صفحه 92 از 101 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام خدمت دوستان .............

کمکم کنید !!!!
    دیگه کم آوردم ....

حقیقت امر اینه من دارم یک مغازه عکاسی راه بندازم ، اولش هم تصمیم دارم با گرفتن عکسهای پرسنلی شروع کنم !!!!!!!!!

همه وسایل و دستگاه های مورد نیازم رو جور کردم فقط موند نور ....

حقیقتش نمیتونم اینقدر برای فلاش های استودیویی و ست فلش ها هزینه کنم !!!!!

همه هم که ماشالا از 1.5 ملیون به بالاااااااااااااااااااااا اا .....

دوستان یکی راهنماییم کنه ، میخوام با 200 - 300 تومن نورم رو تامین کنم فعلا ، تا بعد یکم خودمو جمع کردم یک چیز خوب میگیرم !!!!!!!!

الان بهم بگید چیکار کنم !؟؟؟

گیج گیج شدم !!!!!!!1

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

تشریف ببرید بازار . دو تا فلاش 200 ژول دو تا هم سافت باکس (50-70) یا چتر و دو تا پایه فلات همراه یک عدد کابل سینک یا رادیو تریگر بخرید. هرکدام ارزانتر بود. برای پرسنلی با زمین روشن همین ها کاملا جوابگو است
    کوروش و siosha تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    تشریف ببرید بازار . دو تا فلاش 200 ژول دو تا هم سافت باکس (50-70) یا چتر و دو تا پایه فلات همراه یک عدد کابل سینک یا رادیو تریگر بخرید. هرکدام ارزانتر بود. برای پرسنلی با زمین روشن همین ها کاملا جوابگو است
    عزیزم همینا که گفتی چقدر خرجش میشه تقریبا!؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط aashabnam نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان .............

کمکم کنید !!!!
    دیگه کم آوردم ....

حقیقت امر اینه من دارم یک مغازه عکاسی راه بندازم ، اولش هم تصمیم دارم با گرفتن عکسهای پرسنلی شروع کنم !!!!!!!!!

همه وسایل و دستگاه های مورد نیازم رو جور کردم فقط موند نور ....

حقیقتش نمیتونم اینقدر برای فلاش های استودیویی و ست فلش ها هزینه کنم !!!!!

همه هم که ماشالا از 1.5 ملیون به بالاااااااااااااااااااااا اا .....

دوستان یکی راهنماییم کنه ، میخوام با 200 - 300 تومن نورم رو تامین کنم فعلا ، تا بعد یکم خودمو جمع کردم یک چیز خوب میگیرم !!!!!!!!

الان بهم بگید چیکار کنم !؟؟؟

گیج گیج شدم !!!!!!!1

با این مبلغ شاید بتوانید یک شاخه نور چینی 150 ژول دست دوم بخرید به همراه یک چتر و پایه. توصیه من به شما این است که از روش های ابتکاری استفاده کنید.
    پروژکتور های معمولی 500 وات که الکتریکی ها می فروشند دو عدد تهیه کنید به همراه دو عدد پایه پروژکتور و چتر و پایه (برای مشتری پسندی) با همین وسایل می توانید عکس پرسنلی را بگیرید.

موفق باشید
    aashabnam تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

عزیزم همینا که گفتی چقدر خرجش میشه تقریبا!؟
    1400
    نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    با این مبلغ شاید بتوانید یک شاخه نور چینی 150 ژول دست دوم بخرید به همراه یک چتر و پایه. توصیه من به شما این است که از روش های ابتکاری استفاده کنید.
    پروژکتور های معمولی 500 وات که الکتریکی ها می فروشند دو عدد تهیه کنید به همراه دو عدد پایه پروژکتور و چتر و پایه (برای مشتری پسندی) با همین وسایل می توانید عکس پرسنلی را بگیرید.

موفق باشید
    به مشتری ها رحم بفرمایید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

جواب میده یعنی ؟؟؟؟

میخوام فقط استارت بزنم , یکی دو ماه اینجوری کار میکنم بعدش ردیفه ....

كاربر همراه Akazemi آواتار ها
    تشکر کرده
    303

جواب میده یعنی ؟؟؟؟

میخوام فقط استارت بزنم , یکی دو ماه اینجوری کار میکنم بعدش ردیفه ....
    فلاشهای 150 ژول نایس فوتو را من 150 قیمت داشتم 2 عدد با پایه و چتر را حدود 450-500 میتوانید بخرید .
    یا اگر باز گران است 1 نور + پایه و چتر حدود 250 میشود + 1 رفلکتور چینی 50 تومنی با کمی تمرین جوابگو خواهد بود
    Canon Digital Body With Canon & Sigma Lenses
    Mamiya 35mm Gear

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

با سلام خدمت دوستان عزیز من تقریبا 70 صفحه رو خوندم ولی گیج گیجم من بودجه 4 تومن رو دارم و در حال حاضر 3 شاخه فلاش 160 ژول دیجی استدیو هست که برای کسی هست هدفم این بود که دو شاخه نور خوب بگیرم و برای نور سر و بک از 2 تا 160 استفاده کنم الان هم بین این برند ها گیر کردم فومکس فتوفلکس هینودای

فومکس 400 الان 1450 قیمتشه فوتوفلکس هر شاخه بین 800 تا 1 هیوندایی هم باطری داره 400 2200 قیمت داره واقعا نمیدونم چی خوبه از نظر کیفیت و کارایی و اینکه اگر فلاش گرون بگیرم ولی سافت و لوازم رو از برند های ارزون بندازم اشکالی داره چون این برند های بالا لوازمشون خیلی گرونن مثل اینکه یک سافت نایس فتو 120 قیمتش 170 تومنه ولی همین فومکس و فوتو فلکس 500 تومن چرا اینقدر تفاوت داره ضمنا من داخل خونه میخوام کار کنم تا کم کم پا بگیره کارم عکاسی رو هم 4 ساله انجام میدم و نا آشنا به نوپردازی نیستم

سوال آخر هم اینکه کسی بهم گفت در مورد لوازم فقط 2 تا سافت باکس بگیر یا اکتا گفت من خودم از بیوتی و چیزای دیگه استفاده نمیکنم

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز من تقریبا 70 صفحه رو خوندم ولی گیج گیجم من بودجه 4 تومن رو دارم و در حال حاضر 3 شاخه فلاش 160 ژول دیجی استدیو هست که برای کسی هست هدفم این بود که دو شاخه نور خوب بگیرم و برای نور سر و بک از 2 تا 160 استفاده کنم الان هم بین این برند ها گیر کردم فومکس فتوفلکس هینودای

فومکس 400 الان 1450 قیمتشه فوتوفلکس هر شاخه بین 800 تا 1 هیوندایی هم باطری داره 400 2200 قیمت داره واقعا نمیدونم چی خوبه از نظر کیفیت و کارایی و اینکه اگر فلاش گرون بگیرم ولی سافت و لوازم رو از برند های ارزون بندازم اشکالی داره چون این برند های بالا لوازمشون خیلی گرونن مثل اینکه یک سافت نایس فتو 120 قیمتش 170 تومنه ولی همین فومکس و فوتو فلکس 500 تومن چرا اینقدر تفاوت داره ضمنا من داخل خونه میخوام کار کنم تا کم کم پا بگیره کارم عکاسی رو هم 4 ساله انجام میدم و نا آشنا به نوپردازی نیستم

سوال آخر هم اینکه کسی بهم گفت در مورد لوازم فقط 2 تا سافت باکس بگیر یا اکتا گفت من خودم از بیوتی و چیزای دیگه استفاده نمیکنم
    سلام گرامی
    بر اساس تجربه فردی پاسختون رو می دم بعلاوه برخی اطلاعات و مطالعات.
    گزینه ی هیوندایی از موارد دیگر بهتر است، امکانات بیشتری دارد، پرتابل بودنش خیلی کمکه اما گرونه!!!
    گزینه ی فومکس بهتر از تمامی گزینه های چینیست از لحاظ ساخت و با قیمت مناسب.
    اما بنابر تجربه و چیزایی که دیدم از خیلی از افرادی که الان دارن کار انجام می دن، برند اهمیت نداره! توانایی شما در نورپردازی اهمیتش خیلی بیشتره، برای همین به نظرم اگر ارزون تر ها رو هم بگیرید چیزی از دست نمی دید. ولی توصیه دارم حتماً یکی از نوراتون رو پرتابل تهیه کنید تا جاهای دیگه هم به کمکتون بیاد. حدود کیفی نورهاتون نزدیک باشه، یعنی یهو یه هنسل نگیرید یه اس اند اس! چون اختلاف کیفیشون و دمای رنگاشون خودش رو بروز خواهد داد.
    در مورد مادیفایرها هم باز باید گفت تفاوت دارند اما با همین عادیا می بینم خیلیا کارای خوبی در میارن. متوسط بگیرید اما بدرد نخور نگیرید.
    I.Givili، *HMN* و scorpion8 تشکر می‌کنند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

سلام به دوستان گرامی میخواستم ببینم کسی از جمع این تاپیک از این دو فلاش استفاده کرده و یا اطلاعاتی داره در مورد برند و کیفیتش البته خودم هم یک سری تحقیقات کردم ولی خب باز کسی که استفاده میکنه بهتر میتونه نظر بده با توجه به سرچی که توی یوتوب کردم اکثر ویدیو ها این فلاش مربوط به اشخاص و عکاسان آلمانی بود

ممنون میشم

123.jpg

DPS-III-300-Studio-Flash.jpg

صفحه 92 از 101 نخستنخست ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... آخرینآخرین