صفحه 13 از 90 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 894
Like Tree914تشکر

موضوع: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

كاربر آشنا utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

نقل قول نوشته اصلی توسط mse1445 نمایش پست ها
    از کجا بخریم پس

اينكه گفتم جمهوري منظورم صنف دوربين فروشها در همه جا بود.مخصوصا براي افرادي كه از قيمت و كيفيت و كارايي مدلهاي مختلف اطلاع كمتري دارند واين فروشنده هاي دوربين يه چرت و پرتهايي سرهم ميكنند كه خريدار اولا دچار ياس مي شه كه چرا نمي فهمه بعد هم كه فكر ميكنه فهميده 30 هزار تومان پول رم 1gb ميده در صورتي كه براي خيلي از دوربينهاي ارزان قيمت 1gb ده هزار توماني با 30 هزار توماني تفاوت آنچناني نداره در مورد شارژر هم همين طور براي يه آدم اماتور شارژر 8 هزار توماني( تازه با 2 باتري ) با 40 هزار توماني خيلي فرقي نمي كنه .

من فكر مي كنم خريد مموري از بازارهاي كامپيوتر بهتر باشه . تو مباحث مختلف ديدم دوستاني دوربين خريده اند و به نظرشان با قيمت مناسب ولي فروشنده در مورد كارت حافظه و حتي شارژر تلافي كرده.حالا تقلب هم كه جاي خودش. به قول يكي از دوستان ميگفتند اين فروشنده ها شعبده باز هستند يه رم نشون ميدن ويكي ديگه ميندازن تو دوربين.

دو تا قيمتي كه گفتم براي يه مغازه طبقه دوم پاساژ ايران در وليعصر بود . همونجا هم مغازه هاي مختلف 10.5 را تا 12.5 هم مي گفتند. ولي ادم بايد خودش عاقل باشه:biggrin: البته فكر كنم طبقات بالاي علاالدين جمهوري هم كه بازار كامپيوتره براي خريد كارت حافظه و شارژر مناسبه.
    سعيد شاه علي

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

نقل قول نوشته اصلی توسط utopia نمایش پست ها

اينكه گفتم جمهوري منظورم صنف دوربين فروشها در همه جا بود.مخصوصا براي افرادي كه از قيمت و كيفيت و كارايي مدلهاي مختلف اطلاع كمتري دارند واين فروشنده هاي دوربين يه چرت و پرتهايي سرهم ميكنند كه خريدار اولا دچار ياس مي شه كه چرا نمي فهمه بعد هم كه فكر ميكنه فهميده 30 هزار تومان پول رم 1gb ميده در صورتي كه براي خيلي از دوربينهاي ارزان قيمت 1gb ده هزار توماني با 30 هزار توماني تفاوت آنچناني نداره در مورد شارژر هم همين طور براي يه آدم اماتور شارژر 8 هزار توماني( تازه با 2 باتري ) با 40 هزار توماني خيلي فرقي نمي كنه .

من فكر مي كنم خريد مموري از بازارهاي كامپيوتر بهتر باشه . تو مباحث مختلف ديدم دوستاني دوربين خريده اند و به نظرشان با قيمت مناسب ولي فروشنده در مورد كارت حافظه و حتي شارژر تلافي كرده.حالا تقلب هم كه جاي خودش. به قول يكي از دوستان ميگفتند اين فروشنده ها شعبده باز هستند يه رم نشون ميدن ويكي ديگه ميندازن تو دوربين.

دو تا قيمتي كه گفتم براي يه مغازه طبقه دوم پاساژ ايران در وليعصر بود . همونجا هم مغازه هاي مختلف 10.5 را تا 12.5 هم مي گفتند. ولي ادم بايد خودش عاقل باشه:biggrin: البته فكر كنم طبقات بالاي علاالدين جمهوري هم كه بازار كامپيوتره براي خريد كارت حافظه و شارژر مناسبه.
    ممنون قبول دارم حرف شمارو امان از دست کاسبای جمهوری ( لعت ا.. علیه :biggrin: )

در مورد مموری های XD جای سراغ ندارید به ارزونترین قیمت ممکن بفروشن ;)

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mse1445 نمایش پست ها
    ممنون قبول دارم حرف شمارو امان از دست کاسبای جمهوری ( لعت ا.. علیه :biggrin: )

در مورد مموری های XD جای سراغ ندارید به ارزونترین قیمت ممکن بفروشن ;)

والا اصلا تا حالا دنبالش نبودم اگه هر وقت به چشمم خورد چشم.
    سعيد شاه علي

تشکر کرده
    0

در مورد مموری های Xd جای سراغ ندارید به ارزونترین قیمت ممکن بفروشن
    من امروز قيمت گرفتم البته به طور قطع و يقين ارزونترين نيست:

با مارک المپوس (اصل):

128mb=14000(طبقه دوم علاالدين)
    512mb= 31000 (ميگن كه گرون شده)
    1gb= 42000
    دو تاي ديگه را از صنف دوربين فروشان محترم سوال كردم.
    سعيد شاه علي

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

ممنون زحمت کشیدید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط utopia نمایش پست ها

لطفا مدل و مشخصات شارژر مربوط رو بگو

Hwt
    Hwt آنلاین نیست
    كاربر همراه Hwt آواتار ها
    تشکر کرده
    115

من براي دوستاني كه نياز به كارتهاي SD , CF دارند مارك Transcend رو پيشنهاد ميدم . محل تهيه اش هم بازار كامپيوتر رضا فروشگاه مرات هستش .
    با توجه به قيمتش كارايي مناسبي داره و از تست سخت افزاريها نمره ي قبولي كسب كرده . تقريبا با مموري ريدر transcend قطع cf 120x حدود 15 مگابايت ريد و SD كلاس 4 اش حدود 17 مگابايت ريد سرعت داره كه كاملا قابل قبوله .
    اينم تست sd 4 گيگش

اين cf 2 'گيگ 120x

اين گينگ 512 sd

اينم كينگ cf 1 گيگ

ضمنا دوستان اگر تمايل دارند ميتونيم يك memory roundup اينجا راه بندازيم .
    EHSAN2، pouya1، Arman-UV و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .....

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

امروز (9-4-86) رفته بودم مرآت كه يك مموري Micro SD براي موبايل بخرم ( يك گيگش رو خريدم 13500 تومان) قيمت هاي SD رو هم گرفتم :

ترنسند SD :

1 گيگ با سرعت 40X رو مي داد 14000 تومان
    1 گيگ با سرعت 80X رو مي داد 16000 تومان
    2 گيگ با سرعت 150X رو مي داد 30000 تومان

واقعن قيمت مموري مفت شده ;)

كاربر جديد mars1920 آواتار ها
    تشکر کرده
    4

سلام
    راستش دنبال نمایندگی معتبر برای Sandisk در تهران هستنم.
    جدیدا یه مموری میکرو اس دی 4 گیگ دیدم البته می دونم ربطی به عکاسی نداره آخه برای موبایل می خام.
    نمی دونم Transcend میکرو 2 گیگ داراه یا نه. توی سایتش که بیشتر از 1 گیگ نداشت.
    اگه نمایندگی معتبری رو توی تهران میشناسید لطفا آدرس و شماره بدید آخه ما شهرستانی ها که امکانات نداریم.
    ممنون:::big grin:::
    Canon 7D
    EF-S 15-85 USM----70-200 IS II USM coming soon
    Lexar 32GB 600X
    :rolleyes:

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
    سلام
    راستش دنبال نمایندگی معتبر برای Sandisk در تهران هستنم.
    جدیدا یه مموری میکرو اس دی 4 گیگ دیدم البته می دونم ربطی به عکاسی نداره آخه برای موبایل می خام.
    نمی دونم Transcend میکرو 2 گیگ داراه یا نه. توی سایتش که بیشتر از 1 گیگ نداشت.
    اگه نمایندگی معتبری رو توی تهران میشناسید لطفا آدرس و شماره بدید آخه ما شهرستانی ها که امکانات نداریم.
    ممنون:::big grin:::
    والله در تهران برای Sandisk و Lexar بهترین جا فروشگاه تجهزات حرفه ای است....

آدرس : تهران ؛ م 7 تیر ؛ ابتدای خ بهار شیراز ؛ ضلع شمالی خیابان....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 13 از 90 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 ... آخرینآخرین