صفحه 152 از 221 نخستنخست ... 52 102 142 148 149 150 151 152 153 154 155 156 162 202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

مطمئن باشید خرید از ایران هم بدون دلال و واسطه میتونه خیلی جالب باشه .

مثل خرید دوربین برای یکی از کاربران همین سایت .

D600 فقط بدنه پنج روز قبل خریداری شد به قیمت 5.800.000 تومان .

دوست عزیز سیاست قیمت گذاریه دوربینها دست من و شما نیست .

با وجود به روز شدن نسل جدید دوربینها ، دوربینهای رده خارج کم کم دارن ازمیدون حذف میشن .

مثلا چند روز پیش بدنه D200 نیکون رو به من قیمت دادن 2 میلیون . (درحد اک )

ولی قیمت این دوربین نسبت به ارزشی که داره قابل خرید نیست .

10MP سنسور هم CCD با وجود بدنه خوبی که داره ولی کمتر کسی حاضر میشه این دوربین رو با این قیمت بخره .

هر ابزاری به نسبت قیمتش میتونه در بازار معامله بشه .
    اختلاف قیمت دوربین تنها به نسبت ورود و خروجش از بازار نیست .

دوربین D700 هنوز هم حرفهایی برای گفتن داره .

چون الان ارزان قیمتترین بدنه ی دوربین فول فریم نیکون هست .

و کسایی هستن که نمی تونن تغییر برند بدن و مجبورن به این قیمت هم شده بدنه رو بخرن .

تمام بدنه ها و لنزها برای اهداف خاصی طراحی شده اند و هرکدام نقاط ضعف و قوتی دارند که باعث اختلاف قیمت میشن .
    دراین بین کمیت و کیفیت و انبوه بودن کالا نیز باعث اختلاف قیمت این نوع کالاها می شود .
    با وجود بازار بی قانون و سودجویی برخی افراد نیز این عوامل دست به یکی می شوند تا درتلاطم این جو نا مساعد ارز بیشترین نفع رو ببرن.

و این نابه سامانی نیز دلیلی دیگر برای نا هماهنگیه قیمتهای کالاها می باشد .

این مطلب رو هم اضافه کنم .

D800 دوربینی نیست که عکسهای این دوربین رو با یک سیستم معمولی پروسس و ویرایش کرد .

دوستانی هستند که با وجود استفاده از 8 گیگ رم و سیستم خوبی که دارن از ویرایش عکسهای این دوربین شکایت میکنن .
    پس حتما برای خرید این دوربین سیستم قابل قبولی نیز باید داشته باشید که این مورد هم واقعا هزینه بر خواهد بود .

پس اگه از سیستم معمولی استفاده میکنید حتما دو سه میلیونی رو هم بعد از خرید D800 برای این مورد درنظر داشته باشید .

فقط شکر خدا قیمتها داره بازم پایین میاد چون قانونی هست که کسی اونو خلق نکرده و اونم قانون عرضه و تقاضا هست .

با وجود اسکنت کالاها و پرت مالیه سرمایه کم کم فروشندگان توان احتکار کالاها رو دارن ازدست میدن .

و با وجود پایین اومدن قیمت دلار (به نسبت گذشته )هم نمیتونن باز هم قیمتها رو ثابت و بالا نگه دارن و قیمت فروش رو با دلار فلان قیمتی حساب کنن .
    ویرایش توسط behzad_milad : Wednesday 5 December 2012 در ساعت 22:24
    yaghoobi، masoudrejae، radioheadz و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D600

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

سلام
    بادی D5100 رو چند میشه خرید این روزا؟

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

برخی از فروشندگان چند برابر مثلا تخفیفی را که به خریدار بنده خدا بر روی بدنه داده اند با فروش دولاپهنای سایر ملحقات جبران میکنند .
    روزی یکی از دوستان در حال خرید بودند و من کمی سر قرارم با ایشان دیر رسیدم و ایشان هم در یکی از مغازه ها بدنه و لنز کیت مورد نظر با قیمتی که من گفته بودم پیدا کرده بودند و تا رسیدن من خرید هم انجام شده بود اما بسیار بسیار جالب بود قیمت : رم - کیف و فیلتری که به این دوست از همه جا بی خبر ما انداخته بودند بسیار بالا و نامعقول بود به محض رسیدن به فروشنده گفتم که بدنه و لنز کیت رو فقط میخواهیم و سایر ملحقات فعلا نیاز نیست ..... اما با برآشفته شدن فروشنده محترم روبرو شدم و کار بجایی رسید که ایشان گفتند اگر بدنه و لنز کیت را میخواهید باید بقیه موارد را هم از من بخرید وگرنه شما رو به خیر و مارو به سلامت ..... و اینچنین شد که خرید از مغازه ای دیگر انجام شد .
    رفتار این گونه فروشنده ها با کسی که احساس کنند در این زمینه ناوارد است بسیار ناجوانمردانه است .... پس خواهشا کمی بیشتر مراقب باشید .
    ببخشید بابت آف تاپیک اما دیدم بیان این مطلب ممکن است برای برخی از دوستان مفید باشد .
    موفق باشید .
    yaghoobi، amirfox، merdax و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط shenasi نمایش پست ها
    برخی از فروشندگان چند برابر مثلا تخفیفی را که به خریدار بنده خدا بر روی بدنه داده اند با فروش دولاپهنای سایر ملحقات جبران میکنند .
    روزی یکی از دوستان در حال خرید بودند و من کمی سر قرارم با ایشان دیر رسیدم و ایشان هم در یکی از مغازه ها بدنه و لنز کیت مورد نظر با قیمتی که من گفته بودم پیدا کرده بودند و تا رسیدن من خرید هم انجام شده بود اما بسیار بسیار جالب بود قیمت : رم - کیف و فیلتری که به این دوست از همه جا بی خبر ما انداخته بودند بسیار بالا و نامعقول بود به محض رسیدن به فروشنده گفتم که بدنه و لنز کیت رو فقط میخواهیم و سایر ملحقات فعلا نیاز نیست ..... اما با برآشفته شدن فروشنده محترم روبرو شدم و کار بجایی رسید که ایشان گفتند اگر بدنه و لنز کیت را میخواهید باید بقیه موارد را هم از من بخرید وگرنه شما رو به خیر و مارو به سلامت ..... و اینچنین شد که خرید از مغازه ای دیگر انجام شد .
    رفتار این گونه فروشنده ها با کسی که احساس کنند در این زمینه ناوارد است بسیار ناجوانمردانه است .... پس خواهشا کمی بیشتر مراقب باشید .
    ببخشید بابت آف تاپیک اما دیدم بیان این مطلب ممکن است برای برخی از دوستان مفید باشد .
    موفق باشید .
    این مورد رو من تقریبا در تمام خرید ها و از تمام فروشگاه ها تجربه کردم!!
    yaghoobi و کوروش تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط shenasi نمایش پست ها
    موفق باشید .
    اگر درست یادم باشد، فروش جنسی به شرط خرید جنس دیگر، از مواردی است که توسط اصناف قابل پیگیری است و برخورد می شود.
    yaghoobi، lamagra، shenasi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر آشنا FaLah آواتار ها
    تشکر کرده
    336

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    اگر درست یادم باشد، فروش جنسی به شرط خرید جنس دیگر، از مواردی است که توسط اصناف قابل پیگیری است و برخورد می شود.
    عذر میخواهم جاش اینجا نسیت
    اما جناب عبدل پناه در چه زمینه ای نظارت صحیح وجود دارد که در این صنف وجود داشته باشد
    تنها کافیست فردی که برای خرید میرود کمی نا وارد باشد
    حتی نمایندگی های فروش معتبر که نامشان را نمیبرم اگر متوجه بشوند اطلاعات کافی نداری حتی جنسهای تعمیری به شما تحویل میدهند
    یکی از دوستان پس از خرید لنز 18-200 متوجه اختلال در فوکوس و زوم شد بعد که بنده دوربین رو مشاهده کردم اطمینان پیدا کردم
    که دوربین تعمیری است (پس از 5 روز!)
    دوستانی که برای خرید تشریف میبرند حتی از شرکت ها و نمایندگی های معروف حتما یک فرد با تجربه را به همراه داشته باشند .
    yaghoobi و sh.khani تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط FaLah نمایش پست ها
    عذر میخواهم جاش اینجا نسیت
    اما جناب عبدل پناه در چه زمینه ای نظارت صحیح وجود دارد که در این صنف وجود داشته باشد
    تنها کافیست فردی که برای خرید میرود کمی نا وارد باشد
    حتی نمایندگی های فروش معتبر که نامشان را نمیبرم اگر متوجه بشوند اطلاعات کافی نداری حتی جنسهای تعمیری به شما تحویل میدهند
    یکی از دوستان پس از خرید لنز 18-200 متوجه اختلال در فوکوس و زوم شد بعد که بنده دوربین رو مشاهده کردم اطمینان پیدا کردم
    که دوربین تعمیری است (پس از 5 روز!)
    دوستانی که برای خرید تشریف میبرند حتی از شرکت ها و نمایندگی های معروف حتما یک فرد با تجربه را به همراه داشته باشند .

در هر زمینه ای که بتوانند پولی بگیرند، و جریمه ای بکنند کارشان را خوب انجام می دهند!
    yaghoobi، masoudrejae، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

تشکر کرده
    336

البته نا گفته نماند آنقدر سیبیلشان از سوی فروشندگان چرب میشود که کار به جریمه و اماکن نمیرسد !
    Amir Abdolpanah تشکر می‌کند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

تصمیم به خرید دارم....بخرم هر چه زودتر یا صبر کنم تا دوماهه دیگه....ممکنه قیمت ها بیاد پایین؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

تشکر کرده
    336

دوست گرامی اوضاع بازار ارز به هیچ وجه قابل یش بینی نیست و مدام در حال تزلزل است
    معمولا در این حالت صبر کردن خیلی پیشنهاد نمیشود و تنها به تعویق افتادن برنامه های شما را به همراه خواهد داشت
    احتمال پایین آمدن محسوس قیمت ها بسیار کم است .
    راه حل این است که صحیح و متناسب با نیاز و البته مطمئن خرید کنید که دچار ضرری جز خرید لوازم در این وضعیت با قیمت های
    ناجوانمردانه و غیر قابل توجیح نشوید !!
    yaghoobi و Digital Lover تشکر می‌کنند.