صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59
Like Tree1تشکر

موضوع: Z3 یا s5500؟ کدام یک؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    پس انداز!!!

چیزی هست که من اصلا ازش خوشم نمیاد ((:

این پولی رو هم که گذاشتم کنار دادم دست یکی دیگه واسم نگه داره وگنه تا حالا پریده بود.... با شما موافقم که یه دوربین SLR جای هیچی رو نمیگیره ولی اگه شما بودی حاضر بودی مثلا تا آذر سال دیگه صبر کنی (مثلا)؟

البته شاید اردیبهشت امثال 200 تومن یا 150 تومن دستم بیاد ولی اگه تا آذر صبر کنم غیر از این مقدار یه چیزی حدود بله 350 تومن گیرم میاد یعنی به عبارتی 550 تومن حدودا گیرم میاد و با ای پولم (470 تومن) میشه 1ملیون و پیست تومن...

اگه تا اون موقع صبر کنم که یه دوربین عالی میتونم بگیرم

راستی شما از 300دی راضی هستین؟ چون اگه نتونم تا اون موقع خودمو نگه دارم یه 300دی بگیرم o:

به هرحال ممنون از راهنمایی....
    سلام

خوب اگه بخوام خودمو مثال بزنم باید بگم که من هفت ماه صبر کردم تا پولم جور بشه و همونموقع نه تنها پول جور شد بلکه یک موقعیت استثنایی پیش اومد که دو تا لنز خوب با فیلتر و ... تونستم بگیرم. فقط صبر و حوصله و در این مدت هم تا تونستم در مورد اننخابم نسبت به بودجه ام تحقیق کردم.

خوب حالا تو اگه 500 تومان داری و حس می کنی که اردیبهشت سال دیگه (نه امسال! چون امسال دیگه ماه آخرشه!) یه دویست تومن پول ممکنه دستت بیاد، میتونی صبر کنی و اون موقع با کمی دیگه پول جور کردن 300دی بخری چون من فکر میکنم موج ارزون شدن 300دی تو بازار اروپا و امریکا اون موقع دیگه به ایران رسیده باشه و فکر میکنم بشه با 700-750 تومن 300دی خرید.
    و اما من از 300دی راضیم یا نه. بله راضیم نسبت به دوربینای قبلی که داشتم خیلیییییییی بهتره. اونا همه پوینت اند شوت بودن این یکی اس ال آره! تو هم که دوربین 35 م.م. کانن داری بعدا با داشتن لنز می تونی از هر دوتا استفاده های گوناگونی بکنی.
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

ممنون از راهنماییتون...

امروز که قیمت پرسیدم با گارانتی آفومار 850 بود امیدوارم قیمت برسه به همین 700 تا ولی دی 70 نیکوکن چه طوره؟ البته من خودم کنن رو دوست دارم و از نیکون خیلی خوشم نمیاد...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    ممنون از راهنماییتون...

امروز که قیمت پرسیدم با گارانتی آفومار 850 بود امیدوارم قیمت برسه به همین 700 تا ولی دی 70 نیکوکن چه طوره؟ البته من خودم کنن رو دوست دارم و از نیکون خیلی خوشم نمیاد...
    خوب قیمت پایینتر هم گیر میاری. این قیمت بالایی به نظر میاد.. از اینکه بگذریم دی70 نیکون خیلی خوبه ولی قیمت بالاتری داره (از نظر دلاری حدود 300 دلار) و با بودجه فعلی تو اصلا جور درنمیاد. در مورد کنون و نیکون هم من زیاد متعصب نیستم ولی الان بیشتر بازار در اختیار کنونه و یک نکته دیگه اینه که اگه مارکی رو انتخاب میکنی باید به این فکر کنی که دیگه نمیتونی پلاتفرم رو به این راحتی عوض کنی و مثلا بری فوجی بخری. چون به دوربین به قلقهاش به تنظیم هاش به استیلش و ... عادت میکنی و دوربین های دیگه خیلی تاآشنا میشن. مهمتر اینکه وقتی تجهیزات یک مارک خاصی رو میخری مخصوصا لنزهاش دیگه خیلی سنگینه که بری همه رو بفروشی و یه چیز دیگه از اول بخری واقعا تلف کردن سرمایه این جوری حیفه!
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

جناب Poorya_Online پایین ترین قیمتی که برای Z3 پیدا کردید چند بود و کجا بود؟
    باتشکر فراوان

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi
    جناب Poorya_Online پایین ترین قیمتی که برای Z3 پیدا کردید چند بود و کجا بود؟
    باتشکر فراوان
    435تومن-خانه عکاسان

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

چرا منتظر KM Z5 نمیشی؟
    فردا اولین نقد درست حسابی در آدرسی که میدهم قرار منتشر بشه
    www.dcresource.com
    چون منهم تقریبا مشکل شما را دارم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    من شخصا بین این دو مدل fuji 5500 را ترجیح می دهم. علت آن هم CCD برتر فوجی و کیفیت تصویر بهتر است. هر چند Z3 نیز از لحاظ مشخصات فنی مثل قدرت لنز و تنظیمات دوربین بهتر از فوجی است، ولی فوجی 5500 دارای کیفیت بهتر، تصاویر شارپ تر و نویز پایینتری است

جناب شهبازي عزيز
    اولا سال نو بر شما مبارك ثانيا بين كيفيت تصاوير فوجي5500 و اس 7000 تفاوتي حس ميكنيد با توجه به اون مثالي كه قبلا آورديد از تصاوير اس7000
    منتظرم!

bas
    bas آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    کلنجار شما را برای خرید دوربین دنبال کردم !
    اگر برای اولین بار دوربین دیجیتال میخری همان s5500خوب است.من دارم راضی هستم . تازه قبل از این دوربین
    با چهار پنج تا هم حرفه ای کار کردم(sony DSC717,canon,nikon,benq).

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط bas
    سلام
    کلنجار شما را برای خرید دوربین دنبال کردم !
    اگر برای اولین بار دوربین دیجیتال میخری همان s5500خوب است.من دارم راضی هستم . تازه قبل از این دوربین
    با چهار پنج تا هم حرفه ای کار کردم(sony DSC717,canon,nikon,benq).
    بنکیو حرفه ای هستش؟
    Digital Lover تشکر می‌کند.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6