صفحه 73 از 101 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

1) آیا این توان برای این فضامناسب است؟

2)از کیت های موجود استفاده کنم یا جدا گانه تهیه کنم؟
    بارها گفته شده که توان فلاش ها تابعی از مساحت فضای شما نیست. یعنی مساحت به قدرت فلاش شما ربطی ندارد.

همه را از یک برند تهیه کنید و ترجیحاً از یک سری. اما اینکه کیت باشد یا نباشد مهم نیست. هر کدام به صرفه تر بود.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام دوستانی که از ست نور های مثل هنسل و مولتی بلیتز و ...........استفاده کردن و هم از ست ها چینی مثل s&s , answer , prophoto میخواستم بدونم چند درصد اختلاف توی کیفیت نوری عکس ایجاد میکنه با شرایط برابر ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1464 نمایش پست ها
    سلام دوستانی که از ست نور های مثل هنسل و مولتی بلیتز و ...........استفاده کردن و هم از ست ها چینی مثل s&s , answer , prophoto میخواستم بدونم چند درصد اختلاف توی کیفیت نوری عکس ایجاد میکنه با شرایط برابر ؟
    سلام

درست مثل این میمونه که گوشی 5s رو با نوکیا 1100 مقایسه کنید . . . با هر 2 تاش میشه زنگ زد اس ام اس داد . . . اما این کجا و آن کجا . . . قابل قیاس نیستن . .. مقدارش رو هم درصدی نمیشه بیان کرد . . .

اینکه از چ ِ برندی استفاده کنید . . . بستگی به بودجه شما و کار شما داره . . .

موفق باشید . . .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض برند ست نور

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyan Tehrani نمایش پست ها
    سلام

درست مثل این میمونه که گوشی 5s رو با نوکیا 1100 مقایسه کنید . . . با هر 2 تاش میشه زنگ زد اس ام اس داد . . . اما این کجا و آن کجا . . . قابل قیاس نیستن . .. مقدارش رو هم درصدی نمیشه بیان کرد . . .

اینکه از چ ِ برندی استفاده کنید . . . بستگی به بودجه شما و کار شما داره . . .

موفق باشید . . .
    می دونید دوست عزیز من از سه تا ست چینی استفاده کردم پروفتو - answer - S&s حالا تفاوت قیمتی این ست ها با ست نوری مثل هنسل یا مولتی بلیتز و غیره حداقل 3 میلیون هست یعنی سه چهار برابر قیمت اون ست نور های چینی حالا این بحث مطرح میشه که آیا اینقدر اختلاف قیمت همین قدر اختلاف کیفیت توی عکس خواهد داشت یا نه ؟ یا شما 3 میلیون بیشتر هزینه میکنی مثلان برای 20 درصد کیفیت بهتر ؟
    ویرایش توسط babak1464 : Friday 18 April 2014 در ساعت 14:13

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

می دونید دوست عزیز من از سه تا ست چینی استفاده کردم پروفتو - answer - S&s حالا تفاوت قیمتی این ست ها با ست نوری مثل هنسل یا مولتی بلیتز و غیره حداقل 3 میلیون هست یعنی سه چهار برابر قیمت اون ست نور های چینی حالا این بحث مطرح میشه که آیا اینقدر اختلاف قیمت همین قدر اختلاف کیفیت توی عکس خواهد داشت یا نه ؟ یا شما 3 میلیون بیشتر هزینه میکنی مثلان برای 20 درصد کیفیت بهتر ؟
    کیفیت یک جنبه هست
    راحتی استفاده و خرابی و ایرادات کمتر و فراوانی مادیفایر ها و ..... نکته های مهمی هستن برای کار
    babak1464 تشکر می‌کند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

گاهی برای افزایش کیفیت در خروجی (حتی 5% مثلا) ممکنه تفاوت قیمت خیلی بالاتر بره. این شما هستید که با توجه به مصرف و کاربریتون تصمیم میگیرید آیا این اختلاف قیمت توجیه پذیره یا نه
    یک مثال ساده: قراره از یک محصول عکاسی کنید. حدود 100 عکس میگیرید و همه عکس ها دماهای رنگی مختلف دارند که امکان اصلاحش در پست پروسس نیست و اگر هم باشه بسیار وقت گیره.
    یکی از مهمترین مزیت های فلاش ها گرون قیمت کلوین ثابت در شات های پی در پی و عدم تغیر با گذشت زمانه. (فقط یکیش!)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

حالا یه سوال دیگه مطرح هست برام که اگر مثلان یه لامپ رینگی فلش (نعل اسبی) آلمانی رو بزاری روی یه ست نور چینی باز جوابدهی بهتر خواهد شد یا نه ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    196

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi 85 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز فلاشها بوسيله چشمي كه روي آنها تعبيه شده كار ميكنند و اينكه در محيط باز اين كار رو انجام نميدهند دليلش اين است كه در فضاي باز انقدر نور هست كه فلاشي كه راديو يا سيم بهش وصل نيست نور را نميتواند بخواند براي همين هم عكس العملي نشان نميدهد.
    خب چاره چیه؟

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

دوستان کسی میدونه این فلاش های Godox که در ناصر خسرو هست اصل هست یا نه؟
    مثل دوستمون بین godox و S&S سری tc300موندم
    کپی هم دیگه هم هستند!!
    ---------------------------------------------
    در کمال شرمندگي بسیار عجله دارم تا فردا ظهر باید خرید کنم
    راستی اگر godox نمایندگی رسمی داره راهنمایی کنید ممنون میشم
    ویرایش توسط kindlinessangel : Wednesday 30 April 2014 در ساعت 22:49

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

فروشگاهی به اسم آپادانا نبش پاساژ جوانمرد مدعی این هست که فلاش هایی به اسم Godox رو نمایندگی می کنه! کلی کاتالوگ براش چاپ کرده و ... توی اینترنت هم سرچ می کنید بعضی جاها(بسیار به ندرت) میشه اثراتی ازش دید! چیزی که در مورد s&s و ... دیده نمیشه(تو سایتای معتبر خارجی) اما به نظرم مسئله به این سادگی نباید نگاه کرد! یه سایت بسیار عادی و چند تا کاتالوگ زدن و یه آدرس توی چین و ... دادن دلیلی بر معتبر بودن یک برند نیست مضاف بر این که به طرز جالبی من مشاهده کردم عین همون طراحی با نام های دیگری هم توی ناصر خسرو قابل مشاهده بود و این شک برانگیزه، نمی دونم که این فلاش ها اصلند یا فرعند یا ... فقط می دونم این چیزایی که در ظاهر دیده میشه هیچ دلیل موثقی بر اصل بودن یک فلاش نیست!
    به نظرم با وجود قیمت به نسبت بالاتری که برای photoflex وجود داره اما یک آگهی وسوسه بر انگیز توی یکی از سایت ها دیده میشه که با شرایط مناسب این فلاش ها رو به فروش می رسونه، حداقل در مورد Photoflex هیچ حرف و حدیثی وجود نمی تونه داشته باشه اما در مورد بقیه ... .

صفحه 73 از 101 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین