صفحه 91 از 101 نخستنخست ... 41 81 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط abadan57 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید محترم.
    من قصد خرید تجهیزات نور پردازی برای اتلیه خانگی دارم .زمینه عکاسی پرتره از سر و گردن تا تمام قد چه تگی چه خانوادگی است .در مورد عکسهای تکی به عمق میدان پایین و در مورد پرتره خانوادگی به عمق میدان بالا نیاز است (اگر درست گفته باشم) این را بخاطر استفاده از دیاف های متفاوت میگم چونکه میخواهم قدرت فلاش مورد نظر را بدونم. دوستان محترم اگر امکان داره راهنمایی کنند چه سایز سافت باکس و با توجه به دامنه کاری چه قدرت فلاشی نیاز خواهد بود .آیا سافت باکس 100*140 و فلاش 600 ژول انتخاب مناسبی است البته نور اصلی رو میگم در حقیقت قصد خرید سه شاخه فلاش هم قدرت را دارم دو شاخه فومکس و شاخه سوم را میخواهم از نوع برق و باطری خرید کنم آیا فلاش متل از نوع برق و باطری گزینه خوبی است. با تشکر
    تا اساتید جواب بدن
    سلام
    استراتژیتون استراتژی خود منم بوده: خرید دو نور+ یک پرتابل و به نظرم استراتژی مناسبیه اما یک ایراد ممکنه اینجا بوجود بیاد، 3 نور شما اگر از کیفیت های خیلی متفاوت باشه نورها با هم همخوانی نداشته و لذا دمای رنگی متفاوت خواهد شد به همین خاطر اگر دو فلاش ثابتون با پرتابل از یک برند باشه بهتره وگرنه از کیفیت های مشابه باشه، مثلاً فومکس یه سر و گردن از چینی ها بالاتره پس برای پرتابل از برندی مشابه استفاده کنید نه متل(برند مشابه میتونه Hundae باشه و ...)
    اینکه میفرمایید استودیوی خانگی، یعنی چقدر فضا دارید، اگر فضاتون کوچک باشه اینقدر قدرت فلاش نیازی نیست هرچند زیاد بودن عیب نیست برای کسی که پولش داره میده و میتونه قدرت بیاره پایین. ابعاد سافت باکس با قدرت فلاش رابطه مستقیم داره، اگر نور پرقدرت دارید، سافت باکس بزرگ مانعی نیست اما اگر قدرتش پایین باشه مادیفایراتون باید کوچکتر باشه(هرچند خود من برعکس این قضیه رو به زور!!! نتیجه گرفتم و البته نور زیادی از دست میره). تا جایی که بنده میدونم سافت باکس به این بزرگی احتیاج نیست، شما برای نیم تنه 60در80 و تمام قدر 80 در 100 تا 120 بیشتر نیازتون نیست. (تو آموزشایی که دیدم بارها مشاهده شده که تو فضای نه چندان بزرگ با استفادده از اوکتاباکس متوسط تمامی این نیازها پاسخگو بوده)
    اگر فضاتون بزرگه 600 به نظرم انتخاب معقولیه(از داشتن فلاش بزرگتر ضرر نمی کنید، خود من 400 فومکس دارم و وقتی بعضی آموزشا رو می دیدم یجورایی پشیمون بودم که چرا قدرت بالاتر نگرفتم هرچند اختلافشون2/3 استاپ کمتر یا بیشتر نباشه).
    ata_m3، Behzad43 و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    با تشکر از جوابتون آقا ایمان. همانطور که کفتم اگر بخواهم پرتره خانوادگی بگیرم آیا سافت باکس 80*120 میتونه تمام قد رو پوشش بده و ایا قدرت 600 ژول برای چه اندازه سافت باکس جوابگو هست . با تشکر در ضمن فضا حدودا پذیرایی با ابعاد 7*5 است .
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه Behzad43 آواتار ها
    تشکر کرده
    1203

نقل قول نوشته اصلی توسط abadan57 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از جوابتون آقا ایمان. همانطور که کفتم اگر بخواهم پرتره خانوادگی بگیرم آیا سافت باکس 80*120 میتونه تمام قد رو پوشش بده و ایا قدرت 600 ژول برای چه اندازه سافت باکس جوابگو هست . با تشکر در ضمن فضا حدودا پذیرایی با ابعاد 7*5 است .
    درود
    بله ، سافت باكس 80*120 براي پرتره تمام قد خوبه
    براي محيط شما از 300 ژول به بالا پاسخگو مي باشد . مگر قصد خريد 600 ژول را داشته باشيد كه ايرادي ندارد و با كم كردن توان ميتوانيد از آن استفاده كنيد.
    موفق باشيد
    Iman.sh و ben163s تشکر می‌کنند.
    غلامرضا فرخ نسب

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    93

سلام به دوستان
    بنده قصد خرید کیت فلش 3 شاخه دارم و تا 3 میلیون میتونم هزینه کنم.
    شنیدم که برند متل در بین برندهای چینی از همه بهتره..
    لطف کنید اگر پیشنهاد بهتری دارید اعلام کنید.. در ضمن چه ابعاد سافت باکسی رو پیشنهاد میدید. ( عکسهای خانوادگی، پرتره تمام قد و عکاسی کودک)

با تشکر
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه vaid آواتار ها
    تشکر کرده
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط m_o_3586 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    بنده قصد خرید کیت فلش 3 شاخه دارم و تا 3 میلیون میتونم هزینه کنم.
    شنیدم که برند متل در بین برندهای چینی از همه بهتره..
    لطف کنید اگر پیشنهاد بهتری دارید اعلام کنید.. در ضمن چه ابعاد سافت باکسی رو پیشنهاد میدید. ( عکسهای خانوادگی، پرتره تمام قد و عکاسی کودک)

با تشکر
    متل جزو برندهای خوبه تو اون رنج قیمت. اگه نگم بهترینشون. فکر کنم کیتش هم کمتر در بیاد از 3 تومن
    m_o_3586 و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    34

سلام . من مدت 3 ساله که از سه فلاش 400 Mircopro استفاده میکنم . مشکلی که پیش اومده چسبناک شدن قسمت پلاستیکی پشت فلاش هستش انگار با ماده ای چسبناکش کرده باشن . دوستان کسی تجربه ای در این مورد داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ... شوینده های معمولی رو امتحان کردم خیلی به سختی پاک میشه و بهتره بگم پاک نمیشه ...

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

معمولا قسمت هاي پلاستيك بر اثر چربي اسيدي دست به اون شكل در ميان و به نظر من قابل پاكشدن نيست چون جنس خود پلاستيك نروم شده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

درود دوستان
    ژانر اصلی کار من مستند هست اما الان میخوام کار بانور رو هم تجربه کنم وشاید روزی کارم تو این زمینه باشه
    میخوام هم کار مدلینگ انجام بدم هم عکاسی تبلیغاتی
    واقیت توی مارک های فلاش خیلی تحقیق کردم و هرچه بیشتر جستجو کردم بیشتر گیج شدم
    میخوام سه فلاش حداقل بگیرم(سافت باکس و تریگر ....)
    حدود 4 تومن میخوام هزینه کنم(اگه قیمتو ببرم بالاتر تفاوت خیلی زیاد میشه بگید) چه فلاشی بگیرم و چند ژول
    متراژمم فعلا حدود 9*5 که داخل خونست و بسته به نیازم یه گوشه از اونو نورهامو میذارم و یه طرف سیستم و بقیه چیزام
    دوستان لطفا راهنمایی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام خدمت اساتید و دوستان
    میخواستم نظر اهل فن رو راجع به فلش های Godox سری QT بدونم با توجه با این که تو مشخصات وبسایت تولید کنندش نوشته تا سرعت 1/5000 میتونه کار کنه آیا قابل اطمینانه ؟
    2- اگه رادیو تریگر Hahnel Tuff TTL تهیه کنم میتونم با این سرعت عکاسی کتم ؟
    3- غیر از godox برند چینی که دیتاشیت محصولاتش رو اینترنت باشه و بشه بهش اعتماد کرد چه برندیه تو بازار که هر کسی میخواد جنس خودشو بفروشه
    دو جای مختلف بازار دو تا بدنه هد دیدم دقیقاً مثل هم با ین تفاوت که یکیش GODOX بود و اون یکی S&S از S&S که چیزی تو اینترنت پیدا نکردم و اینطور که معلومه یه شرکتی یه جای چین با هر اسمی فلاش تولید میکنه فارغ از برند
    نمایندگی رسمی که خداروشکر نداریم، جایی هست فلاش های rime light سری fame رو تو تهران بتونیم ازش تهیه کنیم؟
    و یه پیشنهاد برای خرید نور در عرصه عکاسی صنعتی بدید ممنون میشم بودجه در نظر گرفته شده 3 میلیونه و ترجیهم اینه چون بودجم کمه یه سری لوازم اصلی بگیرم و بعد تجهیزاتمو کامل کنم تا این که یه ست چینی بگیرم و بعد کلاً عوضش کنم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram795 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید و دوستان
    میخواستم نظر اهل فن رو راجع به فلش های Godox سری QT بدونم با توجه با این که تو مشخصات وبسایت تولید کنندش نوشته تا سرعت 1/5000 میتونه کار کنه آیا قابل اطمینانه ؟
    2- اگه رادیو تریگر Hahnel Tuff TTL تهیه کنم میتونم با این سرعت عکاسی کتم ؟
    3- غیر از godox برند چینی که دیتاشیت محصولاتش رو اینترنت باشه و بشه بهش اعتماد کرد چه برندیه تو بازار که هر کسی میخواد جنس خودشو بفروشه
    دو جای مختلف بازار دو تا بدنه هد دیدم دقیقاً مثل هم با ین تفاوت که یکیش GODOX بود و اون یکی S&S از S&S که چیزی تو اینترنت پیدا نکردم و اینطور که معلومه یه شرکتی یه جای چین با هر اسمی فلاش تولید میکنه فارغ از برند
    نمایندگی رسمی که خداروشکر نداریم، جایی هست فلاش های rime light سری fame رو تو تهران بتونیم ازش تهیه کنیم؟
    و یه پیشنهاد برای خرید نور در عرصه عکاسی صنعتی بدید ممنون میشم بودجه در نظر گرفته شده 3 میلیونه و ترجیهم اینه چون بودجم کمه یه سری لوازم اصلی بگیرم و بعد تجهیزاتمو کامل کنم تا این که یه ست چینی بگیرم و بعد کلاً عوضش کنم
    1/5000 سرعت سینک نیست سرعت تخلیه است و به رادیوتریگر HSS نیازی ندارد در مورد اطمینان هم بله مارک خوبی است در مورد تعمیر متل تعمیرگاه بیشتری دارد
    همه برند های چینی معروف معتبر هستند (متل - جن بی ) S&S هم فقط اسم برند های دیگر را عوض می کند و تولید کننده نیست
    برای عکاسی صنعتی از هر فلاشی می توانید استفاده کنید
    چینی های امروز نیاز به تعویض ندارند
    بهتر شکل با بودجه 3 میلیون انتخاب چندانی ندارید چون نور ها برند هر شاخه بیشتر از 3 میلیون است

صفحه 91 از 101 نخستنخست ... 41 81 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... آخرینآخرین