صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39
Like Tree18تشکر

موضوع: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

كاربر جديد payam_ آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

Please click one of the Quick Reply icons in the posts above to activate Quick Reply.
    ادرسي كه دادمت رفتي قيمت گرفتي ؟
    به اينم يه سري بزن
    http://www.digikala.com/Reviews/Digi...Id=DC-Can-400D
    Canon EOS 400 D
 Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
CF-Sony  96Mbps/s (12MB/s)  5 Giga Byte Type II

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

ولی تنها چیزی که اذیتم میکنه هر چی بیشتر 400d رو میگرم توی دست اینه که اصلا با ارگونومی و راحتی در دست گرفتنش حال نمی کنم و وقتی دوربینای دیگرو میگیرم توی دست مایوس تر میشم حتی بعضی از slr like ها
    اوه!! پس هنوز تصمیمت قطعی نشده. نمیدونم من در این مورد نظری ندارم، ولی شاید مشکلت با خرید گریپ حل بشه، چند تا از دوستان اینجا داشتند و استفاده میکردند و فکر کنم راضی بودند، توی یک تاپیک هم در موردش صحبت کرده بودند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

Exclamation پاسخ: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

پیام عزیز بله رفتم و قیمت 730 بهم داد! و فتو بهنام هم همین قیمت هست موندم از کدوم بخرم!اونجا گارانتی تهران و فتو بهنام گارانتی همین جا مال خودشون(البته فکر کنم هر دو کشک باشه)

دریا عزیز نه تصمیمم قطعی هست اما این مسئله اذیتم داره می کنه دوستانی که داشتند و اینجور بودند آیا عادت کردند و باهاش راحت شدند؟

و اما در رابطه با گریپ منظورم گریپ جای دست هست که کوچیکه و درست توی دست قرار نمیگیره!
    و شما فکر کنم منظورتون گریپ باطری هست! فکر میکنید اون جبران کنه این مسئله رو!

تشکر کرده
    1

Post پاسخ: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط lordofpersia نمایش پست ها
    پیام عزیز بله رفتم و قیمت 730 بهم داد! و فتو بهنام هم همین قیمت هست موندم از کدوم بخرم!اونجا گارانتی تهران و فتو بهنام گارانتی همین جا مال خودشون(البته فکر کنم هر دو کشک باشه)

دریا عزیز نه تصمیمم قطعی هست اما این مسئله اذیتم داره می کنه دوستانی که داشتند و اینجور بودند آیا عادت کردند و باهاش راحت شدند؟

و اما در رابطه با گریپ منظورم گریپ جای دست هست که کوچیکه و درست توی دست قرار نمیگیره!
    بله حق با توست ایناش كشكه اما اونجا لا اقل با توجه به تنوع محصول و اینكه چند تا از هر نمونه داره لااقل خیالت راحته جنس نو و كارنكرده بهت میده اما بازم صلاح با خودته خودتو در گیر گارانتی نكن
    اما گرفتی خبرمون كن یه كورسی بزاریم :::big grin:::
    برا لنز چه فكری كردی
    راستی بچه ها نظرتون راجع به بهترین انتخاب برا لنز پرتره (بیشتر منظورم برای توی خونه است)ترجیحا زیر 500 تومن
    بگید. و ایا شما 70-200 كنون را به عنوان یه انتخاب اصلح برا بیشتر موارد می پسندید قیمت هم اگه بدین مخصوصا تهران كه چه بهتر؟؟؟
    Canon EOS 400 D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_ نمایش پست ها
    بله حق با توست ایناش كشكه اما اونجا لا اقل با توجه به تنوع محصول و اینكه چند تا از هر نمونه داره لااقل خیالت راحته جنس نو و كارنكرده بهت میده اما بازم صلاح با خودته خودتو در گیر گارانتی نكن
    اما گرفتی خبرمون كن یه كورسی بزاریم :::big grin:::
    برا لنز چه فكری كردی
    راستی بچه ها نظرتون راجع به بهترین انتخاب برا لنز پرتره (بیشتر منظورم برای توی خونه است)ترجیحا زیر 500 تومن
    بگید. و ایا شما 70-200 كنون را به عنوان یه انتخاب اصلح برا بیشتر موارد می پسندید قیمت هم اگه بدین مخصوصا تهران كه چه بهتر؟؟؟
    ببینم چی میشه!

در مورد کورس گذاشتن هم هستم!! باید برو بچ عکاس و عکس دوست شیراز رو یه جور به هم نزدیک کنیم!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

بله من منظورم همون گریپ باتری هست که استفاده دومش هم همین سنگینتر کردن و بزرگتر کردن بدنه هست. میگم چند تا از دوستان اینجا داشتند و توی یک تاپیک هم در موردش صحبت کرده بودند و بنظر راضی بودند. الان یادم نمیاد کدوم تاپیک بود، اگه پیدا کردم لینکش رو میگذارم. فکر میکنم جناب امیرسوکی هم برای 400d خودشون گرفته بودند، میتونید از ایشون هم بپرسید.

amirsooki
    Guest

میکنم جناب امیرسوکی هم برای 400d خودشون گرفته بودند، میتونید از ایشون هم بپرسید.
    سلام.
    نه ، من گریپ ندارم . اما یک نکته :

این مسئله اذیتم داره می کنه دوستانی که داشتند و اینجور بودند آیا عادت کردند و باهاش راحت شدند؟
    اگر قضیه به عادت کردن باشه ، من به شما قول میدم که با بد دست ترین دوربین ها هم عادت میکنید . ولی مسئله گریپ ، خب ، این دوربین با گریپ بسیار خوشدست میشه ، و مشکلتون رو حل میکنه .
    darya_s و lordofpersia تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

سلام.
    نه ، من گریپ ندارم .
    ببخشید من فکر کردم توی اون تاپیک خونده بودم که شما هم دارید.

میگم چند تا از دوستان اینجا داشتند و توی یک تاپیک هم در موردش صحبت کرده بودند و بنظر راضی بودند. الان یادم نمیاد کدوم تاپیک بود، اگه پیدا کردم لینکش رو میگذارم.
    این هم تاپیک مربوطه:
    کد:
    http://akkasee.com/forum/showthread.php?t=5341
    گریپ برای 400d:

کد:
    http://akkasee.com/forum/showpost.php?p=53324&postcount=11
    lordofpersia تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1

Question پاسخ: بزرگترین مشکل زندگی -خرید دوربین!!!!!

lord جان
    اگه رفتی برا قیمت این گریپ را هم قیمت كن ببینیم اینجا چنده شاید ما هم.........................
    گریپ 400D BG-E3
    دوربینو و لنزو چی كردی اخر همون 400D ؟
    Canon EOS 400 D

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4