صفحه 29 از 127 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1263
Like Tree1339تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح مبتدی

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

دوستان این گرادینتی که جناب دلباز توی آموزش آخرشون برای پس زمینه استفاده کردن توی فتوشاپ من نیست !
    یه راهنمایی میکنید لطفا :(
    drfarahnak تشکر می‌کند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    51

در فتوشاپ پس از اتمام کار بر روی عکس چگونه باید عکس را برای نمایش در وب آماده ساخت ؟

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    دوستان این گرادینتی که جناب دلباز توی آموزش آخرشون برای پس زمینه استفاده کردن توی فتوشاپ من نیست !
    سلام پوریا جان. از کدام نسخه فوتوشاپ استفاده می کنی؟ در فوتوشاپ CS5 در قسمت ابزارها، دوازدهمین ابزار شبیه یک سطل رنگ است که اگر بر روی آن علامت ماوس را کلیک کنی و نگه داری Gradiant را میبینی.Untitled-1111.jpg
    Pouria Arshadi تشکر می‌کند.

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    در مورد ساخت رنگ برای Gradient اول با کلیک راست برروی ایکن این مورد را انتخاب کنید و اگر ایکن Gradient درجای خودش بود نیازی به تغییر این ایکون نمی باشد و با یک کلیک چپ این موردانتخاب می شود .
    سپس باراست کلیک می توانید نوع رنگ و سایه خود را انتخاب کنید که اگر به دنبال رنگ و سایه ای هستید که دراین رنگها پیدا نکردید خود باید یک Gradient جدید بسازید .

[/IMG]
    سپس درقسمت بالا برروی علامت فلش با جهت نما Click to edit the gradient می توانید تعداد رنگ و سایه مورد نظر خود را انتخاب و سپس ویرایش کنید .
    با کلیک برروی مواردی که باشماره یک نشان داده شده می توانید مقادیری که لازم دارید را تعیین کنید .
    و دراخر با زدن گزینه New یک Gradient جدید داشته باشید .

[/IMG]
    Pouria Arshadi و Mr.vAhiD.DI تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina60 نمایش پست ها
    در فتوشاپ پس از اتمام کار بر روی عکس چگونه باید عکس را برای نمایش در وب آماده ساخت ؟
    اگر منظورتون در مورد سایز عکس باشه که از این مسیر عکس رو در سایز کوچکتر ذخیره می کنید. file> save for web & Devices

وقتی که عکستون در این قسمت باز شد،اندازه بزرگترین ضلع عکستون رو عددی بین 600 تا 800 پیکسل گذاشته و عکس رو سیو می کنید.(البته عدد بزرگتر هم می تونید وارد کنید اما معمولا برای وب از این اعداد استفاده می کنند که سایز و حجم عکس مناسب باشه)
    Sina60 تشکر می‌کند.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر آشنا Mr.vAhiD.DI آواتار ها
    تشکر کرده
    598

درود؛

دوستان میخواستم بدونم این عکس چطوری تهیه شده؟؟ این عکس دارای جلوه ی HDR هست ولی اصولاً مراحل عکاسی HDR طی نشده...

222739_151564251576746_100001695171511_307570_1276183_n.jpg281330_171143809618790_100001695171511_407622_1689817_n.jpg

با سپاس

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

دوست عزیز
    امروزه ده ها برنامه برای شبیه سازی HDRi وجود داره و حتما لازم نیست که شما چند شات عکس بگیرید
    از اکشن های مختلف گرفته تا روش های مختلف در فوتوشاپ و یا حتی برنامه هایی مثل Topaz adjust و ...

ضمن اینکه این نوع نحوه ویرایش و اون حالت مبتدیانه اضافه کردن جلوه منبع نور و هاله های سفید در اطراف درخت و ... در واقع یک ویرایش مخرب بوده
    M.Meghdari، SIAMAK™، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Mr.vAhiD.DI آواتار ها
    تشکر کرده
    598

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    دوست عزیز
    امروزه ده ها برنامه برای شبیه سازی HDRi وجود داره و حتما لازم نیست که شما چند شات عکس بگیرید
    از اکشن های مختلف گرفته تا روش های مختلف در فوتوشاپ و یا حتی برنامه هایی مثل Topaz adjust و ...

ضمن اینکه این نوع نحوه ویرایش و اون حالت مبتدیانه اضافه کردن جلوه منبع نور و هاله های سفید در اطراف درخت و ... در واقع یک ویرایش مخرب بوده
    بله. این نوع ویرایش در برخی نقاط واقعاً دارای اشکالاتی ست .... مخصوصاً همان مواردی که شما اشاره کردین.... حقیقتاً بنده خیلی دنبال عکاسی HDR بودم و هستم.... با نرم افزارهای زیادی هم کار کردم.... ولی هنوز نفهمیدم این نوع ویرایش چطوریه؟ ...... به همین خاطر سعی کردم دو تا عکس رو بذارم تا شاید کمکی بشه...... بنده در پاره ای از طرح ها به این نوع ویرایش نیاز دارم، چیزی در همین مایه ها، که عکس شبیه کارتون میشود (منظور از ویرایش همان افکت اچ‌دی‌آری ست که در این عکس به کار رفته، نه هاله های نور و آن نور خورشید که در عکس اضافه شده) ..... البته احتمال زیاد نرم افزار آماده ای هست یا اکشنی و ابزار مشابه، منظورم اصلیم این است که مراحل زیادی رو برای صرف انجام این افکت نمیکنن.......

اگه دوستان چیزی رو در نظر دارند که دقیقاً همینطور باشه لطفاً راهنماییی کنند....

با احترام

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

خب من که اسم یک ابزار خوب در این زمینه رو نوشتم اما این ابزار هم در همین حدود عمل میکنه

اما تبدیل عکس به نقاشی به صورت علمی و عملی خودش یه مبحث دیگه است
    M.Meghdari، FoadKhanlar، Mr.vAhiD.DI و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام

کسی میتونه توضیح بده فرق

Brightness و Exposure چیه ؟ و چه تفاوت هایی دارن ؟

صفحه 29 از 127 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 ... آخرینآخرین