صفحه 60 از 101 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد alirezano آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    خوب علی جان اولا نیاز نیست حتما f22 توی کار استودیویی استفاده کنی چون میتونه مسایل اپتیکی خودش مثل پراش نور رو هم بهمراه بیاره
    اینجور هم که فرمودی روی 1/20 ثانیه عکس رو گرفتی که خودش باعث ثبت اثر لرزش دستت میشه.
    سعی کن با حداکثر سرعت سینک دوربینت که فکر کنم 1/200 باشه تنظیماتت رو انجام بدی.
    ممنون امتحان کنم.....

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezano نمایش پست ها
    ممنون امتحان کنم.....
    آقا این کارا رو کردم ولی فقط یه کم تغییر کرد. قبلا با یه سری فلاش 160 و همیت دوربین عکاسی کرده بودم خیلی بهتر میشد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

علی جان این مساله ارتباطی با فلاشها نداره.
    ببین سرعت شاتر رو واقعا کم انتخاب می کنی . مسلما باید بدونی روی این سرعت حتما لرزش دستت اثر میذاره.
    شما سعی کن دیافراگم 16 یا 11 ( اگه میخوای بسته باشه ) انتخاب کنی ( که روی شارپنست بخاطر عمق میدان هم موثره ) و سرعتت رو هم حتما حداکثر سینک درنظر بگیر. میتونی از 3پایه هم برای کنترل بیشتر کمک بگیری و کارایی مثل استفاده از سلف تایمر یا تاخیر شاتر رو انتخاب کنی.
    اما مسلم بدون این مساله ربطی به فلاش ها نداره

اگه بازم میبینی نمیشه دقیق بگو چیکار میکنی و قدم به قدم بریم جلو
    alirezano تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    15

علی جان این مساله ارتباطی با فلاشها نداره.
    ببین سرعت شاتر رو واقعا کم انتخاب می کنی . مسلما باید بدونی روی این سرعت حتما لرزش دستت اثر میذاره.
    شما سعی کن دیافراگم 16 یا 11 ( اگه میخوای بسته باشه ) انتخاب کنی ( که روی شارپنست بخاطر عمق میدان هم موثره ) و سرعتت رو هم حتما حداکثر سینک درنظر بگیر. میتونی از 3پایه هم برای کنترل بیشتر کمک بگیری و کارایی مثل استفاده از سلف تایمر یا تاخیر شاتر رو انتخاب کنی.
    اما مسلم بدون این مساله ربطی به فلاش ها نداره

اگه بازم میبینی نمیشه دقیق بگو چیکار میکنی و قدم به قدم بریم جلو
    آقا من سرعتم رو گذاشتم 1/200 و اف رو هم 11 و لنز هم تقریبا در تله ترین حالت یعنی 200 و از سه پایه هم استفاده می کنم! پس چرا نمیشه؟ البته حدس خودم اینه که ایراد از لنز باشه، البته شاید، چون قبلا عکس شارپ با همین لنز گرفتم. درهر صورت نمیدونم جریان چیه؟!
    چینش نورام هم به این صورته:2.jpg

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

اگه میگم ارتباطی به فلاش نداره بخاطر اینه که شما وقتی زیر نور خورشید عکس میگیری اینجور بهم ریختن شاپنس ارتباطی به نور نداره میتونه بخاطر لرزش یا ایراد لنز باشه

تشکر کرده
    15

اگه میگم ارتباطی به فلاش نداره بخاطر اینه که شما وقتی زیر نور خورشید عکس میگیری اینجور بهم ریختن شاپنس ارتباطی به نور نداره میتونه بخاطر لرزش یا ایراد لنز باشه
    قطعا منم با شما موافقم. آخه لنز من بر خلاف رنج خیلی خوبش ولی کیفیت خوبی نداره مثلا مشکل کشیدگی اطراف کادر رو داره و همچنین مشکل دیستروشن داره

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

بله رفیق.خریدم.و چند بار هم تو خونه تستش کردم و نتیایج خوبی هم گرفتم (با این که مجبور بودم از خودم عکس بگیرم و فوکوس همیشه بد تنظیم میشد)

همون طور که بچه ها گفتند سرعتت پایین بوده و دیافراگم بالا.
    به نظر من همیشه با 1/160 عکاسی کن.معمولا" فرستنده و گیرنده ها رو این سرعت هیچ مشکلی ندارن.البته اگر تک شاخه باشه تا 1/200 هم میتونی استفاده کنی.
    دیافراگم هم بر اساس همون نهایت تا 11 بذار.
    در مورد عکست هم من فقط فوکوس نبودن سوزه رو میبینم و مشکلی نداره.
    نمیدونم روی کجا فوکوس کردید و نور محیط چقدر بوده.ولی برای اوتوفوکوس بهتر.اول این که به نور محیط هم توجه کنید.لامپ های مدلینگ هر دو فلاش روشن باشه.و جدا از این فوکوس رو روی چشم ها قرار بدید.اگر این یه سلف پرتره هست.به نظر من نمیشه قطعی نظری داد.چون ممکنه فوکوس درست انجام نشده باشه.
    در مورد لنزتون هم اگر در بیرون مشکلی نداره.این جا هم نباید مشکلی داشته باشه.اصولا" تو اتلیه و کار با فلاش اگر نور به حد کافی باشه.تنها اندازهی سنسور دوربین مهم هست و دیافراگم و بعضی مواقع نوع لنز و فوکال لنت
    alirezano تشکر می‌کند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    بله رفیق.خریدم.و چند بار هم تو خونه تستش کردم و نتیایج خوبی هم گرفتم (با این که مجبور بودم از خودم عکس بگیرم و فوکوس همیشه بد تنظیم میشد)

همون طور که بچه ها گفتند سرعتت پایین بوده و دیافراگم بالا.
    به نظر من همیشه با 1/160 عکاسی کن.معمولا" فرستنده و گیرنده ها رو این سرعت هیچ مشکلی ندارن.البته اگر تک شاخه باشه تا 1/200 هم میتونی استفاده کنی.
    دیافراگم هم بر اساس همون نهایت تا 11 بذار.
    در مورد عکست هم من فقط فوکوس نبودن سوزه رو میبینم و مشکلی نداره.
    نمیدونم روی کجا فوکوس کردید و نور محیط چقدر بوده.ولی برای اوتوفوکوس بهتر.اول این که به نور محیط هم توجه کنید.لامپ های مدلینگ هر دو فلاش روشن باشه.و جدا از این فوکوس رو روی چشم ها قرار بدید.اگر این یه سلف پرتره هست.به نظر من نمیشه قطعی نظری داد.چون ممکنه فوکوس درست انجام نشده باشه.
    در مورد لنزتون هم اگر در بیرون مشکلی نداره.این جا هم نباید مشکلی داشته باشه.اصولا" تو اتلیه و کار با فلاش اگر نور به حد کافی باشه.تنها اندازهی سنسور دوربین مهم هست و دیافراگم و بعضی مواقع نوع لنز و فوکال لنت
    آقا خیلی نکات خوبی گفتید ممنون راستش مدلینگ رو نبسته بودم، البته الان باز تست کردم ولی باز هم اونی که باید نمیشه، البته بهتر شد. حالا باید در شرایط نوری بهتر هم تست کنم شاید مشکل از اوتوفوکوس باشه
    hossein137 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    15

آقا خیلی نکات خوبی گفتید ممنون راستش مدلینگ رو نبسته بودم، البته الان باز تست کردم ولی باز هم اونی که باید نمیشه، البته بهتر شد. حالا باید در شرایط نوری بهتر هم تست کنم شاید مشکل از اوتوفوکوس باشه
    با رعایت تمامی نکات دوستان ولی این آخرین عکسی هست که گرفتم:
    detail.jpg

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

با رعایت تمامی نکات دوستان ولی این آخرین عکسی هست که گرفتم:
    detail.jpg
    هر چی که هست مشکل از فلاش ها نیست.الان این عکس کراپ چند درصده؟و این که مطمئنید فوکوس به درستی انجام گرفته؟
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

صفحه 60 از 101 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... آخرینآخرین