صفحه 3 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 210
Like Tree208تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای نیکون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    165

سلام.
    دوستان این ریموت قابلیت استفاده بر روی دوربین دی نود نایکان رو داره؟
    با مدل Giga T pro چه فرقی داره؟http://www.dorbinshop.com/accessorie...l%20Combi%20TF

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

من خودم giga t pro دارم و خیلی هم ازش راضی هستم.
    توصیه میکنم برای خرید با پرداخت 30000 تومن بیشتر گیگا رو بخرید. امکانات بیشتر و داشتن صفحه دیجیتال کار با اون رو اسون تر و راحتتر میکنه.
    این مدل که شما معرفی کردید من روش صفحه دیجیتال برای دیدن و انتخاب حالتها نمیبینم و کمی کار باهاش به نظرم دشوار تر باشه.
    ویرایش :
    نظر شخصی بنده حقیر اینه که در خرید تجهیزات علاوه بر اینکه باید امکانات اون لحاظ قرار داد سهولت استفاده و راحتی کار با اون هم ملاک هستش.
    ویرایش توسط omid mohebbi : Sunday 26 June 2011 در ساعت 11:47
    MahBaz و poker تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

سلام
    ببخشید که دیر متوجه این بحث شدم.
    این کنترل از طریق موج FM این کارو انجام میده و لزومی نداره که روبروی دوربین گرفته شه . در ضمن هر کس خواست با نیکون هم میتونه بیاد تست کنه .
    با تشکر
    omid mohebbi تشکر می‌کند.

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

سلام
    کسی از دوستان از کنترل ML-L3 ساخت YOUNGNUO استفاده کرده؟
    من می خواستم این کنترل رو تهیه کنم ولی باتوجه به قیمت 35 تومنی نیکون و 20 تومنی YOUNGNUO نمی دونم کدوم رو بگیرم؟؟
    (درسته که تفاوت زیاد نیست ولی خوب چون کلا خود کنترل خیلی کمتر از اینها ارزش داره و این که تقریبا می شه گفت YOUNGNUO نصف قیمت نیکونه.)
    Nikon D90+18-105 AF-S + 70-300 AF-S + Nikon SB600
    My photoblog

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

من شخصا با آن مدل کار نکرده ام اما به نظرم کیفیت ساخت و عملکرد YOUNGNUO به اندازه ای هست که از خرید تان پشیمان نشوید و مشکلی ایجاد نکند.چیز ساده ای است و احتمالا مشکلی نخواهد داشت.اگر هم بیشتر هزینه کنید و مدلی بگیرید که مد BULB هم داشته باشد ممکن است برایتان بیشتر کاربرد داشته باشد ( البته اگر وایرلس بودن این مدل برایتان اولویت نداشته باشد )
    A. Shahbazi و omid mohebbi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1476

راستش ابعاد کوچیک این ریموت و این که نیازی به اتصال قطعه بر روی دوربین (گیرنده) نیست برای من خیلی خوبه. برای حالت BULB هم میشه از یه چیزی مثل گیره استفاده کرد یا میشه با وصل کردن دوتا سیم و یک کلید به اونها حالت BULB رو ایجاد کرد.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    My photoblog

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza20 نمایش پست ها
    راستش ابعاد کوچیک این ریموت و این که نیازی به اتصال قطعه بر روی دوربین (گیرنده) نیست برای من خیلی خوبه. برای حالت BULB هم میشه از یه چیزی مثل گیره استفاده کرد یا میشه با وصل کردن دوتا سیم و یک کلید به اونها حالت BULB رو ایجاد کرد.
    به نظر من 15 هزار تومان ارزش از دست دادن کیفیت جنس اصلی و به دست آوردن یک کپی چینی را ندارد , حتی اگر یک قطعه ساده مثل این ریموت باشد .

برای حالت Bulb هم همین ریموت ML-L3 کارآیی دارد , بار اول که دکمه آن را فشار بدهید شاتر باز میشود و بار دوم شاتر را میبندد , فقط حداکثر مدت بازماندن شاتر به وسیله این ریموت در حالت بالب به 30 دقیقه محدود شده است .
    Kaveh Ghobadi، KHAKSAR، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

lqc
    lqc آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

چند ماهیست از یه ریموت برای 50d استفاده می کنم اوایل همون لحظه عمل می کرد اما الان بعد از 7 تا 8 با فشردن دکمه عمل مکنه، البته با اولین تماس فوکوس انجام میشه .
    از دوستان کسی چنین تجربه ای تا به حال داشته ؟

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط lqc نمایش پست ها
    چند ماهیست از یه ریموت برای 50d استفاده می کنم اوایل همون لحظه عمل می کرد اما الان بعد از 7 تا 8 با فشردن دکمه عمل مکنه، البته با اولین تماس فوکوس انجام میشه .
    از دوستان کسی چنین تجربه ای تا به حال داشته ؟
    باطریشو تعویض کنید!!! به احتمال زیاد درست میشه
    Miri تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

تشکر کرده
    1476

سلام
    بلاخره تصمیم خودم رو گرفتم و رفتم ML-L3 نیکون رو گرفتم و انصافا خیلی از این تصمیم شاد و خرسندم
    چند نکته درباره این ریموت :
    اولش نگران فوکوس کردن بودم که دیدم نیازی به فشردن دکمه ریموت تا وسط (مثل شاتر ) نیست و با فشار دادن دکمه ریموت ، دوربین اول فوکوس کرده و بعد عکس می گیره.بعدا رفتم سراغ حالت بالب B ولی با کمال تعجب دیدم که وقتی شاتر رو روی بالب و حالت عکس برداری رو روی کنترل از راه دور می ذارم به جای نوشتن bulb خط میذاره من با خودم گفتم که حتمی منظور آقای قدیری عزیز این بوده که ما ماکزیمم می تونیم از سرعت شاتر 30 استفاده کنیم ولی با امتحان کردن متوجه شدم که نه همون طور آقا وحید فرمودن این کنترل با اولین فشار شاتر رو باز می کنه و با دومین فشار دکمه اون رو می بنده .(کلا بی خیال گیره زدن به دکمه ریموت و ...)
    نکته بعدی این که نیازی نیست حتمی در جلوی دوربین قرار بگیرید و یا خیلی نزدیک دوربین باشید تا بتونید از اون استفاده کنید وحتی می تونید بافاصله 10 متری از پشت دوربین هم از اون استفاده کنید (طبق تجربه من)که شاید بیشتر از این هم بشه.
    ولی حالا کشف بزرگ من این بود که در حالت بالب محدودیتی برای باز بودن شاتر وجود نداره و تا زمانی که برای دومین بار دکمه رو نزنید شاتر باز می مونه .(من خودم امتحان کردم)
    خلاصه این که با وجود این ریموت با این امکانات به نظر من نیازی به خرید ریموت های دیگر نیست (البته برای امثال بنده )
    MahBaz، arzm، ™Rasa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    My photoblog

صفحه 3 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین