صفحه 82 از 302 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

پیش فرض پاسخ: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

دلیل افت قیمت دوربین های کنون برخلاف نیکون چیه ؟
    چرا دوربین های نیکون مثل کنون افت قیمت ندارن ؟

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    دلیل افت قیمت دوربین های کنون برخلاف نیکون چیه ؟
    چرا دوربین های نیکون مثل کنون افت قیمت ندارن ؟
    احتمالا به علت ظرفیت تولید کمپانی هاست که برای شرکت کانن بیشتر از نیکونه. (اصلا ربطی به کیفیت نداره) و خطوط تولید نیکون محدود تره.
    معمولا وقتی نیکون مدل جدید خودش رو وارد بازار می کنه ، تولید محصول قبلی محدودتر یا قطع میشه. برای همین، موجودی بازار افت قیمتی نخواهد داشت یا حتی گاهی افزایش قیمت هم دارد. (مثل D60 و D3000)
    ولی کانن با معرفی مدل جدید، مدلهای قدیمی تر را همچنان تولید و با قیمت پایینتر (مانند سایر کالاهای الکترونیکی) به بازار عرضه می کند.
    alie، Afshin.Prt و 4m1r تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2397

تاریخ 21-9-88 خیابان جمهوری:
    500D + 18-55 is = 790 toman با گارانتی ایده آل و بیمه!
    50D + 28-135 = 1500 toman
    50D + 18-200 = 1570 toman
    7D body = 1700 toman
    mreza1001، Navid7h، tanhatanha و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    34

سلام
    واقعا جالبه.همين چند وقت پيش اين دوربين رو خريدم به قيمت 825,000 تومان.حالا چي شد كه اين قدر افت قيمت پيدا كرد؟
    Sina.J تشکر می‌کند.
    علي زماني
    گالريـــ

(eos kiss X3 + kit(is

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

احتمالا به علت ظرفیت تولید کمپانی هاست که برای شرکت کانن بیشتر از نیکونه. (اصلا ربطی به کیفیت نداره) و خطوط تولید نیکون محدود تره.
    معمولا وقتی نیکون مدل جدید خودش رو وارد بازار می کنه ، تولید محصول قبلی محدودتر یا قطع میشه. برای همین، موجودی بازار افت قیمتی نخواهد داشت یا حتی گاهی افزایش قیمت هم دارد. (مثل D60 و D3000)
    ولی کانن با معرفی مدل جدید، مدلهای قدیمی تر را همچنان تولید و با قیمت پایینتر (مانند سایر کالاهای الکترونیکی) به بازار عرضه می کند.
    به نظر من بیشتر مربوط به سیاست های تولید و فروش کمپانی است.

کنون تمام تلاشش را می کند که در ظاهر قیمت کمتری ارائه کند از جمله می توان به 1000D اشاره کرد که از نظر برخی کلا فلسفه وجودی اش جز رقابت در قیمت با چیز دیگری قابل پذیرش نیست.

به نظر من گاهی نیکون تمایل چندانی به تولید برخی محصولات ندارد ولی با خود شیرینی های کنون مجبور می شود به سمت طراحی و تولیدشان برود.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    به نظر من گاهی نیکون تمایل چندانی به تولید برخی محصولات ندارد ولی با خود شیرینی های کنون مجبور می شود به سمت طراحی و تولیدشان برود.
    به نظر من تولید یک دوربین ارزان قیمت با قابلیتها و کیفیت مناسب، خود شیرینی نیست. بلکه توانایی کمپانی در ارائه سرویس مناسب به طیف وسیعی از مشتریان خود است.
    سال گذشته D60 و 1000D تقریبا قیمتی نزدیک هم داشتند (جز در مواردی جزئی ، قابلیتهای برابری هم داشتند، هرچند وجود لایو ویو کفه ترازو را به سمت کنن سنگین می کرد.) الان وضعیت چگونه است؟ آیا کنن هنوز دارد خودشیرینی می کند؟
    یحث من اصلا برندی نیست و امیدوارم بحث قیمت ، به سمت و سوی جنگ برندها نرود و در حد بررسی قیمتها و ایجاد یک دورنمای کلی برای بررسی و پیشبینی بازار دوربینها باقی بماند.

تشکر کرده
    16459

هرچند وجود لایو ویو کفه ترازو را به سمت کنن سنگین می کرد
    منم کاری به برند ندارم.

بدون لایو ویو میشه زندگی کرد اما چه توجیهی برای حذف نور سنجی نقطه ای در 1000دی کنون هست؟ هر دوشون به نوبه خود مارمولک هستند.به هر حال باید نون بخورند.
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    منم کاری به برند ندارم.

بدون لایو ویو میشه زندگی کرد اما چه توجیهی برای حذف نور سنجی نقطه ای در 1000دی کنون هست؟ هر دوشون به نوبه خود مارمولک هستند.به هر حال باید نون بخورند.
    جناب ميلاني نورسنج نقطه اي در 1000 دي حذف نشده بلكه در 450دي و 500D نسبت به پيشينيانش اضافه شده. در واقع اين موضوع در 350D و 400D هم نبوده و چون 1000D هم در واقع مدل اصلاح شده و لايو ويو اضافه شده ي 400D است Spot Metering نداره.

اون قضيه ي خود شيريني هم از اون حرف ها بود اين كنن گاهي به عدم مشتري مداري متهم مي شود و گاهي به خود شيريني بالاخره نفهميديم اين ارائه ي دوربين با امكانات بالاتر و قيمت پايين تر مشتري مداريست يا خود شيريني :biggrin:
    mreza1001، Austin.A، Navid7h و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد 4m1r آواتار ها
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    تاریخ 21-9-88 خیابان جمهوری:
    یه نکته بازاری:biggrin:

من رفتم تو یکی از فروشگاه های جمهوری، قیمت خواستم، گفت چند قیمت داری، من هم آخرتم رو فروختم و علکی گفتم تو پاساژ ... 780 میدن 500D باایده آل رو . گفت بیا همون قیمت بهت میدم بعدش پشیمون شدم چرا پایین تر نگفتم ;)

حالا دوستان 2 تا سوال دارم،

دوربینی که گارانتی ایده آل عرضه میکنه (مثلاً همین 500D )از لحاظ کیفیت قطعات و ... فرقی با آفومار داره؟ اینو دی روز از یه عکاس حرفه ای شنیدم و متعجب شدم. میکفت غیر آفوماری ها مرغوبیت آفوماری ها رو ندارن

من فکر می کردم دوربین با هر گارانتی همون دوربینه ، فقط اگر به مشکلی بر خورد کنه اون موقع کارانتی مطرح میشه.

تازه این عکاس حرفه ای که گفتم توصیه اکید داشت آفومار رو از فروشگاه های جمهوری (که چند درصدی ارزون تر میدن) نگیرم بازم متعجب شدم. مگه آفومار با آفومار فرق داره؟

خواهشاً یه راهنمایی جامع بکنین، من باید تنهایی برم خرید دوربین، یعنی آدم حرفه ای باهام نیست. میخوام اشراف داشته باشم در حد مورد نیاز.
    ویرایش توسط 4m1r : Sunday 13 December 2009 در ساعت 13:05

تشکر کرده
    16459

دوربینی که گارانتی ایده آل عرضه میکنه (مثلاً همین 500D )از لحاظ کیفیت قطعات و ... فرقی با آفومار داره؟ اینو دی روز از یه عکاس حرفه ای شنیدم و متعجب شدم. میکفت غیر آفوماری ها مرغوبیت آفوماری ها رو ندارن
    خیر

هیچ فرقی نداره. آفومار هم نماینده واقعی و رسمی کنون نیست. قیمت هایش هم بسیار بالا است.

ایده آل روی گارانتی هایش نوشته با پشتیبانی تعمیرگاه مرکزی دوربین که خدمات و گارانتی بسیار بسیار خوبی است. و خیالتان را راحت می کند.

یک سرچ به نام آفومار در فروم بکنید به تنایج جالبی خواهید رسید.

اون قضيه ي خود شيريني هم از اون حرف ها بود اين كنن گاهي به عدم مشتري مداري متهم مي شود و گاهي به خود شيريني بالاخره نفهميديم اين ارائه ي دوربين با امكانات بالاتر و قيمت پايين تر مشتري مداريست يا خود شيريني
    من هنوزم به عدم مشتری مداری کنون معتقدم. این خودشیرینی هم فکر کنم بد بکار بردم .منظورم این بود که . . . استقفرا ... چی بگم یعنی میگم اگر قیمت را با حذف (حالا یا اضافه نکردن) امکانات پایین می آورد به فکر مشتری جلب کردن است و نه مشتری مداری (مشتری مداری را بنده کسب رضایت کنونی ها معنی می کنم) والا در مورد آپدیت 350 و 400 دی بودن هم از نظر امکانات بله. ولی اینکه کلا آمده و یک رده زیر اینتری لول خودش بوجود آورده چطور؟ یعنی اگر آپدیت بود شاید می گفت Canon 400DX اما مدل XXXX را معرفی کرد.عکاس های خوبی را می شناسیم که از 450 و 400 استفاده می کنند ولی از 1000 اونجوری استقبال نشد. بالاخره یک دلیلی داره دیگه. من که کنونی نیستم فروم هاش رو هم نمی خونم اگه دوستان نظری دارند خوبه بدونیم.
    ویرایش توسط mreza1001 : Sunday 13 December 2009 در ساعت 14:32
    farhad44، tanhatanha، Ali Talebi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 82 از 302 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 182 ... آخرینآخرین