صفحه 142 از 302 نخستنخست ... 42 92 132 138 139 140 141 142 143 144 145 146 152 192 242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

پس دوربین های slr (و بالاتر) نسبت به کامپکت لوکس حساب نمیشن؟ عکاسی برای چند درصد از اعضای فروم درآمد زاست؟ به نظر من یه جور تفریح و تفنن آمیخته به علاقه و عشق (وگاهی جنون هست)
    پس اگه قیمت کامپکت میاد پایین، بقیه هم باید همینطور باشه(من اینطور فکر میکنم)
    در ضمن اگه تقاضا کم بشه واردات هم کم میشه و دوربینهای جدیدی مثل 60دی در بازار کمیاب میشه!
    citizen6000 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

سلام

ممکن است مدلی خاص یا یک سری لنزها کمیاب شوند اما ارزان شدن به علت لوکس بودن بعید است. سابقۀ بازار نشان داده است وقتی قیمت‌ها بخواهد پایین بیاید، فروشندگان ترجیح می‌دهند کمتر جنس وارد شود و برایشان خیالی نیست اگر کسانی در محدودیت خرید قرار بگیرند. سیاست‌شان سود بیشتر روی جنس کمتر است تا سود کمتر روی تعداد بیشتر.
    Daruosha، citizen6000، Mehdi Rojaie و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر آشنا citizen6000 آواتار ها
    تشکر کرده
    60

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza Aslani نمایش پست ها
    سلام
    البته به نقل از یکی از دوستان دوربین فروشم باید بگم که قیمت دوربین(به خصوص کامپکتها)در حال پایین آمدن هست.به گفته ایشان دوربین یک کالای تقریبا لوکس به حساب میاد و با سطح رفاه عمومی رابطه مستقیم داره و در جاییکه بالا رفتن قیمتهای مواد اولیه و خوراکی در پیش هست فکرهایی واجب تر از خرید دوربین و تبدیل به بهتر کردن آن در سر پرورده خواهد شد و مسلما کمتر خریدن یعنی رکود و در نتیجه ارزانتر شدن.
    امروز به 2 فروشگاه در جمهوری سر زدم ...

فروشگاه اولی که فکر میکنم تازه کار هم باشه (چند سالی بود که فکر میکردم محصولات کنون راوارد نمیکنه ) بتازگی 2 شعبه در خیابان جمهوری باز کرده ... قیمت 60d را پرسیدم که نداشت ...
    گفت که قیمت دوربینهای کامپکت بشدت پایین امده و با ورود 60d قیمت اان هم معلوم میشه ...

با توجه به اوضاع جدید اقتصادی ، ایشون هم می گفت که دوربین بیشتر یک مورد تفریحی و شاید هم کاری برای بعضی کاربران باشه ... و امکان نداره که قیمت ها بالا بره ، مگر اینکه در گمرک خبر خاصی بشه ...

فروشگاه دومی که فروشگاه قدیمی هم فکر کنم باشه ، قیمت 550d همرا ه با لنز کیت را 890 زده بود البته با گارانتی ایده ال... ایشون هم می گفت که بعد از سال جدید میلادی خرید کنم ... ( البته خودش 60d نداشت )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

من هم شنیده ام که قیمت اینجور محصولات در این زمان بالا نمیره ...
    citizen6000 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    60

واقعا خرید در چنین زمانی خیلی مشکل و سخته !

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    جامعه ما یک جامعه احساسیه ، ویک جورایی علاقه به گران شدن دارد .شما یک نگاهی به زمانهای سال نو و ماه رمضان وشب چله و آخر برج و اول برج و.. بیندازید می بینید که از هر فرستی برای گران فروشی استفاده می کنند متاسفانه نظارت و کنترلی هم روی این قضیه نیست.
    در مورد دوربین قضیه یک مقداری با کالاهای اساسی فرق می کنه،هرکسی قصد خرید داشته باشد این کار را خواهد کرد وهر که نخواهد نمی خرد (چی گفتم!!) منظورم این است که کسی برای سود کردن خرید نمی کند مانند سکه،یا کالای اساسی نیست که همه به آن احتیاج داشته باشند در ضمن کالای احتکاری هم نیست خوشبختانه هرسال مدلهای جدیدی وارد بازار می شود.
    من فکر نکنم تاثیرزیاد بدی روی قیمت دوربین ایجاد بشود و قیمت ها روال عادی (مگه تا حالا عادی بوده)خود را خواهند داشت.
    موفق باشید
    citizen6000 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    60

من برای خرید 60d زیاد عجله ندارم ... و ترجیح میدم که قیمتها معقول بشه ... اما با این اوضاع ... تا کی باید صبر کرد که قیمت 60d به قیمت 50d در 5 ماه گذشته برسه ؟ با توجه به اینکه این بدنه جایگزین 50d هست و باید همون سطح قیمت را داشته باشه ...
    hadhoo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

دوست عزیز ، اگر چرخی در نت بزنید مبیبینید که قیمت 60d به 879 دلار هم رسیده است ... فکر میکنم با توجه به ورودd7000 نیکون و پایین امدن قیمت برای سال نو ، دیگه بازار برای 60d خیلی تنگ خواهد شد ...

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    واقعیت در مورد قیمت اجناس و ان هم اجناسی که وارداتی کامل هستند و بعضا به انها برچسب کالای لوکس و تجملی هم می خورد دارای مالیات و گمرکی بدون منطقی می شوند و تنها نگرانی بنده اینه که ازاد سازی قیمت دلار شاید تاثیر خوبی بر قیمت این نوع از کالاها که دوربین و لنز هم جزو این کالا ها هستند نداشته باشه و باعث بالا رفتن قیمت بشه خدا کنه که بنده اشتباه کرده باشم الهی امین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5818

پیش فرض 60 دی

سلام
    امروز شنبه 10/4
    60D Body=1070000
    پاساژ حافظ
    hadhoo، Navid7h، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.