صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 210
Like Tree208تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای نیکون

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

سلام. دوستان برای ریموت، مارک meyin یک سری ریموت داره که هم میتونین به عنوان ریموت شاتر استفاده کنید و در حالت t میشه نوردهی بلند انجام داد، هم سینک فلاش داره، hss و ... هم داره، بردش هم خیلی خوبه، کیفیت ساخت واقعا خوب. قیمت هم حدود ۳۳۰،
    برای timelapse یا intervolometer هم که می تونید از امکانات خوده دورببین استفاده کنید که به نظرم خیلی بهتر از ریموت هست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام دوستان
    یک سوال داشتم. من نیکون دی ۵۳۰۰ دارم. در منوی دوربین و قسمت ریموت کنترل دو گزینه برای Remote Shutter Release وجود داره. اولی take photos و دومی Record movies

می خواستم بدونم که اگر من یکی از این ریموت کنترل های ML L3 رو تهیه کنم و Remote Shutter Release رو هم روی Record Movies بذارم، می تونم ضبط ویدیو رو با ریموت، استارت و پاوز کنم. آیا کسی از شما اینو امتحان کرده؟
    ویرایش توسط Farzin7s : Tuesday 21 July 2015 در ساعت 15:51

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

با سلام . برای نیکون 7100 یا 7200 خواهشمند است یک ریموت کنترل مناسب معرفی نمایید . سوال دیگر این که در صورت استفاده از یونیت وایرلس WU-1a آیا امکان تنظیمات دوربین از قبیل ایزو ، سرعت و دیاف هم وجود دارد یا فقط میتوان شات نمود . با تشکر.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    با سلام . برای نیکون 7100 یا 7200 خواهشمند است یک ریموت کنترل مناسب معرفی نمایید . سوال دیگر این که در صورت استفاده از یونیت وایرلس WU-1a آیا امکان تنظیمات دوربین از قبیل ایزو ، سرعت و دیاف هم وجود دارد یا فقط میتوان شات نمود . با تشکر.
    درود

ریموت و دکلانشور که برای این بدنه ها زیاد وجود داره
    ابتدا کاربرد خودتون رو مشخص کنید تا بشه راهنمایی کرد
    راجب یونیت وایرلس هم که برای 7100 باید این یونیت رو تهیه کنید و 7200 خودش درون بدنه وای فای داره و بدون هیچ مشکلی کار میکنه
    تمام تنظیمات قابل اجرا و دسترسی هستش و در بعضی از اپلیکیشن ها هم شما میتونین امکانات فراتر از حد انتظار و نیازتون رو از دوربین بگیرین

موفق باشید
    خزان و aekrami تشکر می‌کنند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر آشنا aekrami آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    درود

ریموت و دکلانشور که برای این بدنه ها زیاد وجود داره
    ابتدا کاربرد خودتون رو مشخص کنید تا بشه راهنمایی کرد
    راجب یونیت وایرلس هم که برای 7100 باید این یونیت رو تهیه کنید و 7200 خودش درون بدنه وای فای داره و بدون هیچ مشکلی کار میکنه
    تمام تنظیمات قابل اجرا و دسترسی هستش و در بعضی از اپلیکیشن ها هم شما میتونین امکانات فراتر از حد انتظار و نیازتون رو از دوربین بگیرین

موفق باشید
    ضمن تشکر . مورد استفاده من از ریموت ، شات کردن دوربین (فاصله از 15 متر بیشتر) میباشد . در خصوص یونیت WU-1a خودم میدانم که باید برای آن خرید و نصب کرد سوالم این بود که در صورت نصب روی دوربین امکان دسترسی به تنطیمات دوربین وجود دارد یا فقط میتوان شات نمود . با تشکر

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط aekrami نمایش پست ها
    ضمن تشکر . مورد استفاده من از ریموت ، شات کردن دوربین (فاصله از 15 متر بیشتر) میباشد . در خصوص یونیت WU-1a خودم میدانم که باید برای آن خرید و نصب کرد سوالم این بود که در صورت نصب روی دوربین امکان دسترسی به تنطیمات دوربین وجود دارد یا فقط میتوان شات نمود . با تشکر
    بله
    تمامی تنظیمات دوربین از طریق نرم افزار DSLR Controlerیا DSLR dashboard در دسترس هستش
    هم ریموت ML-L3میتونه کارتون رو راه بندازه و هم یونیت وایرلس
    فقط اینکه یونیت وایرلس در فاصله های دور تاخیر داره و گاهی اوقات هم گیر میکنه و فرمان های ناقص میفرسته

موفق باشید
    M-Yousefi، خزان و aekrami تشکر می‌کنند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    بله
    تمامی تنظیمات دوربین از طریق نرم افزار DSLR Controlerیا DSLR dashboard در دسترس هستش
    هم ریموت ML-L3میتونه کارتون رو راه بندازه و هم یونیت وایرلس
    فقط اینکه یونیت وایرلس در فاصله های دور تاخیر داره و گاهی اوقات هم گیر میکنه و فرمان های ناقص میفرسته

موفق باشید
    شما از کدوم یک از این دو نرم افزار استفاده کردید ؟ DSLR dashboard رو برای D750 نصب کردم کانکت نشد

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    شما از کدوم یک از این دو نرم افزار استفاده کردید ؟ DSLR dashboard رو برای D750 نصب کردم کانکت نشد
    آخرین ورژن این برنامه رو نصب کنید
    dslrdashboard

این سوال یک کاربر :

Sorry, the internal unit of the d750 is the WU-2
    یا این سوال :
    Hi Zoltan!
    Is it possible to connect qdslr on mac os Yosemite directly to the d750 through its internal WU-1b wifi unit or do I have to purchase a separate wifi router? Ive tried it and I got this error message: “Failed to connect to Nikon WU-1a / 1b / D5300”
    که هردو به دوربین شما اشاره داره

و این هم پاسخ توسعه دهنده :
    Yes you can. Enable the wireless control on D750, pair your MAC wireless with the D750 wireless, start qDD and press the ‘Nikon wireless’ button.
    If your MAC is also connected to your local network that uses the same address space as the D750 (probably 192.168.1.1) then this will not work.
    If the D750 allow changing the address space (like 192.168.2.1) then try it and then you can try and long press the ‘Nikon wireless’ button and enter the IP
    M-Yousefi و M.Nouri تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    آخرین ورژن این برنامه رو نصب کنید
    dslrdashboard

این سوال یک کاربر :

Sorry, the internal unit of the d750 is the WU-2
    یا این سوال :
    Hi Zoltan!
    Is it possible to connect qdslr on mac os Yosemite directly to the d750 through its internal WU-1b wifi unit or do I have to purchase a separate wifi router? Ive tried it and I got this error message: “Failed to connect to Nikon WU-1a / 1b / D5300”
    که هردو به دوربین شما اشاره داره

و این هم پاسخ توسعه دهنده :
    Yes you can. Enable the wireless control on D750, pair your MAC wireless with the D750 wireless, start qDD and press the ‘Nikon wireless’ button.
    If your MAC is also connected to your local network that uses the same address space as the D750 (probably 192.168.1.1) then this will not work.
    If the D750 allow changing the address space (like 192.168.2.1) then try it and then you can try and long press the ‘Nikon wireless’ button and enter the IP

متاسفانه امکان تغییر ip در d750 نیست یا من نتونستم پیدا کنم

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    متاسفانه امکان تغییر ip در d750 نیست یا من نتونستم پیدا کنم
    قاعدتا امکان پذیره چون وای فای بدون Ip که نمیشه یا رنج اتوماتیک هست یا رنج دستی که خودتون تایین میکنین
    وقتی وای فای رو روشن میکنید از طریق پی سی دوربین شناسایی میشه تو قسمت Devices and Printers دوربین رو مشاهده میکنید ؟
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 آخرینآخرین