صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش موضوعات : شماره 121 تا 140 ، از مجموع ‍140 موضوع

انجمن: تصویربرداری دیجیتال

نرم افزارها و سخت افزارهای مرتبط، تکنیکها و ترفندهای ویدیوی دیجیتال

  1. اصول فيلمبرداري

    Started by arad‏, Monday 11 July 2005 17:44
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 11,318
    Sunday 26 February 2006, 00:40 برو به آخرین پست
  2. فرمت

    Started by Amator‏, Saturday 28 January 2006 19:52
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,630
    Sunday 12 February 2006, 13:30 برو به آخرین پست
  3. Exclamation یك مشكل نوری

    Started by Amator‏, Friday 30 December 2005 12:19
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 2,027
    Thursday 5 January 2006, 16:10 برو به آخرین پست
  4. یک سوال در مورد دوربینهای Dvd

    Started by Minoosepehr‏, Tuesday 8 November 2005 12:30
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,141
    Tuesday 8 November 2005, 12:30 برو به آخرین پست
  5. MiniDVسراب يا واقعيت

    Started by digiman‏, Friday 15 April 2005 22:39
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 3,860
    Friday 4 November 2005, 00:49 برو به آخرین پست
  6. پورت DV و پورت i.LINK

    Started by babakdin543‏, Saturday 16 July 2005 08:57
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,684
    Sunday 30 October 2005, 19:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,537
    Sunday 30 October 2005, 14:41 برو به آخرین پست
  7. کفشک

    Started by Amator‏, Wednesday 12 October 2005 10:29
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,576
    Saturday 15 October 2005, 11:07 برو به آخرین پست
  8. Exclamation استفاده از فلاش

    Started by Amator‏, Sunday 2 October 2005 08:42
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,546
    Wednesday 5 October 2005, 08:12 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,634
    Tuesday 6 September 2005, 08:10 برو به آخرین پست
  9. هندي كم سوني مدل Trv – 480

    Started by parham‏, Thursday 25 August 2005 10:00
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,445
    Thursday 25 August 2005, 10:00 برو به آخرین پست
  10. اطلاعاتي براي خريد كارت capture

    Started by aj‏, Wednesday 4 August 2004 06:47
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 5,887
    Tuesday 12 July 2005, 14:03 برو به آخرین پست
  11. دوربین جدید سونی

    Started by arad‏, Monday 11 July 2005 17:45
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,850
    Monday 11 July 2005, 17:45 برو به آخرین پست
  12. Edition pro

    Started by ghabileh‏, Thursday 16 June 2005 12:14
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,841
    Monday 11 July 2005, 13:25 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,512
    Tuesday 24 May 2005, 06:21 برو به آخرین پست
  13. يك سوال از حرفه اي ها

    Started by MReza‏, Tuesday 9 November 2004 18:57
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,122
    Monday 27 December 2004, 21:59 برو به آخرین پست
  14. Capturing

    Started by soheyl‏, Sunday 12 September 2004 00:01
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 3,012
    Friday 5 November 2004, 07:19 برو به آخرین پست
  15. نرم افزار و سخت افزار

    Started by M.R.Shahbazi‏, Sunday 1 August 2004 14:27
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,262
    Sunday 26 September 2004, 01:21 برو به آخرین پست
  16. دوربين هاي فيلمبرداري DVD خور

    Started by 2004‏, Sunday 29 August 2004 21:43
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,614
    Monday 30 August 2004, 11:43 برو به آخرین پست
  17. كارت ويدپو

    Started by 2004‏, Sunday 1 August 2004 15:44
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,097
    Monday 2 August 2004, 19:31 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •