صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72
Like Tree79تشکر

موضوع: چه دوربین سوپر زومی بخرم؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid HH نمایش پست ها
    دوستان قضیه p600 که میگن سفارش اروپا و آسیا هست چیه؟ !!!!!!!
    کدومش بهتره؟ تقریبا 100 تومن سفارش اروپا گرونتره... .
    تا الان با این قضیه مهم! برخورد نداشتم...
    سازنده بیشتر این داستانک ها، فروشندگان عزیز وطنی هستن که از هیچ افسانه ای برای گران فروشی دریغ نمیکنن.
    Majid HH تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

در مورد دوربینها فکر نکنم دوربینی که برای اروپا امریکا میره فرقی با آسیا داشته باشه فقط تو اسم فرق دارن همش چرته
    Majid HH تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

نه اینها همش کلاهبرداریه بازار موبایل که نیست ضمنا تا حالافرق بین دوربین کاننی که ساخت تایوانه را با دوربین که ساخت ژاپنه را نفهمیدم همشون یکی هستند حالا بعضیها میان میگن ساخت ژاچنه گرون میزارن شما هم همین روشو براتون در نظر گرفتن
    Majid HH تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

ممنونم از همتون دوستان.

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط Danial_f4 نمایش پست ها
    من هم وقتی D5200 رو خریداری میکردم فروشنده یک ساعت تمام برایم از این توضیحات سردرگم کننده داد!
    میگفت این دوربین پک ژاپن هست به همین خاطر قیمتش بالاتر هست!
    ولی پک امارات و هند هم هست که قیمتش پایین تره !
    میگفت فرق پک امارات با ژاپن و اروپا اینه که پک امارات دوربین هایی هست که دچار نقص فنی بودن و یه بار برگشتن کارخونه تا دوباره تعمیر بشه !!! :/

من فکر میکنم اصلا همچین چیزی نیست و اینا همش بازی هایی هست که بازاری ها سر مشتریا در میارند !

توصیه میکنم لوازم جانبی رو از همون جایی که دوربین رو میخرید تهیه نکنید !
    امان از این بازار!
    لوازم جانبی رو به زور میفروشن! شدن مثل فروشنده های موبایل
    چند وقت پیش که رفتم دوربین بخرم 4 ساعت تو ناصرخسرو و جمهوری چرخیدم تا یه مغازه بلاخره دوربین خالی رو بهم فروخت، مموری 40 تومنی رو میخواستن 150 تومن بفروشن!
    Majid HH تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

با سلام،

بله دوست عزیز این امکان وجود داره، چرا که در رده گوشی های هوشمند و سیستم عامل اندروید L o llipop قابلیت عکاسی با فرمت raw اضافه شده که در هیچ کدام از نسخه های قبلی وجود نداشت.

فرمت Raw به قدری قدرتمند هست که می تونید تقریبا 90% تنظیمات دوربین رو به حالتی بر گردونید که هنوز عکس گرفته نشده، تنظیم وایت بالانس، جبران نوردهی، اصلاح اعوجاج و خطاهای لنز و بسیاری قابلیت های دیگر دستتون رو در ویرایش تصاویر خیلی باز می ذاره، الان کمتر عکاس حرفه ای رو می تونید پیدا کنید که با فرمت Raw عکاسی نکنه.

در مورد افکتهای تصویری مثل tilt shift، miniature و ... که ارتباطی به تنظیمات فرمت raw ندارد می تواند در آپدیت نرم افزاری به firmware دوربین اضافه بشه یا می تونید از نرم افزارهای ویرایش عکس که این قابلیت رو دارند استفاده کنید.

اما در مورد اپدیت ورژن 1.2 باید عرض کنم که که در این آپدیت چیزی به ورژن قبلی اضافه نشده و یک خطا اصلاح شده.

اصلاح خطا هم اینه که زمانی که باتری لیتیوم - یونی EN-EL23 این دوربین کاملا دشارژ شده باشه، می توان با استفاده از دوربین و آداپتور، باتری رو شارژ کرد که قبلا این امکان وجود نداشت.

موفق باشید.
    mostafa_1366، Majid HH و mhaqda30 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان اگه می خواین به Nikon P600 توانایی عگاسی با فرمت RAW اضافه بشه لطفا به لینک زیر برید و درخواست بدید تا در اپدیت های ایندشون این امکانو بزارن.

https://nikoneurope-en.custhelp.com/app/ask
    هر چه تعداد بیشتری درخواست بدبد امکانش بیشتر میشه.
    ممنون
    Majid HH تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

با سلام خدمت اساتید محترم
    من خیلی خیلی به عکاسی ماکرو - منظره و \رتره علاقه دارم.بودجمم زیر ۹۰۰ هزار تومن هست و نمیتونم dslr بخرم.حتی اگرم بتونم یدونه dslr با \ایین ترین قیمت رو خریداری کنم چون لنزش عادی هست برای استفاده در حالت ماکرو نمیتونم هزینه اضافی کنم و لنز بخرم.برای همین قصد خرید یه دوربین سو\رزوم دارم که هم امکانات و تنظیمات دستی دوربین حرفه ای رو داشته باشه مثه تنظیم سرعت شاتر و ... و هم بشه فوکوس رو دستی تنظیم کرد.برای همین بین دو تا دوربین موندم واقعا. یکی فوجی فیلم مدل HS25 EXR و یکی دوربین Nikon P530 که هم قیمت هستن ولی امکانات دوربین فوجی خیلی خیلی بیشتر هستش و همینطور سنسور بزرگتری داره . ولی خیلی جاها گفتن نیکونه بهتره ولی برای من که علاقه زیادی به ور رفتن با تنظیمات دوربین دارم فوجی رو خیلی بیشتر می\سندم. حالا یه راهنماپی کنید که من کدوم رو بخرم خیلی ممنون میشم واقعا.تنها چیزی هم که ازش میترسم و خیلی دربارش بد گفتن این هست که فوجیه نویزش خیلی بالاتره. اگر در عکاسی شب سرعت شاتر رو حداقل بزارم و ایزو رو \ایین بیارم بازهم منظره در شب نویز زیادتری خواهد داشت نسبت به نیکون؟
    ممنون

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام
    در این رده فقط در نور کافی و شرایط مناسب میشه عکس خوب گرفت.
    شرایط خوب یعنی بخت آرام و زمان رام و هوای آفتابی و بی غبار و آلودگی و ... .
    پس روی منظره خیلی حساب نکنید اما ماکرو های جالبی میشه با هر دو گرفت. مخصوصا با فوجی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasaam نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید محترم
    من خیلی خیلی به عکاسی ماکرو - منظره و \رتره علاقه دارم.بودجمم زیر ۹۰۰ هزار تومن هست و نمیتونم dslr بخرم.حتی اگرم بتونم یدونه dslr با \ایین ترین قیمت رو خریداری کنم چون لنزش عادی هست برای استفاده در حالت ماکرو نمیتونم هزینه اضافی کنم و لنز بخرم.برای همین قصد خرید یه دوربین سو\رزوم دارم که هم امکانات و تنظیمات دستی دوربین حرفه ای رو داشته باشه مثه تنظیم سرعت شاتر و ... و هم بشه فوکوس رو دستی تنظیم کرد.برای همین بین دو تا دوربین موندم واقعا. یکی فوجی فیلم مدل HS25 EXR و یکی دوربین Nikon P530 که هم قیمت هستن ولی امکانات دوربین فوجی خیلی خیلی بیشتر هستش و همینطور سنسور بزرگتری داره . ولی خیلی جاها گفتن نیکونه بهتره ولی برای من که علاقه زیادی به ور رفتن با تنظیمات دوربین دارم فوجی رو خیلی بیشتر می\سندم. حالا یه راهنماپی کنید که من کدوم رو بخرم خیلی ممنون میشم واقعا.تنها چیزی هم که ازش میترسم و خیلی دربارش بد گفتن این هست که فوجیه نویزش خیلی بالاتره. اگر در عکاسی شب سرعت شاتر رو حداقل بزارم و ایزو رو \ایین بیارم بازهم منظره در شب نویز زیادتری خواهد داشت نسبت به نیکون؟
    ممنون
    rasaam تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط kouhsar نمایش پست ها
    سلام
    در این رده فقط در نور کافی و شرایط مناسب میشه عکس خوب گرفت.
    شرایط خوب یعنی بخت آرام و زمان رام و هوای آفتابی و بی غبار و آلودگی و ... .
    پس روی منظره خیلی حساب نکنید اما ماکرو های جالبی میشه با هر دو گرفت. مخصوصا با فوجی.
    آخه من با چند نفر هم که مشاوره کردم گفتن کلا در شرایط نوری ضعیف فقط دوربین های حرفه ای میتونن خیلی خوب عمل کنن وگرنه همه شبه حرفه ای ها به خاطر سنسور کوچیکترشون همین وضعیت رو دارن.تا چه حد این حرف رو تایید میکنید؟و در مورد \رتره چی؟
    و یه قابلیت دیگه ای که من نمیدونم میتونم با شبه حرفه ای ها داشته باشم یا نه این هست که با زوم بالا و حالت ماکرو باز هم \شت صحنه تار میشه؟و اینکه از یه شی مثلا یک تا دو متری میشه بکگراند بلور بدست آورد؟ من خودم یدونه کام\کت سونی wx7 دارم عکسای خوبی هم توی روز هم توی شب میگیرم آیا این فوجی ای که گفتم کیفیتش ازین کام\کت خودم \اپین تره؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط rasaam : Wednesday 11 February 2015 در ساعت 14:40

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین