صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree18تشکر

موضوع: قياس بين انالوگ و ديجيتال

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

پیش فرض پاسخ: قياس بين انالوگ و ديجيتال

کاوه جان خب این میشه بحث نوستالوژیک قضیه .منم عاشق ساعت دیواری هستم که باید هفته ای یک بار کوکش کنم هیچ موقع هم وقت دقیق رو نشون نمیده .اینها لذت زندگی و فرار از عصر نو است .ولی به نظرم توی عکاسی دیجیتال واجب است و آنالوگ بکگراندی محو از گذشته .نمیشه تمام دیجیتال رو کنار بگذاریم و کلا با انالوگ کار کنیم
    من یک آگفای قدیمی دارم که فیلم ۱۲۰ توش میخوره .و الان هم فیلم داره وای فقط به عنوان دکور ازش استفاده میکنم
    بحث نرگس جان هم درمورد کوچ از انالوگ به دیجیتال است نه نوستالوزی
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

بله درست میفرمایید...

در پست های ابتداعی هم به دوستمان عرض كردم كه ناچار خواهند بود به دلایلی مختلف در نهایت به دیجیتال كوچ كنند و این یك راهی است كه بی برو برگرد باید طی كنند.

مثلا سابقا میگفتند كسانی كه تازه كار هستند ابتدا نگاتیو كار كنند بنده در همان زمان مخالف بودم دیده ام كسانی را كه بدلیل اینكه كارهای نگاتیوشان زیاد دلنشین نشده عكاسی را كنار گذاشته اند...

اما صراحتا عرض میكنم كه باید و حتما در آینده همه دیجیتالی بشوند...

اما موضوع نوستالیژی....

عرایض بنده به فرموده ی محمد عزیز و گلم بود...

كه چسب زدن بر روی مانیتور به هیچ وجه لذت دوربین عكاسی آنالوگ را به شما نمی دهد....

راستی اتفاقا یك عدد از آن ساعت پاندولی های قدیمی دارم كه اون هم سالها است هر 24 ساعت 1 ساعت میرود جلو ولی هنوز هم كار میكند و اگر یك شب در منزل ما صدای زنگ آن نباشد هیچ كس نمیتواند بخوابد.

بنده یك كمی به قول دوستان عتیقه باز هستم...از هرچیز كه بگویی یك نسخه قدیمی دارم از صندلی لهستانی مدل 1930 یا 40 تا دوربین لوبیتل تا رادیو لامپی و فلكس بیتل 1969 و یقلبی و قمقمه و پوتیل زمان جنگ جهانی دوم و بسیاری چیز هایی كه در طول این تقریبا 3 دهه عمرم جمع آوری كرده ام كه با هیچ چیز عوض نمیكنم....

به همه ی دوستان پیشنهاد میدهم كه قدری به لوازم قدیمی اطرافشان بهتر و با دقت تر نگاه كنند..
    rezakh و نادر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

اقا کاوه پیشنهاد میدم یک تاپیک هم باز کنیم برای تجهیزات نوستالوژیک
    بنده هم یک سکه نیم دلاری نقره مربوط به سال ۱۸۲۶ میلادی دارم که جزو گنجینه های زندگی ام محصوب میشود
    موفق باشید
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2