صفحه 8 از 67 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر همراه avang777 آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: راهنمایی می خواهم دوستان عزیزم

با سلام
    گارانتی را اطلاع ندارم ولی از قیمت اطمینان دارم چون برادرم قیمت گرفته بود.آدرس را می پرسم و به شما
    می گویم. فكر می كنم از خیابان داریوش قیمت گرفته باشد.
    نمایندگی خیابان عفیف آباد را نمیدانم اما نمایندگی اول ملاصدرا تقریبا یك ماه پیش 375 را خودم قیمت گرفتم.در صورتی كه مهر ماه 500 تومان فیكس قیمت می داد.
    amirshiraz تشکر می‌کند.
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط avang777 نمایش پست ها
    با سلام
    گارانتی را اطلاع ندارم ولی از قیمت اطمینان دارم چون برادرم قیمت گرفته بود.آدرس را می پرسم و به شما
    می گویم. فكر می كنم از خیابان داریوش قیمت گرفته باشد.
    نمایندگی خیابان عفیف آباد را نمیدانم اما نمایندگی اول ملاصدرا تقریبا یك ماه پیش 375 را خودم قیمت گرفتم.در صورتی كه مهر ماه 500 تومان فیكس قیمت می داد.
    ممنونم همشهری :::big grin:::
    من از نمایندگی عفیف آباد و ملاصدرا همین امروز سوال كردم كه 410 و 420 میدادن!!!! با بیمه و گارانتی آفومار.
    خیابان داریوش هم 390 با گارانتی های متفرقه.
    كانن جی 9 هم میدادن 520 تومن!!!
    amirshiraz تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amirshiraz آواتار ها
    تشکر کرده
    50

Smile پاسخ: راهنمایی می خواهم دوستان عزیزم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

مساله اینه كه
    6500 فوجی دیگه تو بازار نیست!!!
    سلام
    وحید جان به نظر شما اگر تونستم s6500رو تهیه كنم بخرم؟
    تو این چند روز كه فرومها رو خوندم بیشتر اساتید از جمله شما به اهمیت لرزش گیر اشاره كردین البته من یه 3 پایه قدیمی كه مال 30 سال پیش هست دارم.اما خوب همه جا هم نمیشه از 3 پایه استفاده كرد.
    از یه طرف كیفیت تصاویر s6500 رو بیشتر افراد تایید می كنن از یه طرف قضیه لرزه گیر منو به تردید میندازه.
    راستی از نظر كیفیت تصاویر s6500رو با s9600چطور می بینید؟

از آقا كاوه قبادی عزیز..آقا فرهاد و بقیه اساتید هم می خواهم منو راهنمایی كنند.از حوصله ای كه برای این حقیر به خرج می دهید سپاسگزارم.:)
    Sony Cyber-Shot DSC-W35

تشکر کرده
    50

سلام
    از اونجا كه من به كیفیت خود عكسها بیشتر اهمیت می دم و با توجه به مطالعاتی كه توی پستها داشتم سنسورهای فوجی رو بیشتر پیشنهاد كردن.
    وقتی هم به اهمیت لرزه گیر اشاره شد سری به s8000زدم كه خوب چیزهایی داشت كه منو وسوسه كرد مثل زوم اپتیك 18ایكس..قیافه خوشكل..دارای لرزشگیر..قیمت 333000 تومان
    توی ساین dpreviewهم بهش بالاترین امتیازها رو داده بودن اما ریویوهاش رو كه خوندم اشاره شده بود كه كیفیت عكساش برای كسانی كه به كیفیت اهمیت ویژه ای می دهند دلچسب نیست با ذكر دلیل و مقایسه عكساش با رقبا.
    واقعا كه آدم گیج می شه از یه طرف مدلهای s6500و9600رو می بینه كه از كیفیت عكساش تعریف میشه اما بدون لرزه گیر از یه طرف s8000با لرزش گیر اما بدون داشتن كیفیت عكس مدلهای قبلی:(
    Sony Cyber-Shot DSC-W35

تشکر کرده
    50

از دوستان همشهری شیرازی كسی می دونه كه آیا تو شیراز نمایندگی فوجی هست یا نه؟
    Sony Cyber-Shot DSC-W35

كاربر جديد jikjikbaba آواتار ها
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

مساله اینه كه
    6500 فوجی دیگه تو بازار نیست!!!
    آقا وحید سلام .این چند روزه حسابی به شما زحمت دادیم .
    S6500fd تهران -فروشگاه اخوان قیمت زده 340 هزار تومان البته با گارانتی فروشگاه.
    amirshiraz تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    50

Red face پاسخ: راهنمایی می خواهم دوستان عزیزم

از اساتید دعوت می كنم این بحث رو ادامه بدهند مرسی
    Sony Cyber-Shot DSC-W35

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض A650 Is چطوره؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید...

سلام دوستان. خسته نباشيد.
    راستش من تازه با اين سايت اشنا شدم و خيلي خوشم اومد! تصميم گرفتم اگر امكانش باشه منم از راهنمايي هاي دوستاي خوبم استفاده كنم...
    من چند وقتيه كه تصميم گرفتم كه يه دوربين بخرم. مي خوام يه دوربيني بخرم كه حالا حالاها برام دوربين باشه و نخوام عوضش كنم. البته كاربر حرفه ايي هم نيستم. در حد معمولي ولي بدم نمياد حرفه اي شم. بودجه اي حدود 400 تومان هم براش در نظر گرفتم. نظرم روي دوربينهاي كانن ه! توي تحقيقاتي كه از طريق اينترنت انجام دادم A650 نظرم رو جلب كرده. ولي چون اين دوربين تقريبا جديدا به بازار ايران اومده كمتر كسي ازش استفاده كرده كه بتونه بطور تجربي كمكم كنه. حالا از دوستاي خوبم و اساتيد محترم تقاضا دارم كه در مورد اين دوربين و پيشنهادهاي ديگه منو ياري كنن.
    يه سوال ديگه هم داشتم اونم اينكه دوربين هاي كانن در حال حاضر با گارانتي دو شركت " آفومار " و " پارس الرمس" توي نمايندگي هاي اين دوتا شركت عرضه ميشه. من نميدونم بايد با كدوم گارانتي دوربين كانن رو تهيه كنم؟
    ممنون ميشم كه با راهنماييتون منو خوشحال كنين...
    ویرایش توسط Mosi : Friday 1 February 2008 در ساعت 12:41

تشکر کرده
    50

پیش فرض پاسخ: A650 Is چطوره؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosi نمایش پست ها
    سلام دوستان. خسته نباشيد.
    راستش من تازه با اين سايت اشنا شدم و خيلي خوشم اومد! تصميم گرفتم اگر امكانش باشه منم از راهنمايي هاي دوستاي خوبم استفاده كنم...
    من چند وقتيه كه تصميم گرفتم كه يه دوربين بخرم. مي خوام يه دوربيني بخرم كه حالا حالاها برام دوربين باشه و نخوام عوضش كنم. البته كاربر حرفه ايي هم نيستم. در حد معمولي ولي بدم نمياد حرفه اي شم. بودجه اي حدود 400 تومان هم براش در نظر گرفتم. نظرم روي دوربينهاي كانن ه! توي تحقيقاتي كه از طريق اينترنت انجام دادم A650 نظرم رو جلب كرده. ولي چون اين دوربين تقريبا جديدا به بازار ايران اومده كمتر كسي ازش استفاده كرده كه بتونه بطور تجربي كمكم كنه. حالا از دوستاي خوبم و اساتيد محترم تقاضا دارم كه در مورد اين دوربين و پيشنهادهاي ديگه منو ياري كنن.
    يه سوال ديگه هم داشتم اونم اينكه دوربين هاي كانن در حال حاضر با گارانتي دو شركت " آفومار " و " پارساالرمس" توي نمايندگي هاي اين دوتا شركت عرضه ميشه. من نميدونم بايد با كدوم گارانتي دوربين كانن رو تهيه كنم؟
    ممنون ميشم كه با راهنماييتون منو خوشحال كنين...
    سلام
    با اجازه اساتید...
    همون طور كه شما گفتید این دوربین تازه اومده (نه تازه ی تازه ) و من از دوستان در این سایت كسی رو نمی شناسم كه این دوربین رو داشته باشه كه بتونی نتایج تجربی اش رو در اختیار شما بگذاره.ضمنا فعلا قیمت نا معقولی داره تو بازار
    اگر بخواهید مبلغ ذكر شده رو صرف دوربین كنید می تونید دوربین با امكانات تری بردارید كه برای ورود به كار حرفه ای كمك بیشتری به شما كند.
    در ارتباط با گارانتی من اطلاع كافی ندارم .می سپارم به دوستان
    Rofougaran و Mosi تشکر می‌کنند.
    Sony Cyber-Shot DSC-W35

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: A650 Is چطوره؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirshiraz نمایش پست ها
    سلام
    با اجازه اساتید...
    همون طور كه شما گفتید این دوربین تازه اومده (نه تازه ی تازه ) و من از دوستان در این سایت كسی رو نمی شناسم كه این دوربین رو داشته باشه كه بتونی نتایج تجربی اش رو در اختیار شما بگذاره.ضمنا فعلا قیمت نا معقولی داره تو بازار
    اگر بخواهید مبلغ ذكر شده رو صرف دوربین كنید می تونید دوربین با امكانات تری بردارید كه برای ورود به كار حرفه ای كمك بیشتری به شما كند.
    در ارتباط با گارانتی من اطلاع كافی ندارم .می سپارم به دوستان
    نظر بنده هم اینه که در رنج قیمتی که فعلا این مدل داره میتونید از رده کامپکت خارج و یه چیز دیگه از سری SLR-Like بردارید.هم زوم بالاتر دارید وهم امکانات بهتر.هم سنسور و لنز مناسبتر...
    KingArash تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 67 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین