صفحه 23 از 221 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر آشنا ashkan 78 آواتار ها
    تشکر کرده
    3462

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

اقا مبارك باشه انشا الله عكساي خوبي باهاش بگيري

كيت دي 90 با 18-105 قيمت چند بود ؟؟
    Amirhosain تشکر می‌کند.
    عباس امراللهي
    OLYMPUS E-510 + 14-42/ 40-150/ 70-300

NIKON D7000 + 18-105vr /50 f1.8 G / 85 f1.8 D/70-300vr

كاربر همراه Amirhosain آواتار ها
    تشکر کرده
    49

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan 78 نمایش پست ها
    اقا مبارك باشه انشا الله عكساي خوبي باهاش بگيري

كيت دي 90 با 18-105 قيمت چند بود ؟؟
    کیت 1.170.000 بود.
    ashkan 78 تشکر می‌کند.

كاربر جديد May3am آواتار ها
    تشکر کرده
    35

پیش فرض پاسخ: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

امروز 21 دی 87 با نیکونگرش تماس گرفتم ( واحد فروش ) :
    D90 + ( 18-105 )
    1,360,000 تومن !

گفتن با گارانتی و بیمه ی بدنه
    درضمن گفتن چیزی به اسم بیمه ی سرقت در ایران معنی نداره و هرکی بگه کلاهبرداریه !

البته خوب فروشنده هم حقوق و شرایطی داره که محترم باید شمرده بشن و البته خریدار هم مختاره از هر جا خواست بخره
    خب من من تصمیمم رو گرفتم و یه D90 با لنز کیت می خوام بگیرم منتها این روزا خیلی سرم شلوغه

توی تهران اگه قیمت مناسب تر کسی سراغ داره لطفا بگه
    و اینکه اساسا گارانتی بودن یا نبودن و یا اینکه گارانتی باشه اما معتبر باشه یا نباشه چقدر می تونه اهمیت داشته باشه به نظر شما
    همینطور راجع به بیمه ی بدنه ؟

ممنون می شم نظرتون رو بگین
    وب نبشته های گاه و بیگاه میثم فهیمی
    Nikon D90 + Nikkor 18-105 VR + National Geographic 2475 + 2 * Lexar SDHC 4 GB
    Sony Cyber-shot P72

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

یک نکته ای رو برای برای آخر عرض کنم و دیگر دوستان هم توجه کنند که برایشان سوال پیش نیاید و دوباره مورد پرسش قرار نگیرد.

اصولا بیمه سرقت که این روز ها مد روز است دارای شرایط خاصی است! ( شاید نزدیک به محال )

اول اینکه شما در زمان خرید یک آدرس را ابراز می کنید.

بیمه در صورتی مبلغ دوربین را ( البته منهای 20% فرانشیز ) به شما پرداخت خواهد کرد که:

اول اینکه سرقت در محلی که آدرس را پیش تر نوشته اید رخ دهد ( یعنی سرقت منزل و یا محل کارتان که به عنوان آدرس عنوان شده است و سرقت از ماشین و یا دزده شدن توسط موتورسوار و جاگذاشتن توی مترو و تاکسی و .... شامل نمی شود )

دوم اینکه با گواهی مقام قضایی باشد( یعنی اینکه بعد از سرقت منزل شما باید یک شکایت تنظیم و به کلانتری محل برده بعد به شورای حل اختلاف محل و بعد از آن هم به دادسرای و آگاهی و بعد گواهی سرقت را از آگاهی دریافت به همراه تایید دادسرا به بیمه بدهید و بعد از 2 ماه کارشناسی شاید مبلغ پرداخت شود )

سوم اینکه جعبه دوربین و لوازم جانبی را باید به بیمه تحویل دهید

اصولا زیاد گول این بیمه سرقت را نخوردید ( در مورد آتش سوزی هم دقیقا همین مورد است با این اختلاف که گواهی ها توسط آتش نشانی صادر می شوند و شورای حل اختلاف و باید لاشه و جنازه دوربین را هم تحویل دهید )

در مورد ضربه قدری داستان بهتر است.

این بیمه بیشتر برای زمانی کاربرد دارد که دوربین غیرقابل تعمیر شناسایی شود و تعمیرگاه طرف قرارداد به بیمه عنوان کند که دوربین غیر قابل تعمیر است و آنها 80% مبلغ را به شما پرداخت می کنند.

پس زیاد به سرقت و آتش سوزی و ... توجه نکنید.

در مورد گارانتی نورنگار...

این گارانتی تعمیرات اش در تعمیر گاه مرکزی انجام می شود.

تعمیرگاه مرکزی هم خودش یک بیمه نامه و گارانتی دارد به نام ایده آل که قیمت هایش از نورنگار کمتر است.

پس در نتیجه خرید از آن که قمیت هایش کمتر است بهتر است.

یک مورد دیگر اینکه شما می توانید دوربین بدون گارانتی تهیه کنید و شر این همه دردسر را از سرتان کم کنید و درصد بیشتری را ذخیره کنید برای خرید های دیگر...

و یا بدون گارانتی بخرید و به نمایندگی های ایده آل مراجعه کنید تا آنها بعد از بررسی با دریافت مبلغی دوربین را گارانتی و بیمه کنند.
    حسام، May3am، ashkan 78 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

یک مورد دیگر اینکه شما می توانید دوربین بدون گارانتی تهیه کنید و شر این همه دردسر را از سرتان کم کنید و درصد بیشتری را ذخیره کنید برای خرید های دیگر...

و یا بدون گارانتی بخرید و به نمایندگی های ایده آل مراجعه کنید تا آنها بعد از بررسی با دریافت مبلغی دوربین را گارانتی و بیمه کنند.
    کاوه جان این مورد اخری که فرمودید چیز خیلی جالبی است ولی یک سوال! اختلاف قیمت این کاری که گفته اید با خرید دوربین از فروشنده با گارانتی ایده آل زیاد است ؟ (چون من هم تا 20 روز دیگه به ایران می آیم می خواهم دی90 بخرم . دیگه این که فکر نکنم کسی از پرداخت پول اضافه خوشش بیادوقتی می شود همان دوربین رو با 1200-1150
    خرید.

این قیمتی که May3am خان از نیکونگرش گرفته بود با قیمتی که دیگر دوستان از این دوربین در پست های قبل گفته بودند خیلی زیاده.به نظر من هم بهتره یا بی گارانتی بخرید و یا با گارانتی ایده ال.
    ارمن هاروطونیان Armen Haroutunian
    Nikon D90 18-105mm vr /Nikon 50mm f1.8/Nikon 85mm f1.8/Nikon sb800/Nikon sb700

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

نیکون که حد اکثر 800 هزار تومان تمام بشه با لنزش ( یه لنز تو مایه های نرمال یا 18-55 چیزی) و یک سال گارانتی معتبر چی سراغ دارید؟

یکی از دوستا از من پرسیده منم قیمتای نیکون رو نمیدونم هر کاریم می کنم نمیوتونم مخش رو بزنم بیاد پنتاکس بگیره!!! دیگه تسلیم شدم!

بیشتر می خواد باهاش منظره و طبیعت و کوه و جنگل بگیره. مبتدی هم هستش
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

از دوستان كسي اطلاعي از آخرين قيمت D90 + كيت 105-18 رو داره؟ ( با گارانتي و يا بدون گارانتي)

آخرين قيمتي كه تو سايتهاي فروش آنلاين ديدم 1225 و 1230 با ارسال رايگان و سه پايه و كارت ريدر اشانتيون هست.
    تو تبريز هم از چندجا پرسيدم موجود نداشتن گفتن تا اواسط هفته آينده با گارانتي ايده آل به قيمت 1180 موجود خواهد بود.

اگه از فروشندگان ناصرخسرو و جمهوري و ... شمار تماسي داشته باشين لطف كنين برام PM كنين
    rezafh و heiran تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    نیکون که حد اکثر 800 هزار تومان تمام بشه با لنزش ( یه لنز تو مایه های نرمال یا 18-55 چیزی) و یک سال گارانتی معتبر چی سراغ دارید؟

یکی از دوستا از من پرسیده منم قیمتای نیکون رو نمیدونم هر کاریم می کنم نمیوتونم مخش رو بزنم بیاد پنتاکس بگیره!!! دیگه تسلیم شدم!

بیشتر می خواد باهاش منظره و طبیعت و کوه و جنگل بگیره. مبتدی هم هستش
    اگر منظورتان دوربین اس ال ار است میتوانید کیت دی80 را در همین حدود یا شاید 30-40 هزار تومان بیشتر بگیرید. لنز کیت هم 135-18 است.
    اگر کمی گران است میتوانید بدنه دی80 به اضافه 55-18 را بگیرید.
    mreza1001 و heiran تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

قيمت كيت D80 (با لنز 135-18) در مشهد 920 تومان است. البته بسته بندي آن نيز با گذشته تفاوت پيدا كرده، چنين چيزي:

[IMG]http://www.*******.info/files/1lc5kpx98ssvvobq5mmg.jpg[/IMG]
    Persian، Amin Zarif، Ali Reza Aslani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

اگر منظورتان دوربین اس ال ار است میتوانید کیت دی80 را در همین حدود یا شاید 30-40 هزار تومان بیشتر بگیرید. لنز کیت هم 135-18 است.
    اگر کمی گران است میتوانید بدنه دی80 به اضافه 55-18 را بگیرید.
    این جور که فرمودن انگار کیت D80 از 800 میزنه بالاتر . حالا من امشب بهش می گم که فردا بره قیمت بادی و لنز 18-55 رو بپرسه اگه خبردار شدم می گم بهتون. ممنون از راهنماییتون
    محمد رضا میلانی

صفحه 23 از 221 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 123 ... آخرینآخرین