صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39
Like Tree18تشکر

موضوع: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط lordofpersia نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان عزیز!

چند سوال داشتم:

سرعت اتو فکوس لنز کیت در 400d چجوری هست به خصوص نسبت به لنز کیت sony a00 چون خودم با این دوربین کار کردم!بخصوص ممنون میشم نظر دوستانی مثل کاوه عزیز که این دوربین رو دارن و با دیگر DSLR ها نیز کار کردن نظرشون رو بگن! و همچنین شارژ این دو دوربین چون شارژ سونی واقها خوب میمونه حدود 700-600 عکس تست کردم!معمولا بدون فلش !
    و آیا در شیراز جایی رو اطلاع دارید برای خرید دوربین و یا توصیه میکنید از تهران خریداری شود؟از کجا و چه قیمت!
    چون اینجا خیلی جای کمی هست که دوربین کار کنه و به صورت تخصصی که قربونش برم اصلا بارشون نیست!

با سپاس!
    18-70 سونی والله نسبت به 18-55 هم سرعت فوكوس و هم كیفیت و رنج و اپتیك بسیار بهتری دارد....

در مورد شارژ باطری هم سونی جز بهترین ها است. در كاتالوگ ها و سایت ها 700 شات عنوان شده ولی بنده 600 شات را به خوبی جواب گرفته ام.....
    lordofpersia تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد payam_ آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط lordofpersia نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان عزیز!

چند سوال داشتم:

سرعت اتو فکوس لنز کیت در 400d چجوری هست به خصوص نسبت به لنز کیت sony a00 چون خودم با این دوربین کار کردم!بخصوص ممنون میشم نظر دوستانی مثل کاوه عزیز که این دوربین رو دارن و با دیگر DSLR ها نیز کار کردن نظرشون رو بگن! و همچنین شارژ این دو دوربین چون شارژ سونی واقها خوب میمونه حدود 700-600 عکس تست کردم!معمولا بدون فلش !
    و آیا در شیراز جایی رو اطلاع دارید برای خرید دوربین و یا توصیه میکنید از تهران خریداری شود؟از کجا و چه قیمت!
    چون اینجا خیلی جای کمی هست که دوربین کار کنه و به صورت تخصصی که قربونش برم اصلا بارشون نیست!

با سپاس!
    دوست عزيز منم همين مشكل شما را داشتم تا 1ماه پيش كه بالاخره دلو به دريا زدم و 400d را گرفتم البته نه از اين
    دو تا ادرسي كه شما دادي (از خ-داريوش گرفتم)
    الانم از انتخابم راضيم همانجوري كه دوستان گفتند لنز كيت 400 عالي نيست اما براي شروع كار كاملا كارتونو راه مي اندازه در اخر تصميم با خودتونه اما يه نصيحت اگه ميخواي پولتو مثه من اتيش بزني پس بهترينو بخر شك نكن
    موفق باشيد.
    ویرایش توسط payam_ : Wednesday 26 September 2007 در ساعت 02:01
    Canon EOS 400 D
 Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
CF-Sony  96Mbps/s (12MB/s)  5 Giga Byte Type II

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

بنظر من اكثر دوستاني كه تو اين تاپيك پست زدن كار عكاسي رو بصورت حرفه اي دنبال ميكنن وشايد هزينه كردن يك ميليون تومان براي تجهيزات عكاسي رو خيلي زياد ندونن .اما براي كسي كه ميخواد بصورت غير حرفه اي عكاسي كنه اين پول زيادي محسوب ميشه .
    اما در جواب شما بايد بگم كه با توجه به راهنمايي هاي كامل دوستان الان فقط مونده كه شما تصميم بگيريد :
    اگه ميخوايد واقعا" حرفه اي كار كنيد واز عهده هزينه هاي الان و آينده اش بر ميايد : همه روي 400d اتفاق نظر دارن
    اگه ميخوايد تفريحي عكاسي كنيد و يه گاه وداري هم كار حرفه اي كنيد يه LIKE بگيريد

اما تجربه 8 ماهه خودم :
    من ميخواستم عكاسي رو به صورت غير حرفه اي دنبال كنم قبلا" با دوربين هاي آنالوگ كار كرده بودم و بعنوان اولين دوربين ديجيتال چند ماه پيش پس از كلي تحقيق a710 كانن رو خريدم كه با متعلقاتش شد 350 تومن و در رده خودش دوربين خوبي هست .
    الان پس از گذشت 8 ماه ميبينم كه اين دوربين خيلي از نيازهامو برآورده نميكنه و ميگم كاش يه LIKE ميگرفتم اما وقتي درست فكر ميكنم ميبينم بهترين LIKE اي كه ميشد اونموقع بگيرم S3IS بود كه اوونم با متعلقاتش حدود 450 تومن اوونموقع آب ميخورد كه امكانش برام نبود و نميتونستم بيشتر از اين هم صبر كنم .پس با توجه به شرايط تصميم درستي گرفتم .
    اما در كل با توجه به 1- بودجه شما 2- تازه ميخوايد شروع كنيد 3- خلاص شدن از شر هزينه هاي آينده 4- رها شدن از حمل يه دوربين SLR و تجهيزات اوون 5- داشتن امكانات نيمه حرفه اي به بالا
    پيشنهاد من خريد يه SLR LIKE هستش و اگه من جاي شما بودم بجاي پاناسونيك حتما" اول فوجي دوم كانن رو انتخاب ميكردم .
    و بنظرم الان دوربينهاي SLRLIKE فوجي با توجه به عكسهايي كه ازشون ديدم در رده خود بهترين محسوب ميشن .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

با تشکر از راهنمایی همه عزیزان!

من تصمیم به خرید eos 400D رو دارم! با در نظر گرفتن تمامی شرایط!

فقط یک پیشنهاد هم به دوستانی دارم که هزینه بالاتر براشون مهم نیست نسبت به eos 400d

من با sony a100 کار کردم و امروز هم برای مدتی با eos 400d کار کردم! من به نوبه اگر پولم بیشتر می بود سونی رو انتخاب میکردم!
    دلایل :
    1. که خیلی هم مهم هست آرگونومی و خوشدست بودن سونی بسیار عالی هست و من به نوبه گریپ eos 400d برایم کوچیک بود و یکم مچم درد گرفت!
    2.چقدر تفاوت رنج 18-70 و 18 55 رو حس کردم امروز هر چی میرفتم 55 بیشتر نمیشد خیلی حسن هست!
    3.سرعت فوکوس لنزکیت سونی بالاتر بود و همچنین شارپنس!
    4.. لرزشگیر روی بده که امروز زیاد کارایی نداشت!
    اما نویز کنون واقعا کمتر بود!

فقط پیام عزیز با توجه به همشهری بودنمون و تشابه بیشترمون شما این دوربین رو چند تهیه کردید و با چه گارانتی و کجا!؟ و آیا قیمت الان رو میدونید و برای خرید تحقیق کرده بودید در مورد مکان خرید!؟!

كاربر جديد payam_ آواتار ها
    تشکر کرده
    1

Arrow پاسخ: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

فقط پیام عزیز با توجه به همشهری بودنمون و تشابه بیشترمون شما این دوربین رو چند تهیه کردید و با چه گارانتی و کجا!؟ و آیا قیمت الان رو میدونید و برای خرید تحقیق کرده بودید در مورد مکان خرید!؟![/QUOTE]

من دوربينو 1 ماه پيش گرفتم با گارانتي يك ساله (نما تصوير ايران) البته بنظر من اينجا زياد به گارانتي فكر نكن خود منم اگه بدون گارانتيشو گيرم اومده بود همونو ميخريدم الانم فكر نكنم زياد تغيير كرده باشه؟
    اما قيمت
    دوربينو 740تومان گرفتم (البته 5 تا جعبشو باز كردم و چك كردم :cool:)
    مموري سوني اصلي 5 گيگ 90 تومان گرفتم
    محافظ ال سي دي 5 هزار تومان و
    محافظ لنز البته مارك سوني اونم 5 هزار تومان به علاوه كيف كه اونم قيمتهاش متفاوته
    به اینجا هم یه سری بزن
    http://www.digikala.com/Reviews/Digi...Id=DC-Can-400D
    ادرس =فروشگاه كامران شعبه 2 (داريوش-پاساژ صوت وتصوير بزرگ فارس)
    قيمت الان شما چنده ؟
    موفق باشيد.
    ویرایش توسط payam_ : Thursday 27 September 2007 در ساعت 01:58
    Canon EOS 400 D
 Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
CF-Sony  96Mbps/s (12MB/s)  5 Giga Byte Type II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

در رابطه با قیمت الان فتو بهنام 1 دونه پلم داره و میده 730 و میگه سری جدید که میاره قیمتش گرون تر شده حدود 765 چرا نمیدونم میگه قیمتش گرون شده!
    اون نمایندگی کنون (آفومار) هم که قیمت همین الانشم کذایی هست! 860
    حالا یه سر هم اون طرفا خواهم رفت!
    یک کیف جمجور کوچیک و فقط جای دوربین و 1 لنزش بشه چنده حدودا!؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

در رابطه با قیمت الان فتو بهنام 1 دونه پلم داره و میده 730 و میگه سری جدید که میاره قیمتش گرون تر شده حدود 765 چرا نمیدونم میگه قیمتش گرون شده!
    اون نمایندگی کنون (آفومار) هم که قیمت همین الانشم کذایی هست! 860
    حالا یه سر هم اون طرفا خواهم رفت!
    یک کیف جمجور کوچیک و فقط جای دوربین و 1 لنزش بشه چنده حدودا!؟
    lordofpersia عزیز،

بالاخره تصمیمت کدوم شد؟ سونی یا کنن؟

کیف معمولی زیر 10 تومن هم شاید بشه پیدا کرد. اما کیف ضد ضربه، ضد آب حداقل 20 تومن.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    lordofpersia عزیز،

بالاخره تصمیمت کدوم شد؟ سونی یا کنن؟

کیف معمولی زیر 10 تومن هم شاید بشه پیدا کرد. اما کیف ضد ضربه، ضد آب حداقل 20 تومن.
    آره darya _s عزیز!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

آره darya _s عزیز!
    کلی نوشتم ولی پرید!!!

امیدوارم که خرید خوبی داشته باشی و مبارکت باشه.

کیف هم یک کیف جمع و جور اما خوب برای 400d اگر لنز تله فعلا نمیخواهی بخری Lowepro Topload Zoom mini خوبه، من پارسال برای دوربینم خریدم حدود 20 تومن. فقط شارژر توش جا نمیشه که وقتی یکروزه بیرون میرم شارژر لازم ندارم، بیشتر از یک روز هم که لازم نیست همیشه شارژر توی کیف دوربین باشه.

برای خرید هم بخصوص اگه میخوای لنز بخری شاید بد نباشه بیای تهران. میتونی تلفنی قیمتها رو چک کنی، اگه میارزید برای خرید بیای تهران.

ولی از هرجا که میخوای بخری، حتما دقت کن . . . lcd لک و خط و خش نداشته باشه و دست نخورده باشه، . . .
    کنتاکتهای باتری خط نداشته باشند همینطور مانت لنز. درپوش لنز هم خط و خش و پریدگی نداشته باشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    کلی نوشتم ولی پرید!!!

امیدوارم که خرید خوبی داشته باشی و مبارکت باشه.

کیف هم یک کیف جمع و جور اما خوب برای 400d اگر لنز تله فعلا نمیخواهی بخری Lowepro Topload Zoom mini خوبه، من پارسال برای دوربینم خریدم حدود 20 تومن. فقط شارژر توش جا نمیشه که وقتی یکروزه بیرون میرم شارژر لازم ندارم، بیشتر از یک روز هم که لازم نیست همیشه شارژر توی کیف دوربین باشه.

برای خرید هم بخصوص اگه میخوای لنز بخری شاید بد نباشه بیای تهران. میتونی تلفنی قیمتها رو چک کنی، اگه میارزید برای خرید بیای تهران.

ولی از هرجا که میخوای بخری، حتما دقت کن . . . lcd لک و خط و خش نداشته باشه و دست نخورده باشه، . . .
    کنتاکتهای باتری خط نداشته باشند همینطور مانت لنز. درپوش لنز هم خط و خش و پریدگی نداشته باشه.
    مرسی عزیزم بابت لطفت!
    امروز رفتم کل جاهایی که دوربین رو میفروختن! هیچکدوم کیف های جالبی نداشتن و دقیقا مانند همون مدلی که پیشنهاد دادی میخوام ببینم چی میشه!

ولی تنها چیزی که اذیتم میکنه هر چی بیشتر 400d رو میگرم توی دست اینه که اصلا با ارگونومی و راحتی در دست گرفتنش حال نمی کنم و وقتی دوربینای دیگرو میگیرم توی دست مایوس تر میشم حتی بعضی از slr like ها

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین