صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: نیکون 7900 چطوره؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط tonino_baliardo
    یه چیز دیگه:::
    من همین الا مشخصات هر دو دوربین رو دیدم ولی با اینکه آ610 از آ95 بهتره ولی قیمت آ610 بود286$ولی آ95 بود 323$!!!!!
    به نظر شما دلیلش چیه؟؟؟
    قيمت A95 درست نيست و احتمالاً به دليل كميابي در بازار جهاني (كم‌كم ديگر قديمي محسوب مي‌شود) به روز نشده. قيمت آن نزديك به A610 است. در هر حال از نظر مشخصات، A610 از هر نظر برتر از A95 است و فقط رزولوشن آنها برابر است.
    ویرایش توسط yousefmon : Saturday 8 October 2005 در ساعت 21:02

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon
    با وجود كيفيت خوب عكسها و نيز خوشدستي فوق‌العاده اكثر دوربينهاي نيكون، متأسفانه اين كمپاني نسبت به آماتورهاي علاقمند و كاربران دوربينهاي كامپكت كوچك خود كم‌لطفي كرده و امكانات مهمي مانند تقدم شاتر و ديافراگم و حتي امكان كنترلهاي پيش‌پاافتاده‌اي چون تنظيم دستي حساسيت (ISO) را از آنان دريغ نموده‌است. بنابراين اگر حتماً رزولوشن 7 مگاپيكسل مي‌خواهيد، كمي صبر كنيد. Canon A620 حداكثر تا آبان ماه با قيمتي در حدود 400،000 تومان وارد ايران خواهدشد.
    به نظر شما با توجه به قیمت 286$اون 400هزار تومنی که شما گفتید زیاد نیست؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط tonino_baliardo
    به نظر شما با توجه به قیمت 286$اون 400هزار تومنی که شما گفتید زیاد نیست؟
    با سلام مجدد، من قيمت A620 را حدود 400،000 تومان گفتم كه رزولوشن آن 7 مگاپيكسل (با توجه به طرح نيكون 7 مگاپيكسلي 7900 از سوي شما) در مقابل 5 مگاپيكسل A610 است (اين دو مدل در ساير مشخصات كاملاً يكسانند.).

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon
    با سلام مجدد، من قيمت A620 را حدود 400،000 تومان گفتم كه رزولوشن آن 7 مگاپيكسل (با توجه به طرح نيكون 7 مگاپيكسلي 7900 از سوي شما) در مقابل 5 مگاپيكسل A610 است (اين دو مدل در ساير مشخصات كاملاً يكسانند.).
    بله متوجه شدم...ممنون از توضیحتون و وقتی که گذاشتید...
    ممنون!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    راستي از دوربين Sony V3 كسي خبر داره كه چقدره توي ايران؟ توي اين رده انتخاب بسيار مناسبي به نظر مياد.
    سوني V3 حدود 581000 تومان . به نظر در اين رده شما G6 با 550000 تومان انتخاب بهتري نيست .

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

در زمينه مشخصات سايه به سايه هم هستند! نميشود يكي را به ديگري ترجيح داد، اما چه گران! از سوني توقع نداشتم.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

معمولا همه ی اجناس سونی از بقیه یه سروگردن بالا ترند..البته از لحاظ قیمت ..اینو خودشون هم میگن...

alireza86
    Guest

باسلام
    من خودم پس از تحقيق و ماندن بر سر دوراهي بين نيكون 7900 و Fz5 ، پاناسونيك Fz5 را انتخاب كردم.
    ولي متاسفنه از كيفيت عكس جداي از امكانت ، آنچنان راضي نيستم بخصوص در نور كم كه نويز بيداد مي كند .البته من قبلاً با Fz20 شخصاً كاركرده بودم و از آن راضي بودم ولي Fz5 به پاي كيفيت آن نمي رسد . حالا نمي دانم 7900 چه كيفيت عكسي دارد .
    كلاً به نظر من دوربينهاي كوچك كنون خوب هستند و كيفيت قابل قبولي دارند . به نظر من هم اگر كسي مي خواهد دوربين بخرد بايد صبر كند تا A610 و A620 به بازار بيايند . البته بايد ديد عملاً كيفيت آنها چطور است .

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza86
    باسلام
    من خودم پس از تحقيق و ماندن بر سر دوراهي بين نيكون 7900 و Fz5 ، پاناسونيك Fz5 را انتخاب كردم.
    ولي متاسفنه از كيفيت عكس جداي از امكانت ، آنچنان راضي نيستم بخصوص در نور كم كه نويز بيداد مي كند .البته من قبلاً با Fz20 شخصاً كاركرده بودم و از آن راضي بودم ولي Fz5 به پاي كيفيت آن نمي رسد . حالا نمي دانم 7900 چه كيفيت عكسي دارد .
    كلاً به نظر من دوربينهاي كوچك كنون خوب هستند و كيفيت قابل قبولي دارند . به نظر من هم اگر كسي مي خواهد دوربين بخرد بايد صبر كند تا A610 و A620 به بازار بيايند . البته بايد ديد عملاً كيفيت آنها چطور است .
    منم با شما موافقم....

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

ّfz5 رو درست تست كرده ايد؟ ايزو رو از حالت اتو خارج كرده ايد؟ چون در نور كم روي ايزوي بالاتر عكس ميگيرد و نويز بيداد ميكند، مثل هر دوربين شبه اس ال آر ديگري. ولي با يك لامپ 100 چند عكس گرفتم عالي و بدون نويز بود، منتهي همونطور كه گفتم ايزوي 80.

يك مشكل كه من در همون زمان كوتاه نيم ساعته با اين دوربين برخوردم و نرسيدم ببينم علتش چيست اين بود كه جبران نوردهي، تنها نمايش زنده ال سي دي را تغيير ميداد، نه عكس گرفته شده! من نرسيدم ببينم علت چيست، اما دوربين توانا و خوش دستي بود.و حتي در نور كم، بسيار كم نويز (به شرط رعايت ايزو 80)
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین