صفحه 23 از 116 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1157
Like Tree2300تشکر

موضوع: آخرین قیمت تجهیزات جنبی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: آخرین قیمت تجهیزات جنبی

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

كي بود دنبال كابل HDMI يك سر ميني مي گشت ؟

كابل با برند DAIYO ورژن 1.3 به طول سه متر (متاسفانه كوتاهتر نداشت) از هايپرستار خريدم 22.000 تومان ( چون فروشگاه بزرگ عمومي است و نياز به تبليغ ندارد اسمش را نوشتم).

ضمنا اين برند DAIYO هم به ظاهر ژاپني است ولي كاملا مشكوك است چون تنها سايتي كه در اينترنت ازش هست سايت آن با پسوند ir است
    البته فرهاد جان شما خودت که استادی.اما بنده توصیه می کنم زیاد به این کابل های غیراورجینال تکیه نکنید.شاید در حالت دیدن فیلم های 720 مشکلی نداشته باشند اما تجربه ( تجربه شخصی ) ثابت کرده وقتی 1080 می بینید ممکن است باعث سکته صدا و یا تصویر شود و دیتا را با پارازیت های بسیار بسیار نامحسوس پخش کند.اما یقینا کیفیت خوب هم وجود دارد.اما وقتی اورجینال های برند های شناخته شده برای یک کابل 1.5 متری حدود 50 دلار است این قیمت قدری مشکوک است.
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Monday 15 February 2010 در ساعت 22:32
    farhad44 و ghanbar تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Meisam آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

ضمنا اين برند DAIYO هم به ظاهر ژاپني است ولي كاملا مشكوك است چون تنها سايتي كه در اينترنت ازش هست سايت آن با پسوند ir است
    سلام فرهاد خان

BAFO
    کد:
    http://www.bafo.com
    البته به نظر من برند با نام و خوبیست من یه HDMI و یه MINI HDMI ازش دارم که خیلی خوبه ساخت چین می باشد کابل شما نیز ساخت سنگاپور میباشد نه ژاپن که فروشنده ها به اسم ژاپن سوء استفاده می کنند. (به گفته وارد کننده)
    البته از لحاظ کیفیت فرقی در این دو ندیدم .

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    البته فرهاد جان شما خودت که استادی.اما بنده توصیه می کنم زیاد به این کابل های غیراورجینال تکیه نکنید.شاید در حالت دیدن فیلم های 720 مشکلی نداشته باشند اما تجربه ( تجربه شخصی ) ثابت کرده وقتی 1080 می بینید ممکن است باعث سکته صدا و یا تصویر شود و دیتا را با پارازیت های بسیار بسیار نامحسوس پخش کند.اما یقینا کیفیت خوب هم وجود دارد.اما وقتی اورجینال های برند های شناخته شده برای یک کابل 1.5 متری حدود 50 دلار است این قیمت قدری مشکوک است.
    سلام

بله كاوه جان 100%.

من براي پخش Full HD يك كابل نسبتا گران قيمت دارم كه ازش راضي هم هستم ولي متاسفانه كابل ميني HDMI به HDMI كمياب است و من فقط همين مارك را پيدا كردم .
    البته يك كابل HDMI ديگر هم از همين برند دارم كه براي پخش از DVD به تلويزيون ازش استفاده مي كنم كه كيفيت بدي ندارد. همين را هم كه 40.000 تومان خريدم در آن فروشگاه 24.000 مي فروشند
    Kaveh Ghobadi و ghanbar تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    14101

سلام

بله كاوه جان 100%.

من براي پخش Full HD يك كابل نسبتا گران قيمت دارم كه ازش راضي هم هستم ولي متاسفانه كابل ميني HDMI به HDMI كمياب است و من فقط همين مارك را پيدا كردم .
    البته يك كابل HDMI ديگر هم از همين برند دارم كه براي پخش از DVD به تلويزيون ازش استفاده مي كنم كه كيفيت بدي ندارد. همين را هم كه 40.000 تومان خريدم در آن فروشگاه 24.000 مي فروشند
    متاسفانه لوازم جانبی در ایران خون نا حق است!شرکت های معروف هم که سر آدم را از گردن بوسیله چاقو اره ای می برند!و اگر نه مدل های سونی جز با کیفیت ترین ها است و اغلب نمایندگی ها ( مینی هم همین طور ) دارند.اما امان از قیمت 70 یا 90 هزار تومانی برای 1.5 متری!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    متاسفانه لوازم جانبی در ایران خون نا حق است!شرکت های معروف هم که سر آدم را از گردن بوسیله چاقو اره ای می برند!و اگر نه مدل های سونی جز با کیفیت ترین ها است و اغلب نمایندگی ها ( مینی هم همین طور ) دارند.اما امان از قیمت 70 یا 90 هزار تومانی برای 1.5 متری!
    سلام،

90 هزار تومان اون هم واسه کابل سونی ؟!!!

با این قیمت، وقتی برند‌های کاملا حرفه‌ای در زمینه کابل داریم که خدا رو شکر در ایران هم نمایندگی دارند مثل Van Den Hul و Chord اصلا اسم برندهای دیگرو آوردن معصیته حالا چه برسه به اینکه 90 هزار تومان پول بابتش بدیم. VDH یک مدل داره به نام Flat که یکی از دو شاهکار کابل HDMI در دنیای های‌فای هست. پارسال 1.5 مترش بود 110 هزار تومان.

بعد شرمنده کاوه جان ولی تا به امروز نشنیدم کسی از کابل‌های سونی تعریف کنه، مخصوصا HDMI!
    nmroshan، Meisam، farhad44 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجتبی ناظمی

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

سلام

به نظر من هم حق با آقاي قبادي است بهتر است از كابل ها جنس مرغوب و اصلي استفاده كرد. در ضمن در اروپا كابلها بسيار ارزانتر از بازار ايران هست حتي الان با توجه به قيمتي كه مجتبي خان فرمودند صد افسوس مي خورم كه چرا فقط يك كابل خريدم و آوردم كابل يكسر بزرگ و يكسر كوچك كه گلد است 2.5 متري روي جعبه آن نوشته بود از آلياژ طلا استفاده شده است خريدم 95 هزار تومان مخصوص 1080 است از فروشگاه هاي فاي جعبه آن را دور انداختم وگر نه تصوير آن را براي دوستان قرار مي دادم تازه اين يكي از گرانترين ها بود بقيه از قيمت 15 هزار شروع مي شد تا 150 هزار تومان .
    دو هفته پيش هم از بازار هم يك كابل بدون مارك (البته از نمايندگي سوني در جمهوري بازار شركا) تهيه كردم 45 هزار تومان همين مشكل كه كاوه جان گفت دارد به قول رفقا توپوق مي زند .

كاربر همراه Meisam آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

البته يك كابل HDMI ديگر هم از همين برند دارم كه براي پخش از DVD به تلويزيون ازش استفاده مي كنم كه كيفيت بدي ندارد.
    فرهاد خان یه سوال
    وقتی دی وی دی کیفیت پخشش از رزولیشن 576 بیشتر نمی شود چرا باید از کابل HDMI استفاده کرد ؟
    اخیرا DVD Player های زیادی به بازار عرضه شده که HDMI ساپورت هستند .
    من یه Pionner DV-420V تهیه کردم ولی وقتی با کابل HDMI نیز امتحان کردم فرقی با معمولی ندیدم.
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Meisam نمایش پست ها
    فرهاد خان یه سوال
    وقتی دی وی دی کیفیت پخشش از رزولیشن 576 بیشتر نمی شود چرا باید از کابل HDMI استفاده کرد ؟
    اخیرا DVD Player های زیادی به بازار عرضه شده که HDMI ساپورت هستند .
    من یه Pionner DV-420V تهیه کردم ولی وقتی با کابل HDMI نیز امتحان کردم فرقی با معمولی ندیدم.
    نه لزومي كه ندارد ولي به دو دليل من استفاده مي كنم :

اولا اينكه قبلا يك كابل HDMI داشتم كه احساس كردم براي پخش 1080 مناسب نيست بنابر اين كابل بهتري براي اتصال HD Player/Laptop به تلويزيون تهيه كردم و چون اون كابل رو داشتم براي اتصال DVD Player (كه اتفاقا Pioneer DV-600 AV است ) به تلويزيون از كابل اول استفاده كردم.

دوم اينكه چون تلويزيونم 4 تا ورودي HDMI دارد ولي فقط دوست ورودي Component و دوست ورودي AV دارد ترجيح دادم اون يكي ورودي ها رو براي وسايل ديگر كه خروجي HDMI ندارند (مثل رسيور و VCR و آمپلي فاير و ... ) خالي بگذارم.
    Meisam و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba-N نمایش پست ها
    سلام،

با این قیمت، وقتی برند‌های کاملا حرفه‌ای در زمینه کابل داریم که خدا رو شکر در ایران هم نمایندگی دارند مثل Van Den Hul و Chord اصلا اسم برندهای دیگرو آوردن معصیته حالا چه برسه به اینکه 90 هزار تومان پول بابتش بدیم. VDH یک مدل داره به نام Flat که یکی از دو شاهکار کابل HDMI در دنیای های‌فای هست. پارسال 1.5 مترش بود 110 هزار تومان.

بعد شرمنده کاوه جان ولی تا به امروز نشنیدم کسی از کابل‌های سونی تعریف کنه، مخصوصا HDMI!
    البته وقتی برای هر چیزی بروید سراغ اینکاره اش یقینا جواب بهتری خواهید گرفت.

فکر می کنید مثلا کابل های سونی را کی می زند؟یکی از همین شرکت ها و ....

اما...

اینجا یک اما اساسی هست و آن اینکه چند نفر اطلاعات دارند که به سمت Chord بروند و یا اینکه اساسا آن را خواهند یافت؟خیلی خیلی کم!در شهرستان ها که اصولا باید قید اش را زد ( حالا تهران فرق می کند )

اما سونی ....

در اکثر شهرستان ها هم نمایندگی دارد و خوشبختانه لوازم جانبی اش به صورت اورجینال عرضه می شوند و احیانا تقلبی نیستند.اما قیمت هایشان وحشتناک است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba-N نمایش پست ها
    سلام،

یافتم...

کابل های HDMI سونی را Octava تولید می کند.

www.octavainc.com
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

صفحه 23 از 116 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 ... آخرینآخرین