صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: Canon PowerShot G7

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: Canon PowerShot G7

نقل قول نوشته اصلی توسط emad نمایش پست ها
    اول اینکه ازت تشکر میکنم علی جان بابت توجهت،
    و دوم اینکه آیا خودت با این مدل پاناسونیک کار کردی یا از کسی شنیدی؟ و اینکه این مدلش ساخت کجاست و یه سوال خیلی مهم و اونم اینه که به نظر شما نمونه عکس های سایت dpreview واقعا ماله همون مدل دوربیناست یا نه، اگر این عکس ها واقعا با همون دوربینی که گفتن گرفته شده باشه تو خرید پاناسونیکه شک نمیکردم. راستی قیمت این مدل پاناسونیک چقدره توی ایران؟
    سلام
    ساخت ژاپنه و قیمتش تو مشهد قبل از عید به همراه کیفش و یک مموری 256 اصل 575 تومن بود.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

Cool پاسخ: Canon PowerShot G7

اول اینکه ازت تشکر میکنم علی جان بابت توجهت،
    و دوم اینکه آیا خودت با این مدل پاناسونیک کار کردی یا از کسی شنیدی؟ و اینکه این مدلش ساخت کجاست و یه سوال خیلی مهم و اونم اینه که به نظر شما نمونه عکس های سایت dpreview واقعا ماله همون مدل دوربیناست یا نه، اگر این عکس ها واقعا با همون دوربینی که گفتن گرفته شده باشه تو خرید پاناسونیکه شک نمیکردم. راستی قیمت این مدل پاناسونیک چقدره توی ایران؟
    سلام دوست عزیز:
    خیر من با این دوربین عکاسی نکردم و صحبتم بیشتر بر مبنی این بود که خودم هم علاقه به خرید این دوربین داشتم اما وقتی با حرفه ایها مشورت کردم بهم حرفی رو زدن که من به شما منتقل کردم.
    ساخت ژاپن هستند.
    قیمتش رو من از 570 تا 600 تومان شنیده ام اما احتمالا الان ارزونتر شده.
    سایت dpreview یکی از معتبرترین سایتهای دوربینهای دیجیتاله و به نظر میرسه وقتی مینویسه عکسی مال دوربین خاصیه درست باشه.(بیش از این اعتبار داره که بخواد دروغ بگه)
    ممنون
    علی

كاربر جديد emad آواتار ها
    تشکر کرده
    4

Question پاسخ: Canon PowerShot G7

با سلام
    لطفا آخرین نظراتنو راجع به این لومیکسه بدید چون من فردا میخوام برم و یه دونه از این آشغالا!!!!!!!!!!!!!!! بگیرم ، باور کنید بدجوری بین این FZ50 و G7 Canon موندم یکی میگه کنون شناخته شدست و کیفیته عکساش خداست، خودمم ازش خوشم نمیاد و فکر نمیکنم از عکاسی باهاش G7 لذت ببرم ولی مطمئن هستم FZ50 خوشدسته ولی نگران کیفیتشم بدجوری آخه تو هر تاپیکی که میری میگن به خدا نویز داره دیگه موندم، به نظر شما فردا برم و این خریتو!!!!!!!!!!!!!!!!!! بکنم یا نه؟ لطفا خودتونو جای من بزارید کدومو میگرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    G7 or FZ50?????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????

كاربر همراه saeedglx آواتار ها
    تشکر کرده
    26

اگر من بودم پاناسونيك رو ميگرفتم ولي صلاح مملكت خويش خوسروان دانند
    سعيد

CANON A620
    CANON PowertShot S3 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

................................ به نظر شما فردا برم و این خریتو!!!!!!!!!!!!!!!!!! بکنم یا نه؟G7 or FZ50?????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????
    سلام
    بله!! برید بکنید!! :biggrin: :biggrin: منهم بودم FZ50 رو میگرفتم.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

اصلاح اشتباه:
    دوستان عزیز من در یکی از پستها اشتباها گفتم که فوجی 6000 و یا 9100 رینگ فوکوس ندارن که اشتباه من بود ممنون از آقای whoami که این اشتباه منو تصحیح کردن. بالاخره چی شد؟ چی خریدی؟
    من خودمم بین 6000 و 9000 موندم تصمیم گیری خیلی سخته اما اگر من بین G7 و FZ50 قرار بود تصمیم بگیرم در مورد اینکه پاناسونیکه رو بگیرم شک نمیکردم. حداقل حداقل لنز خیلی خوبی داره و خوش دسته و مهمتر از همه اینکه SLR-LIKE هستش نه کامپکت.
    علی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3