صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59
Like Tree1تشکر

موضوع: Z3 یا s5500؟ کدام یک؟

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan
    بيخود نيست كه اينقدر طلاق زياد شده. قبل از ازدواج كوركورانه انتخاب ميكنند و بعد از ازدواج تازه چشمارو باز ميكنن!!
    آقا از شوخي گذشته، من حرف اقاي شهبازي رو كاملا قبول دارم. خودتون ببينيد كه در بازار دوربين ديجيتال چه رقابتي وجود دارد و ممكن نيست كه پعد از مدتي دوربين جديد با امكانات بيشتر وقيمت مناسبتر به بازار عرضه نشود. بنظرم دو اولو يت رو حتما در نظر بگير: 1- نياز خودت 2- سليقه خودت . حالا اين سليقه ميتواند هم ظاهر دوربين رو شامل شود و هم طرز كار با اون.
    من که ازش بدم نیومده و مشخصاتش رو که دیدم خیلی بیشتر از ضعفاش هست و تنها ضعف جدیشم همون نویزش هم که اونم برام زیاد مهم نیست البته در حالت 100% تله و واید دور عکس نور قرمزی میوفته که اونم میشه یه کاریش کرد راستی دلیلش چیه؟

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

مهمترین مساله نیاز شماست... که از دوربینتون چه میخواهید... حال اینکه دوربین 5 Mp تبدیل بشه به 8 ؟ اتفاق خاصی در عکاسی شما میافته ؟
    گمان نکنم... در مورد قیمت و اینکه بعد از عید هم هست و اینا گمان نکنم هیچ بنده خدایی از این قضیه اطلاع داشته باشه... و در مورد پشیمونی! بسته به اخلاقت داره! بعضیا شارون استون رو هم بگیرن میگن کجه! بعضیا هوپی گلدبرگ رو میگیرن با هوری بهشتی اشتباه میگیرنش!
    کلا هرچی خریدی حالشو ببر و استفادشو بکن... ما اصولا تو فکر دوربین جدید هستیم و قرقر میکنیم به دوربینمون در حالی که بسیاری حتی تمام کلید های دوربین رو بلد نیستن!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    183

ممنون خیلی بهم کمک کرد این حرفتون چون واقعا بعضیا با اینکه خیلی چیزا دارن بازم بیشتر میخوان (این خصلت آدمی هست)

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

اما نکته ای هم در مورد دوربین ساز بودن و ...!
    کونیکا شرکت مینولتا رو خریده... و اسمشون مشترک شده و با هم سعی میکنن بازار بزرگتری رو بدست بیارن...
    دوربین دیجیتال از دو بخش عمده تشکیل میشه! بخش اپتیک.. و بخش دیجیتال! بخش اپتیک پاناسونیک رو لایکا میسازه! و لایکا اولین شرکتیه که دوربین 135 رو ساخته! و کیفیت ساخته هاش نیازی به توضیح نداره...این دوربین اگه با مارک لایکا بیرون میومد بیشتر از 1.5 قیمت داشت! بیشتر بخاطر اسمش!
    بخش دیجیتال هم که خوب سابقه پاناسونیک بیشتر از مینولتاست! و در نهایت باز هم میگم! دوربین رو از روی کتاب تاریخ نمیخرن! از روی امکانات- نیازها - و سلیقه میخرن!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash
    اما نکته ای هم در مورد دوربین ساز بودن و ...!
    کونیکا شرکت مینولتا رو خریده... و اسمشون مشترک شده و با هم سعی میکنن بازار بزرگتری رو بدست بیارن...
    دوربین دیجیتال از دو بخش عمده تشکیل میشه! بخش اپتیک.. و بخش دیجیتال! بخش اپتیک پاناسونیک رو لایکا میسازه! و لایکا اولین شرکتیه که دوربین 135 رو ساخته! و کیفیت ساخته هاش نیازی به توضیح نداره...این دوربین اگه با مارک لایکا بیرون میومد بیشتر از 1.5 قیمت داشت! بیشتر بخاطر اسمش!
    بخش دیجیتال هم که خوب سابقه پاناسونیک بیشتر از مینولتاست! و در نهایت باز هم میگم! دوربین رو از روی کتاب تاریخ نمیخرن! از روی امکانات- نیازها - و سلیقه میخرن!
    با این چیزهایی هم که گقتین دیگه خیلی خیلی خیالم راحتتر شد...

راستی تو پکیج این FZ20 تو ایارن باید چه چیزهایی باشه؟ هود؟ آداپتور لنز؟ و..؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    89

پیش فرض مقایسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    با این چیزهایی هم که گقتین دیگه خیلی خیلی خیالم راحتتر شد...

راستی تو پکیج این FZ20 تو ایارن باید چه چیزهایی باشه؟ هود؟ آداپتور لنز؟ و..؟
    سلام.
    اینجا رو حتما ببین قبل از خرید:
    http://www.imaging-resource.com/CAMD...submit=Compare
    بعد انتخاب کن.

تشکر کرده
    183

من هنوز دوربین نگرفتم...

چن روز پیش که تصمیم تا اون موقع قطعی بود روی Fz20 با خودم گفتم من که آماتورم و دارم تازه شروع میکنم چرا یه کمپکت خوب مثل A85 که همون امکانات رو داره و نویزشم کمتره نخرم؟ حالا زوم بالا نداشته باشه...

به نظر شما کار درسته ای هست؟ پول کمتر امکاناتی در همون حد... چون من میخوام دوربین امکانات منوال داشته باشه و یه سری امکانات دیگه که A85 داره و قیمتش مناسب تره و بقیه پول میزارم تو جیبم...

خوبه یا نه؟

تشکر کرده
    183

راستی فوجی s20pro قیمتش چند هستش؟
    المپوس 770 چه طوره و چنده؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    من هنوز دوربین نگرفتم...

چن روز پیش که تصمیم تا اون موقع قطعی بود روی Fz20 با خودم گفتم من که آماتورم و دارم تازه شروع میکنم چرا یه کمپکت خوب مثل A85 که همون امکانات رو داره و نویزشم کمتره نخرم؟ حالا زوم بالا نداشته باشه...

به نظر شما کار درسته ای هست؟ پول کمتر امکاناتی در همون حد... چون من میخوام دوربین امکانات منوال داشته باشه و یه سری امکانات دیگه که A85 داره و قیمتش مناسب تره و بقیه پول میزارم تو جیبم...

خوبه یا نه؟
    سلام دوست عزیز

ببین من کاملا درکت میکنم که چطور تو خرید دوربین گیر کردی. از اول همه پست ها رو خوندم و کمی دستم اومد. ببین یه چند تا توصیه کلی از نظر من:
    فکر کنم وقتشه که پس انداز کردن و خرید و صبر و حوصله خودت رو امتحان کنی. چون جدی بگم با عجله سراغ خرید دوربین رفتن باعث می شه که خیلی زود از خریدت دلزده بشی. روی این موضوع خوب فکر کن. یه دوربینی رو میخری و فکر می کنی که کاملا درست انتخاب کردی بعد 2 ماه یه دوربین دیگه میاد به بازار و همه محاسباتت رو به هم میریزه اونوقت دیگه نمی تونی برگردی.
    دیگه اینکه با خودت روراست و واقع بین باش و درست حساب کن. درسته که الان یه پولی دستت هست و زودی می خوای خرج دوربین دیجیتال بکنی.ولی واقع بین باش و ببین اگه بتونی تحمل کنی و پولاتو جمع کنی (نه اینکه به قول خودت زود یه جا کلک پوله رو بکنی :) ) شاید بتونی یه dSLR بخری.خودت 300وی داری الان و میدونی که منظورم چیه. قشنگ با خودت روراست باش و سعی کن که درست تصمیم بگیری ببین آیا میتونی مثلا تا اول تابستون صرفه جویی کنی و پول جمع کنی؟ (به همه چیز فکر کن و واقع بینانه فکر کن..حتی از من اگه میشنوی روی عیدی ها حساب کن بعدش اینکه ببین مثلا تولدت چی میتونی بگیری.. چه می دونم.. از این حرفا) من همیشه فکر می کنم که اگه آدم هدف بالاتری رو مد نظر داشته باشه و درست در مسیرش حرکت کنه نه تنها بهش می رسه بلکه توی این حرکت خیلی چیزای ارزشمندی یاد میگیره.
    یک دوستی دارم که یه دوربین کانن جی6 داره. 200 تومن پول کم داشت و واسه جور کردنش 3 ماه قید بیرون پیتزا خوردن رو زد!!!! ولی خوب در این مدت هم پول پس انداز کرد هم قیمت جی6 اومد پایین هم خودش به اندازه کافی رو اینترنت تحقیق کرد و کاملا مطمئن شد و الان بی نهایت راضیه و دوربینشو با Mark II 1Ds هم عوض نمی کنه (البته زیاد در مورد این یکی مطمئن نیستما:( )و لی موضوع اینه که برای دوربینش زحمت کشیده و انقدر هم عاشقه و متعصبه در موردش که من اصلا در مورد اینکه چی بهتره چی بدتر باهاش جرات نمی کنم حرف بزنم.

خلاصه این همه وراجی ساعت 1 صبح من اینه که اینقدر عجله نکن و سعی کن قضیه رو از زوایای دیگه ای هم ببینی. همه آپشن های تو در این خلاصه نمیشه که 500 تومان پول داری و میخوای دوربین دیجیتال در این رنج بخری.. کمی متفاوت به موضوع نگاه کن.. شاید چیزای دیگه ای هم به فکرت برسه.

در هر صورت اگه کمکی از دست ما بربیاد درخدمتیم
    موفق باشی
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin
    سلام دوست عزیز

ببین من کاملا درکت میکنم که چطور تو خرید دوربین گیر کردی. از اول همه پست ها رو خوندم و کمی دستم اومد. ببین یه چند تا توصیه کلی از نظر من:
    فکر کنم وقتشه که پس انداز کردن و خرید و صبر و حوصله خودت رو امتحان کنی. چون جدی بگم با عجله سراغ خرید دوربین رفتن باعث می شه که خیلی زود از خریدت دلزده بشی. روی این موضوع خوب فکر کن. یه دوربینی رو میخری و فکر می کنی که کاملا درست انتخاب کردی بعد 2 ماه یه دوربین دیگه میاد به بازار و همه محاسباتت رو به هم میریزه اونوقت دیگه نمی تونی برگردی.
    دیگه اینکه با خودت روراست و واقع بین باش و درست حساب کن. درسته که الان یه پولی دستت هست و زودی می خوای خرج دوربین دیجیتال بکنی.ولی واقع بین باش و ببین اگه بتونی تحمل کنی و پولاتو جمع کنی (نه اینکه به قول خودت زود یه جا کلک پوله رو بکنی :) ) شاید بتونی یه dSLR بخری.خودت 300وی داری الان و میدونی که منظورم چیه. قشنگ با خودت روراست باش و سعی کن که درست تصمیم بگیری ببین آیا میتونی مثلا تا اول تابستون صرفه جویی کنی و پول جمع کنی؟ (به همه چیز فکر کن و واقع بینانه فکر کن..حتی از من اگه میشنوی روی عیدی ها حساب کن بعدش اینکه ببین مثلا تولدت چی میتونی بگیری.. چه می دونم.. از این حرفا) من همیشه فکر می کنم که اگه آدم هدف بالاتری رو مد نظر داشته باشه و درست در مسیرش حرکت کنه نه تنها بهش می رسه بلکه توی این حرکت خیلی چیزای ارزشمندی یاد میگیره.
    یک دوستی دارم که یه دوربین کانن جی6 داره. 200 تومن پول کم داشت و واسه جور کردنش 3 ماه قید بیرون پیتزا خوردن رو زد!!!! ولی خوب در این مدت هم پول پس انداز کرد هم قیمت جی6 اومد پایین هم خودش به اندازه کافی رو اینترنت تحقیق کرد و کاملا مطمئن شد و الان بی نهایت راضیه و دوربینشو با Mark II 1Ds هم عوض نمی کنه (البته زیاد در مورد این یکی مطمئن نیستما:( )و لی موضوع اینه که برای دوربینش زحمت کشیده و انقدر هم عاشقه و متعصبه در موردش که من اصلا در مورد اینکه چی بهتره چی بدتر باهاش جرات نمی کنم حرف بزنم.

خلاصه این همه وراجی ساعت 1 صبح من اینه که اینقدر عجله نکن و سعی کن قضیه رو از زوایای دیگه ای هم ببینی. همه آپشن های تو در این خلاصه نمیشه که 500 تومان پول داری و میخوای دوربین دیجیتال در این رنج بخری.. کمی متفاوت به موضوع نگاه کن.. شاید چیزای دیگه ای هم به فکرت برسه.

در هر صورت اگه کمکی از دست ما بربیاد درخدمتیم
    موفق باشی
    پس انداز!!!

چیزی هست که من اصلا ازش خوشم نمیاد ((:

این پولی رو هم که گذاشتم کنار دادم دست یکی دیگه واسم نگه داره وگنه تا حالا پریده بود.... با شما موافقم که یه دوربین SLR جای هیچی رو نمیگیره ولی اگه شما بودی حاضر بودی مثلا تا آذر سال دیگه صبر کنی (مثلا)؟

البته شاید اردیبهشت امثال 200 تومن یا 150 تومن دستم بیاد ولی اگه تا آذر صبر کنم غیر از این مقدار یه چیزی حدود بله 350 تومن گیرم میاد یعنی به عبارتی 550 تومن حدودا گیرم میاد و با ای پولم (470 تومن) میشه 1ملیون و پیست تومن...

اگه تا اون موقع صبر کنم که یه دوربین عالی میتونم بگیرم

راستی شما از 300دی راضی هستین؟ چون اگه نتونم تا اون موقع خودمو نگه دارم یه 300دی بگیرم o:

به هرحال ممنون از راهنمایی....

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین