صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: S2is یا S7000 ؟ حرفه ای ها نظر بدین...

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

مني كه با s2is مخالفم ميگم اونو بخر چون s7000 واقعا...
    در مورد صبر، صبر آنچناني نميخواد بكنيد و چند ماهي كافيست تا طوفان كاتريناي دوربين slr-like وارد بازار بشن. ديگه از من بدتر نيست كه يكساله دارم دوربين ميخرم و بچه هاي فروم رو خسته كردم...
    لينكي كه آقا امير دادن هم حتما نگاه كنيد و اينكه ديگه همين...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    مني كه با s2is مخالفم ميگم اونو بخر چون s7000 واقعا...
    در مورد صبر، صبر آنچناني نميخواد بكنيد و چند ماهي كافيست تا طوفان كاتريناي دوربين slr-like وارد بازار بشن. ديگه از من بدتر نيست كه يكساله دارم دوربين ميخرم و بچه هاي فروم رو خسته كردم...
    لينكي كه آقا امير دادن هم حتما نگاه كنيد و اينكه ديگه همين...
    بابا چرا این S7000 بدبخت رو اینقدر می کوبین. باور کنین دوربین خوبیه. البته مسلما S9000 که بیاد خیلی حرف برا گفتن داره ولی همین S7000 هم چیز خوبیه.
    رحمان حق پرست / Rahman Haghparast
    Konica Minolta Dimage Z3 / HP PSC 1315
    Canon EOS 550D, Canon EFS 18-55 IS, Canon EFS 55-250 IS, Canon 35-80 Reverse

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط donvito
    بابا چرا این S7000 بدبخت رو اینقدر می کوبین. باور کنین دوربین خوبیه. البته مسلما S9000 که بیاد خیلی حرف برا گفتن داره ولی همین S7000 هم چیز خوبیه.
    اينكه چرا S7000 نه قبلا بحث مفصلي در اين سايت شده و مي شود به آدرسهاي زير نيز مراجعه كرد

اما قبل از خريد S20 رويوهاي زير را مرور كنيد

ویرایش توسط arad : Saturday 10 September 2005 در ساعت 17:41

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط arad
    اينكه چرا S7000 نه قبلا بحث مفصلي در اين سايت شده و مي شود به آدرسهاي زير نيز مراجعه كرد

اما قبل از خريد S20 رويوهاي زير را مرور كنيد

ریوو های خیلی زیادی ( از جمله هیمنها ) این دوربین رو توصیه میکنن فقط به شرطی که قیمتش پایین تر باشه که الان همین اتفاق افتاده. اکثر این گزارشات مال موقعی هستن که دوربین تازه درمیاد و با پیش فرض های قیمیتی اون موقع سازگاری دارن.

در مورد تکنولوژی های اختصاصی سنسور های فوجی، خیلی ها معتقدن که اصلا چیز خوبی نیست، خیلی ها هم از جمله خود من معتقدن که جالبه. بطور کلی باید با نتیجه نهایی اظها نظر کرد و اینکه فقط چون دوربین یه جور تکنولوژی غریب و غیر عادی داره به نظر من کافی نیست که اونو مردود بدونیم.

از یه نظر دیگه هم به این موضوع میشه نگاه کرد: دو سازنده مطرح تر دوربین یعنی نیکون و کنون، هیچوقت سازنده و تکنولوژی ساختاری سنسورشونو فاش نمیکنن و اگه توی شیت های فنی نگاه کنین، فقط نوشتن "نامشخص". برای همین هم ذهن بطور طبیعی نظر خنثی داره و کیفیت نهایی ملاک عمل میشه.
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط donvito
    به خاطر دوربين جديد يعني9000 نميگم بلكه از همون اول كه داشتم تحقيق ميكردم و ريويوها رو خونده بودم كيفيت عكسها و... رو ديده بودم براي همين ميگم اصلا نه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2