صفحه 69 از 101 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد behnam_ آواتار ها
    تشکر کرده
    4

با سلام خدمت اساتید و مدیران محترم
    بنده به تازگی با این وبسایت آشنا شده ام و امیدوارم از کمک شما اساتید محترم کمال ستفاده رو ببرم
    بنده مدت 2 سال است که با حرفه و هنر عکاسی آشنا شده ام و 6 ماه است که به صورت جدی روی این مقوله کار می کنم و دوره های عکاسی مقدماتی و نورپردازی داخل استودیو و فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته را دیده ام اما خوب آماتورم قبلا دوربین کامپکت coolpix p500 داشتم و اکنون 600d+lens kit 18-55 را دارم قصد راه اندازی یک آتلیه جهت کار عروس و داماد و کودک و... را دارم بودجه درنظر گرفته شده 9 میلیون برای خرید تجهیزات نورپردازی و لنز را دارم از اساتید تقاضی راهنمایی در موارد زیر را دارم:
    1-با توجه به تحقیقات بنده در مورد تجهیزات نورپردازی به دو برند fomex کره و mettleچین رسده ام با توجه به هدف بنده آیا واقع لازم است فومکس بگیرم یا همون متل کارمو راه میندازه و می تونم با پولی که اضافه می مونه لنز و فلاش اسپید لایت بهتری بگیرم
    2-با توجه به نوع عکاسی پرتره تمام قد و نیم تنه و هد شات و باتوجه به اینکه می خوام یک لنز 85 اف 1.8 برای خارج استودیو بگیرم و لنز 18-55 که دارم لازم که یک لنز زوم بگیرم یا نه اگه لازمه 15-85 بگیرم یا 24- 105 یا لنز دیگری از برند های دیگه که رنج لازمم رو داشته باشه پیشنهاد می دید با توجه به اینکه می خوام بعدها یه دوربین فول فریم بگیرم؟
    3-آیا برای نورپردازی خارج استودیو و در باغ لازم که یک فلاش اسپیدلایت داشته باشم یا یه رفلکتور کار رو راه می اندازه؟
    من تاپیک های زیادی رو مطالعه کردم ولی به جواب سوالام نرسیدم نیازمند کمک شما هستم قبلشم از پر حرفیم عذرخواهی می کنم

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

برای پاسخ سوال هاتون بهتره هر کدوم رو در تاپیک مربوط به خودش ارسال کنید اینجا همون طور که از اسمش پیداست فقط مربوط به فلاش ها استودیویی هست.
    تاپیک مربوط به راه اندازی آتلیه و همچنین تاپیک هایی برای انتخاب لنز مناسب وجود داره با مراجعه به اون ها سریع تر به نتیجه می رسید.
    همچنین اگه اگه یکی دو روزی در تاپیک های مختلف مرتبط با سوالتون چرخی بزنید و مطالعه شون کنید نکات خوبی دستگیرتون میشه.
    M.Mobin، ahmad.abaee و behnam_ تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

تشکر کرده
    4

با تشکر از راهنمایی شما چون قصد خرید تجهیزات رو دارم احساس کردم اگه همه مطالب یک جا عنوان کنم اساتید و دوستان بهتر می تونن راهنماییم کنن به هر حال نطر شما در مورد تجهیزات نورپردازی کدومه فلاش فومکس بخرم یا متل هم کارمو راه می اندازه برای کار عروسی که نیاز هست 400 500 تا عکس پشت سر هم بگیرم متل دوام میاره یا بعد چند وقت می سوزه و باید برم یه فومکس بخرم با تشکر

تشکر کرده
    4287

اگر بتوانید فومکس بگیرید طبیعتا بهتر است
    شما حداقل سه هد نیاز دارید.
    بنده اگر بودم به جای سه هد متل دو هد فومکس می گرفتم به همراه یک فلاش مینی از برندهایی مثل همین متل برای نور مو
    behnam_ تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

تشکر کرده
    4

منظورتون از فلاش مینی متل مثلا 160 ژوله مشکل سینک پیدا نمی کنه با فومکس ها

تشکر کرده
    4287

از نظر تئوری که نه، در عمل هم بعید می دونم مشکلی پیش بیاد در حالت slave فلاش ها تحت تاثیر نور فلاش دیگری تریگر می کنند براشون فرقی نمی کنه فلاش هم اسمشون باشه یا نه
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

تشکر کرده
    4

از این لحاظ که حساسیت فتوسل های روی فلاش های مختلف متفاوت هست و بعضی شون در قدرت کم ممکن عمل نمی کنن و همچنین سرعت تخلیه هاشون متفاوت می خواستم بپرسم چون درجه کلوین متفاوته مشکل رنگ پیدا نمیکنم یا بهتر کلا خیال خودم راحت کنم سه تاشو فومکس بگیرم

تشکر کرده
    4287

اگه بتونید هر سه رو فومکس بگیرید که عالیه ولی اگر از هد سوم برای نور مو استفاده بشه کلوین نور تاثیر زیادی در عکس نداره.
    behnam_ تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

با سلام خدمت دوستان گرامی

در مورد فلاش هایی استودیویی دریم لایت سوال داشتم .
    کسی تجربه کار کردن با این فلاش ها رو داره . ( چطوره . کیفیت . ووو )

با تشکر فراوان
    Nikon D300

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    کسی با فلاش های اوابلیتز کار کرده؟ در چه حدی هستند؟
    یه مدل 330 ژول دست دوم پیدا کردم که ممکنه بخوام بخرم اما نمیدونم بهتر از فلاش های خودم هست و یا بدتر.البته فروشنده میتونه یک روز بهم قرض بده برای تست اما اگه کسی با این فلاش ها کار کرده ممنون میشم نظرش رو بگه
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

صفحه 69 از 101 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 ... آخرینآخرین