خورشيد ، دل ها را با عشق ، سايه ها را با آب ، شاخه ها را با باد . . .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    96

دوستان کسی تجربه استفاده از فلاشهای مارک اکسیر لایت و فوتون رو داره؟
    اکسیر لایت یه کیت جالب داره که قیمتش مناسب تر از کیت جی تی ال است به گفته دوستان فروشنده کیفتش هم بهتره
    خواستم بدونم دوستان تجره استفاده ازشون رو دارن ما رو هم بینصیب نذارن
    محتویات کیت:3 عدد هد 150 ژول دو عدد پایه بزرگ یک عدد کوچک دو عدد سافت باکس ورادیو فلاش یک عدد چتر سافت به همراه یک کیف مناسب برای حمل و نقل
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    380

سلام دوستان

من یه اتلیه شخصی می خواهم راه اندازی کنم (در منزل-غیر تجاری)

محیط هم یک اتاق 4*6 هست

من بین مدل های زیر گیج شدم چون اختلاف قیمت خیلی کم هست لطفا من رو راهنمایی کنید

Mettle M-200=250
    Fotodiox YS-220F=260
    Mircopro EX-200=270
    VISICO VC-200=270

همه اینها 200 ژول هستند و فقط فلاش متل انالوگ هست .تا انجایی که من فهیمدم زیاد فرقی نمکند (البته جناب مداح انالوگ رو توصه کردن).

در ضمن برای این محیط 200 ژول کم نیست؟
    حامد چرخ انداز

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

در ضمن برای این محیط 200 ژول کم نیست؟
    خیر اصولاً فضای شما 500 متر هم باشد فرقی ندارد فلاش ها را که در 200 متری قرار نمی دهید. . .

بستگی به نوع کار و لوازمی که دارید قدرت های مختلف را استفاده خواهید کرد که برای این مورد با 200 هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    A_Maddah، hamedch67، Farid-Gh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    من هنوز هم اعتقاد دارم برای خرید فلاش های چینی با نام های مختلف و با قیمت ارزان و نزدیک به هم ,اما اغلب با یک پدر و مادر ,بنا به تجربه ای که از این فلاشها دارم خرید آنالوگ هنوز بهترین انتخاب است.اما جالب است که بدانید اغلب فلاش های چینی در بازار از یک کارخانه اند فقط اسمشان بنا به دلایلی که روشن است عوض شده است.مثلا اگر شما به ناصر خسرو بروید خیلی راحت متوجه می شوید که S&Sو Vistarعین هم هستند و هیچ فرقی با هم ندارندفقط نامشان با هم فرق می کند.و اگر در نت به دنبال پدر مادر این فلاش بگردید به نتایج جالبی می رسید.
    دوستانی را می شناسم که از فلاشهای چینی دیجیتال استفاده کرده اند و و بطور کامل از آنها ناراضی بوده اند.از جمله خودم که با اینکه از فلاش دیجیتال در آتلیه ام استفاده می کنم ولی به اندازه فلاش های آنالوگم از انها راضی نیستم.الان که الحمدلله پس از دوبار پس فرستادن به تهران و برگشت مجدد , دارند کار می کنند و هنوز به فکر خرید مجدد فلاش نیافتاده ام اما اگر روزی بخواهم مغازه ای بزرگ و مناسب برپا کنم هیچگاه از فلاش های چینی خرید نخواهم کرد.
    اما فلاش های چینی برای کار در محیط های کوچک مثل خانه و برای کسانی که برای دل خودشان عکاسی می کنند فلاش های مناسبی هستند و فکر کنم عمری کار کنند.
    هنوز که هنوز است فلاش های التون که سال 83 برای آتلیه خودم خریدم در آتلیه یکی از دوستان دارد کار می کنند و هنوز هم آخ نگفته اند و یا فلاش های S&S خودم که الان در خانه از آنها استفاده می کنم.
    اما توصیه من به دوستان.
    اگر پول دارید ویا با کمی بخود فشار آوردن می توانید فلاش هایی با برند معتبر بخرید لحضه ای شک نکنید وفلاش خوب بخرید .
    پایدار باشید
    یا حق
    Persian، Mashhadi Vahid، Kamal و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

سلام

منهم بعد از مطالعه تاپيكهاي مشابه و راهنمايي هاي اساتيد علي الخصوص جناب مداح ست 180 انالوگ سوميتا رو خريدم 560 تومن ( البته برند رو پس از مقايسه ها و در نظر گرفتن جناب آقاي جيب ! پسنديدم و اگه بعدها موردي پيش بياد :( خودم كردم كه ...) . من توي آتليه كار حرفه اي نميكنم و بقول جناب مداح براي دل خودم توي خونه كار ميكنم .از نظر قدرت هم خوشحالم كه حرف دوستان و اساتيد رو گوش كردم و نه حرف هاي فروشنگان مهربون چون بااينكه بقول فروشنده عزيز ست فلاش ضعيفيه ولي با اينحال معمولا نور اصليم بين نصف تا سه چهارم قدرت استفاده ميكنم و نور فيل رو هم بين يكچهارم تا نصف تنظيم ميكنم ( به نسبت فاصله نور از سوژه ) و با سرعت 200 تا 250 و دياف 8 تا 10 حسابي همه چي استاندارد از آب در مياد .چون گزارش شده كه كلوين اين تيپ فلاشها ممكنه درست نباشه و بمرور تغيير بكنه يه كارت خاكستري 18 هم تهيه كردم و خيالم رو از وايت بالانس راحت نمودم !
    راستش بعضي وقتا جلوي سوژه نميخوام چند بار تست نور بزنم تا عيار دستم بياد ميخواستم در مورد نورسنج (‌ فلاش متر ) يه راهنمايي بگيرم .مارك پلاريس رو توي سايت ديدفراز ديدم از دوستان آيا با اين برند كار كردن ؟ يا برند خاصي مد نظرشون اگه هست تا قيمت 250 تومن لطف كنن معرفي كنن.

با تشكر
    Farid-Gh و Maisam.H تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

صفحه 9 از 101 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... آخرینآخرین