صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: slr

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

پیش فرض پاسخ: slr

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    لنز 432-36 رو که توی slr هااصلا فکر نمیکنم بتونن پیدا کنن. تازه IS و usm هم باشه. و لنزهایی مثل 300-28 کنون رو هم باید دوروبر دو میلیون خرج کنند.

اما کار با slr ها حرفه ای تر هستند. اما حتما لازم نیست حرفه ای بود.

با خرید دوربینهایی مثل s3is هم خیلی موافقم. کیفیت خوب+ رزولوشن خوب + زوم عالی+ لرزه گیر دست + ماکروی خوب( مثل لنز) + تنظیمات منوال. و .. . از این نظر من این دوربینها خیلی میتونه برای slr ها رقیب باشه. مخصوصا اگر رزولوشن آنها هم بالاتر و در یک حد باشه.
    سلام
    لطفا یک پاسخ جامع وکامل با توجه به پستهام به من بدید تا راحتتر بتونم تصمیم گیری کنم
    ممنون
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

آقای شهبازی گفتند در سطح حرفه ای تر ، نه به صورت حرفه ای.
    من هم مانند شما فقط به خاطر علاقه عکاسی میکنم و کار حرفه ای نمیکنم.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    آقای شهبازی گفتند در سطح حرفه ای تر ، نه به صورت حرفه ای.
    من هم مانند شما فقط به خاطر علاقه عکاسی میکنم و کار حرفه ای نمیکنم.
    سلام ممنون از یاداوریتون

ولی من هنوز جوابم رو نگرفتم
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

تشکر کرده
    375
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

تشکر کرده
    1210

راستش باجستجو در این تاپیکهایی که معرفی کردید فقط d50 دستگیرم شد
    کامیار
    www.kampixel.com

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

در حقيقت فكر نكنم بتونيد جواب قاطعي رو در اين باره از كسي بگيريد چون در اين رنج قيمت 2 دوربين در رده اس ال آر هست كه هر دو شون هم خوب هستند ---
    مثلا خود من كه 350دي دارم و با دي 50 نيكون هم كار كردم و با توجه به اينكه مثل شما از عكاسي لذت ميبرم خوب هر دو ي اين دوربينها عالي هستند اما خوب تفاوتهايي وجود دارد مثلا 350دي رزولوشن بالاتر دارد و همچنين حساسيت 100 كه دي 50 نيكون ندارد ----350دي كمي كوچكتر است ولي براي دستهاي بزرگ خوشدست نيست ----و از طرفي مثل من كه حدود يك و نيم ساله كه اين دوربين رو دارم و 2 تا لنز هم اضافي گرفتم ديگه شايد با ضرر زياد بتونم برند دوربينم رو عوض كنم و مثلا برم نيكون بگيرم ---منظورم اينه كه در اي ال آر ها هزينه هاي بعديشم رو در نظر بگير

---- من خودم شخصا از كيفيت و رنگ و لعاب عكسهاي كنون بيشتر خوشم مياد شما هم بايد خودتون تجربه كنيد اگر ميتونيد

---- جديدا سوني هم وارد بازار شده كه خوب فكر كنم براي مدلهاي نيكون رقيب سرسختي خواهند بود و حتي براي مدلهاي زير 1000 دلار كنون در حال حاضر يا آينده

---- شايد اگر عجله نداريد تا آخر تابستون صبر كنيد محصولات جديد بيايند و محصولات كنوني هم شايد تغيير قيمت داشته باشند

---- پيشنهاد من ( نه بصورت قاطعانه ) 350دي كنون است

----ولي حتما حتما خودتون در فروشگاهي يا جايي ديگر هر دو رو دستتون بگيريد و ببينيد چقدر به اون دلتون نزديكتره و بعد با در نظر گرفتن امكانات امتفاوت دوربينها انتخاب كرد كه خوب اگر خلاف دل بود شايد بشه بعدا دل رو عادت داد
    محمد امدادی

تشکر کرده
    375

به جناب امدادی عزیز ،آقا ستاره سهیل شدی.
    من خودم شخصا از كيفيت و رنگ و لعاب عكسهاي كنون بيشتر خوشم مياد شما هم بايد خودتون تجربه كنيد اگر ميتونيد
    و من هم از نیکون...
    همونطوری که جناب امدادی گفتند انتخاب در این رده خیلی سلیقه ای میشه، یادم که وقتی منم میخواستم خرید کنم آقای امدادی همین مسایل رو به من گفتند ولی من کلا از تریپ کنون خوشم نیومد (چون من کمی بزرگ دست هستم) و همینطور از صدای شاترش البته اینها در بعد ظاهر هستند و جدای مسایل فنی البته در این فروم من فکر میکنم کنون داران بیشتر هستند مخصوصا از نوع 350 دی که الحق اونم دوربین خوبیه.
    این فقط خودتی که باید از دوربینت خوشت بیاد و اونو دوست داشته باشی و ازش لذت ببری و این که فعلا کسی به قاطعیت به شما نمیگه فلان مدل و فقط به پیشنهاد بسنده میکنند ، دلیلش همینه و این یک مزیت هست و شما رو بیخود سردرگم نمیکنند.
    مطالعه کامل و رویت حضوری هردو از نزدیک و سپس خرید.
    روح الله عبدالهی

تشکر کرده
    1210

دوستان سلام

من امروز رفتم جمهوری و350d رو دیدم آقا بد جوری دلمو برده قیمتش با کیت : 705000 تومن بود
    ولی دوربین خودمو (ixus750 ) با رم یک گیگ حدود 300 میخرن :(
    حالا انتخابم رو کردم ومیمونه فقط بحث بودجه و فروش دوربین خودم

به هر حال از بذل توجه وراهنمایی تمام دوستان خصوصا جناب امدادی سپاسگزارم

به امیدموفقیت روز افزون برای همه شما واینکه روزی برسه که به صورت حضوری حقیر از راهنماییتون استفاده کنم
    کامیار
    www.kampixel.com

تشکر کرده
    375

خوب انشاالله که بخریش و عکسای خوبی هم بندازی و به قضاوت دوستان در این فروم بگذاری.
    فقط یه نکته اگه تونستی بدنه خالی رو بخر با یه لنز خوب.
    اینجا رو هم بخونhttp://www.akkasee.com/forum/showthr...t=1807&page=17تاکیید میکنم که تا آخرین پست بخونی.
    روح الله عبدالهی

تشکر کرده
    1210

خوب انشاالله که بخریش و عکسای خوبی هم بندازی و به قضاوت دوستان در این فروم بگذاری.
    فقط یه نکته اگه تونستی بدنه خالی رو بخر با یه لنز خوب.
    اینجا رو هم بخونhttp://www.akkasee.com/forum/showthr...t=1807&page=17تاکیید میکنم که تا آخرین پست بخونی.
    سلام

راستش تا اخر خوندم

ولی اطلاعات من از لنز در حد صفره (ندونستن که عیب نیست)

اگر ممکنه واضح تر راهنمایی بفرمایید
    کامیار
    www.kampixel.com

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین