صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 209 , از مجموع 209
Like Tree289تشکر

موضوع: کدامیک ؟ d200 , d80 , 400d , 30d *

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

پیش فرض پاسخ: کدامیک ؟ d200 , d80 , 400d , 30d *

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    در فرمت raw به نظرم این موضوع دیده نشود...اگر هم وجود داشته باشد ( كه به نظرم raw هم مقداری تغییرات دارد ) زیاد مشكلی نیست....

زیاد جادوی شارپنس نشوید ، مرض بسیار خطرناكی است............!!!

بودجه شما چقدر بود ؟
    d80 و 70-18 .. شاید هم d200 ...

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

ماشا الله ::::

این امیر خان سوكی ساعت یك پس از نیمه شب یه آتیشی روشن فرمودند و بنده ساعت 2 كمی زیر هیزم هایش را فوت كردم و رفتم خوابیدم.

صبح ساعت 10.5 بیدار شدم اومدم دیدم 4 صفحه n نفر از دوستان شب زنده دار برخی با باد بزن آتیش رو روشن نگه داشته و برخی سعی در آب و خاكستر ریختن روی آن را دارند :::big grin:::

كاوه جان راجع بع این لگد زنی می شه بیشتر توضیح بدی ؟ ما تا حالا فكر می كردیم فقط ژ-3 لگد می زند و راجع به لگد زدن لنز اولین بار بود كه چیزی می خواندم
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Mastermehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    925

من خیلی شرمندم ولی چون تا مدتی دیگه من هم قصد خرید خواهم داشت می پرسم.
    400d انقدر ضایع هست که اصلا دربارش حرف نمی زنید؟!؟!؟! امضای دوستان که پره از 350d و 400d! چرا اونو با d80 مقایسه نمیکنید و درباره 30d حرف میزنید؟! البته فکر کنم تمامی داستان نویز و ..... در مقایسه باز هم.....
    نظرتون درباره کسی که تقریبا تازه کاره چیه؟ یک 400d با 55-17 یا 85-17 ؟ یا سیگما 70-17 ؟
    البته برای خودم میپرسم.... کدوم یک از این لنزها رو برای کار روزمره ترجیح میدید؟
    راستی 55-17 لنز کیت 400d خیلی ضایعست؟!؟!
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS
    Lowepro nova 4, Inverse 200 & Primus Aw, Canon RS-80N3, Sigma EF 500 DG Super

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

بعد آرش جان بدنه های حرفه ای تر توی سرعت فوكوس نقشی دارند ؟آیا سریع تر میشه ؟
    بله بله!
    در لنزهای AFS که تاثیر داره... ولی نکته اینه که در لنزهای AF نیکون که موتور ندارن و از موتور فوکوس بدنه استفاده می‌کنن... موتورهای مختلفی وجود داره... و احتمالا با ظرافتی که من در دستان شما می‌بینم! اگر d2h و یا d2x با ۸۰-۲۰۰ در دستتان بگیرید احتمالا با پارگی رباط مواجه خواهید شد
    مثلا ۸۰-۴۰۰ نیکون لنز بسیار بسیار خوبیست... اما اشکال بزرگی دارد و همانا نداشتن موتور فوکوس است...(برای من! که دی ۲۰۰ دارم...) برای همین سراغش نمیرم(چون قرار هم نیست d2x بخرم....) ولی دوستانی که سری دی ایکس ایکس نیکون رو دارن اصلا مشکلی از لحاظ فوکوس و یا سرعت فوکوس با این لنز ندارن.(حتی هنگام عکاسی از اجسام و یا موجودات پرنده)

400d انقدر ضایع هست که اصلا دربارش حرف نمی زنید؟!؟!؟! امضای دوستان که پره از 350d و 400d! چرا اونو با d80 مقایسه نمیکنید و درباره 30d حرف میزنید؟! البته فکر کنم تمامی داستان نویز و ..... در مقایسه باز هم.....
    دوست عزیز... یقینا ۴۰۰ دی دوربین خوبیست که در امضای بسیاری از دوستان می‌بینید... الان اصولا اصلا دوربین بد نداریم! بحثها همه در مورد سلیقه و انتخاب کمترین هزینه و بیشترین استفاده است.
    در مورد ۴۰۰ دی هم در این فروم بسیار بحث و گفتگو شده است....
    تنها نکته ای که در مورد ۴۰۰ دی وجود داره اینه که اختلاف ۴۰۰ دی با ۳۵۰ دی آنچنان نبوده....(مثلا در برابر اختلاف دی ۸۰ تا دی ۷۰) .... هرچند مثلا امیرخان سوکی میگه دی ۷۰ رو بیشتر دوست داره... بعضی هم هنوز f1 کانن رو بیشتر دوست دارن، که بحثی جداست.
    اما
    نظرتون درباره کسی که تقریبا تازه کاره چیه؟ یک 400d با 55-17 یا 85-17 ؟ یا سیگما 70-17 ؟
    البته برای خودم میپرسم.... کدوم یک از این لنزها رو برای کار روزمره ترجیح میدید؟
    راستی 55-17 لنز کیت 400d خیلی ضایعست؟!؟!
    دوست عزیز
    ۵۵-۱۷ یکی از شاهکارهای کانن هست و احتمالا بیش از یک میلیون قیمت داره! دقیقا شاهکاریست... از لحاظ کیفیت، دیافراگم باز، لرزه‌گیر و بوکه زیبا.
    لنزی که مورد نظر شماست اصولا ۵۵-۱۸ کانن هست... که بصورت کیت روی این دوربین قرار داره. این لنز اصلا کیفیت بالایی نداره... ولی به هیچ وحه جلوی تجربیات شما رو نخواهد گرفت! و بسیارند عکاسهای آماتوری که عکسهای اعجاب انگیزی با این لنز ثبت کردند و میکنند. میتوانید سری به سایتهای اشتراک و امتیاز دهی به عکسها بزنید... مثل photosig
    18-85 & 17-70 هردو لنزهای خوبی هستند با مشخصات کاملا متفاوت...
    دوستان این فروم عموما ۷۰-۱۷ سیگما رو انتخاب کردند...
    Farshad.M، Kaveh Ghobadi، amirsooki و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام...
    ببخشيد، استفاده از لنز بدون موتور! به بدنه آسيب ميزند؟
    علی محمدی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

ماشا الله ::::

این امیر خان سوكی ساعت یك پس از نیمه شب یه آتیشی روشن فرمودند و بنده ساعت 2 كمی زیر هیزم هایش را فوت كردم و رفتم خوابیدم.

صبح ساعت 10.5 بیدار شدم اومدم دیدم 4 صفحه n نفر از دوستان شب زنده دار برخی با باد بزن آتیش رو روشن نگه داشته و برخی سعی در آب و خاكستر ریختن روی آن را دارند :::big grin:::

كاوه جان راجع بع این لگد زنی می شه بیشتر توضیح بدی ؟ ما تا حالا فكر می كردیم فقط ژ-3 لگد می زند و راجع به لگد زدن لنز اولین بار بود كه چیزی می خواندم

والله نه اینقدر كه مثل ژ 3 تا یك هفته گردن و كمر آدم كوفته باشه....:confused:

منظور عقب و جلو شدن هرز و بی خود است......نه اونقدر كه به قول آرش عزیز رباط دستمون پاره بشه....یكمی آذیت میشه ادم....چرا؟

چون لرزه گیر كه نداره .... روی 200 هم آدم باید یكم تمركز كنه....حالا هی عقب جلو بشه یكمی آراد دهنده است.

اینطور نیست؟

ببخشيد، استفاده از لنز بدون موتور! به بدنه آسيب ميزند؟
    جایی جناب محبی فرومده بودند....كه استفاده ی خیلی زیاد از لنز بدون موتور ( مثلا در آتلیه ) كمی مشكل ایجاد میكند...

آرش جان هم كه بقیه موارد را فرمودند
    AliMohammadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

توی ریویوهای این دو دوربین زیاد دیدم که از over exposure بودن d80 شکایت میکنن و نورسنجی و رندرینگ رنگ d200 رو خیلی دقیق ذکر کردن ...
    یه سوال هم از آرش عزیز .. آرش جان نظرت در مورد 55-17 nikon چیه؟
    ویرایش توسط Farshad.M : Friday 3 August 2007 در ساعت 22:05

كاربر همراه Mastermehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    925

متشکرم آرش جان، احتمالا سراق 85-17 میرم.
    البته الان که نه فعلا با همینی که دارم درحال تجربه کردن هستم.....
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS
    Lowepro nova 4, Inverse 200 & Primus Aw, Canon RS-80N3, Sigma EF 500 DG Super

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

یه سوال هم از آرش عزیز .. آرش جان نظرت در مورد 55-17 nikon چیه؟
    این یه قلم جنس رو اصلا باهاش کار نکردم!
    خیلی تعریف خوندم و دیدم اما کار نکردم! خودتان هم که بهتر از من می‌بینید و می‌خوانید :cool:
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21