صفحه 48 از 302 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    447

پیش فرض پاسخ: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

سلام به همگی
    فروشگاه Future Shop این کیت رو برای کنن 40D با دو تا لنز 17-85 و 18-200 با قیمت 1850 دلار ارائه کرده که تقریبا با مالیات قیمتش 1700تومان میشه
    کسی قیمت معادلش رو توی ایران داره؟

Canon EOS 40D 10.1MP DSLR With 17-85mm IS & 18-200mm f/3.5-5.6 IS Lens Kit Package - Web Only

Price: $1,849.98
    ویرایش توسط ehsan_ro : Sunday 1 February 2009 در ساعت 05:21

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ro نمایش پست ها
    سلام به همگی
    فروشگاه Future Shop این کیت رو برای کنن 40D با دو تا لنز 17-85 و 18-200 با قیمت 1850 دلار ارائه کرده که تقریبا با مالیات قیمتش 1700تومان میشه
    کسی قیمت معادلش رو توی ایران داره؟

Canon EOS 40D 10.1MP DSLR With 17-85mm IS & 18-200mm f/3.5-5.6 IS Lens Kit Package - Web Only

Price: $1,849.98
    دوست عزیز قیمت 40D بهمراه لنز 17-85 Is به قیمت 1190 می باشد و قیمت لنز 18-200 IS در حدود 580 الی 640 میباشد
    ehsan_ro تشکر می‌کند.

كاربر همراه farshad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    1160

نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    سلام

قیمت دوریین ها سری a power shot چنده؟
    و اینکه من یکسالی دور بودم از قینتها و مدلها . بجای a720 چی اومده و چنده؟
    x10جای s5 H اومده؟ من 405 قیمت دارم. بدون گارانتی. قیمت بدون گارانتی چند دارید و با گارانتی؟
    بجای a720 مدل A2000 IS اومده قیمت:215
    بجای S5 IS مدل SX10 IS اومده قیمت:420
    البته این قیمت این سایت هست و در بازار از این قیمت پایین تر هم پیدا میشه!:biggrin:

کد:
    http://www.digihouse.ir/digitalCameras/Canon//pageNumber/1/sortBy/order_number/sortType/ASC
    aria irani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    64

سلام دوستان

امروز قیمت ۴۰دی با لنز ۱۷-۸۵ حدود ۱۱۰۰ تا ۱۱۵۰ بودش

و با لنز ۲۸-۱۳۵ حدود ۱۱۵۰ بود

با گارانتی ایدال و البته بدون بیمه

قیمت ۵۰ دی فقط با دی ۱۰۵۰ با بیمه و گارانتی ایدال

با تشکر
    mse1445، ehsan_ro و QashQai تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

من پارسال 40d رو ( اگر خاطرم باشد ) 1250 خریدم الان قیمت ها خیلی خوب شده 50d یک میلیون و پنجاه هزار تومان!

خوشحالم که این دوربین های ارزنده به قیمت رسیدند امیدوارم شاهد به قیمت رسیدن 5DII هم باشیم :)
    ehsan_ro، fartow و Foto تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    447

ممنون از همه دوستانی که پاسخ دادن
    نکته جالبی که هست اینکه قیمت این دوربین توی کانادا با 13 درصد مالیات از قیمتش توی ایران یه کم کمتره
    معلوم نیست که چقدر توی ایران روی این دوربین ها می خورند.
    :confused:

كاربر همراه fartow آواتار ها
    تشکر کرده
    1432

من هم بالاخره یک جورایی مجبور شدم 5D Mark II با لنز کیت را در ایران خریداری کنم.

قیمت با بیمه ایده آل شد> 3850 هزار تومان. راستش یکی دو تا مغازه در پاساژ حافظ جمهوری بهم ده روزی بود که قول همین دوربین را با قیمتی زیر 3600 داده بودند ولی همش دروغ بود.

پس از بیش از 10 روز که منتظر شدم و هر روز به دلیلی میگفتند "جنس مان داره ترخیص میشه امروز" بالاخره دیگه روز خرید فرا رسید و تلفنی گفتند که جنس آمده ولی .... و شما باید 3650 هزار تومان برای این جنس بپردازید. با خودم گفتم باشه حالا 50 هزار تومان بیشتر زیان زیادی نداره. رفتم جمهوری و به مغازه ایشان که دیدم خبری از دوربین نیست. گفتم شما که پشت تلفن گفتید که دوربین آمده و شما هم 20 تا از اینها وارد کردید و .... گفتند که بله آمده و الآن زنگ میزنم انبار بیارند مغازه.

زنگ زدند انبار و پس از کلی بحث کردن و چانه زدن با انبار دار سر پرداخت نقدی مبلغ دوربین (گویا در ایران اگر میخواهید از انبارتان جنسی را به فروشگاه ببرید باید مبلغ آنرا نقدی به انبار دار بپردازید :biggrin: ) قرار شد که با پیک دوربین را بفرستند.

در همین زمان بود که مغازه دار با اصرار من قیمت درخواستی دوربین را بازگو کرد ( تا اون موقع هیچ حرفی درباره قیمت نمیزد ) که 3700 هزار تومان است و این قیمت فقط و فقط برای من است و بس (گویا عاشق چشم و ابروی مشکی بنده شده بودند ). دیدم که تا دوربین بخواهد به فروشگاه برسد گویا گرانتر از 4 میلیون تومان خواهد شد و از سوی دیگر احساس کردم که در این دوربین باید تقلبی انجام گرفته باشد (تعویض باطری اصل با بدل، تعویض شارژر اصل با بدل یا اینکه خدا میداند چه ) چون گفتند که اجازه تست کردن را ندارم و باید هر چه که هست را همانگونه داخل جعبه بخرم. برای همین بقایش را به لقایش بخشیدم (اگر درست نوشته باشم ) و عازم یک فروشگاه معتبر شدم و دوربین را با قیمت بالا و بیمه نامه و تضمین خریداری کردم . از همه مهم تر اجازه تست دوربین بود و ادب و معرفت فروشنده که مشخص بود میداند چه دوربینی را به کی دارد میفروشد.

كاربر همراه pouya1 آواتار ها
    تشکر کرده
    371

نقل قول نوشته اصلی توسط fartow نمایش پست ها

قیمت با بیمه ایده آل شد> 3850 هزار تومان. راستش یکی دو تا مغازه در پاساژ حافظ جمهوری بهم ده روزی بود که قول همین دوربین را با قیمتی زیر 3600 داده بودند ولی همش دروغ بود.
    بله اسم این دو مغازه را در جمهوری نمی اورم ولی این دو مغازه بدون داشتن قیمت از روی قیمت شما یک قیمتی میدهند خودشان هم نمیدانند قیمت جنس مورد نظر چقدر است در اخر هم میبینید کلی سر کار رفته اید .
    fartow تشکر می‌کند.
    پويا رحيم زاده

كاربر همراه fartow آواتار ها
    تشکر کرده
    1432

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya1 نمایش پست ها
    بله اسم این دو مغازه را در جمهوری نمی اورم ولی این دو مغازه بدون داشتن قیمت از روی قیمت شما یک قیمتی میدهند خودشان هم نمیدانند قیمت جنس مورد نظر چقدر است در اخر هم میبینید کلی سر کار رفته اید .
    ببخشید که گفتگو را بیرون از موضوع تاپیک میبرم.

ولی در تالار عکاسان سوئدی رسم بر این است که آزادانه اینگونه فروشگاه ها یا فروشگاه هاییکه برعکس اینان با مشتریان خوب رفتار میکنند و جدی هستند توسط کاربران معرفی میشوند و هر کسی آزادنه نظر خود (با نهایت ادب و انصاف و در صورت نیاز با ارائه مدرک) و تجربه خرید خود را با ذکر نام فروشگاه بیان میکند. این پایه ای شده است تا فروشگاههای جدی و با انصاف شناسایی شوند و دیگر فروشگاهها کمتر امکان "کلاهبرداری" داشته باشند.

همین هفته پیش مسئول فروش یک فروشگاه بزرگ مجبور شد از همه بخاطر آگاهی اشتباهی که یکی از فروشندگان به یکی از عکاسان داده بود و بد رفتاری او پوزش بخواهد.

امیدوارم در تالارهای ایرانی بویژه اینجا که مرجع معتبری برای عکاسی و دوربین است نیز بتوانیم چنین اعمال کنیم.

چون گمان دارم که هم اکنون اجازه چنین کاری را ندارم از دوستانی که خواستار دانستن نام این دو فروشگاه هستند خواهش میکنم که با پیام خصوصی با من در تماس باشند.

پاینده باشید.

كاربر آشنا Navid Sadat آواتار ها
    تشکر کرده
    670

هفته گذشته برای انجام کاری سفری به پایتخت داشتم . طی گشت و گذازی که در خیابان جمهوری می کردم به این مورد برخوردم :
    Canon 450D با لنز کیت IS 18-55 و هود لنز : 665000 تومان .
    البته در مورد گارانتی و مسایل ضمانتی ، دوربین مشکوکی باید باشد .
    فروشگاه دیگری بدون هود ، 650 قیمت داد .
    (ببخشید که عکس زیاد جالب نیست)

[IMG]http://www.*******.info/files/8pa0sc9f5cplup9zrp04.jpg[/IMG]
    نوید سادات
    :::flickr:::

صفحه 48 از 302 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... آخرینآخرین