صفحه 40 از 206 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 391 تا 400 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram Veisi نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما.این مدل رو قبلا در سایت نمایندگی دیده بودم اما دقت نکرده بودم جای لپ‌تاپ هم داره.امیدوارم ارسال به شهرستان داشته باشن.کیف خیلی خوبی به نظر می‌رسه.lowepro هم که هست.فقط انگار برای لپ‌تاپ ۱۵ اینچه نه ۱۵.۴.اگه بخرمش و لپ‌تاپ توش جا نشه انگار پولم‌و دور ریختم.

.
    دوست عزیز
    من هم لپ تاپم 15.4 واید هستش و همین کوله رو هم دارم
    ملد لپ تاپ من dell latitude d 830 هستش که به خاطر صنعتی بودنش یه خورده کت و کلفت هستش
    با این حال فقط یه خورده جایی که زیپ میاد رو گوشه های لپ تاپ ،زیپ سخت رد میشه که اون هم نه برای کیف و نه لپ تاپ مشکلی ایجاد نمیکنه.
    اگه خواستید مدل لپ تاپتون رو بگید تا اگه تونستم براتون اون مدل رو تو کیفم تست کنم!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد Pedram Veisi آواتار ها
    تشکر کرده
    29

دوست عزیز
    من هم لپ تاپم 15.4 واید هستش و همین کوله رو هم دارم
    ملد لپ تاپ من dell latitude d 830 هستش که به خاطر صنعتی بودنش یه خورده کت و کلفت هستش
    با این حال فقط یه خورده جایی که زیپ میاد رو گوشه های لپ تاپ ،زیپ سخت رد میشه که اون هم نه برای کیف و نه لپ تاپ مشکلی ایجاد نمیکنه.
    اگه خواستید مدل لپ تاپتون رو بگید تا اگه تونستم براتون اون مدل رو تو کیفم تست کنم!
    عالیه.اگه latitude توش جا شد برای لپ‌تاپ من نباید مشکلی باشه.من Sony VAIO FE690PA دارم که تا حدودی نازک هم هست.ممنونم.از این بابت خیالم راحت شد.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

یکی از همکارا که اون مدل رو میشناخت گفت تو اندازه های dell a860 هستش که اون هم تقریبا راحت توش جا شد!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinn نمایش پست ها
    یکی از همکارا که اون مدل رو میشناخت گفت تو اندازه های dell a860 هستش که اون هم تقریبا راحت توش جا شد!
    ممنون.خوبه.فقط امیدوارم ارسال به شهرستان داشته باشن.

تشکر کرده
    29

راستش به این نتیجه رسیدم که چون فعلا تجهیزات خاصی ندارم خریدن کیفی که کاملا مربوط به تجهیزات عکاسی باشه زیاد مناسب نیست.اگر کیف جای یه سری وسائل اضافی هم داشته باشه خیلی بیشتر به دردم می‌خوره.

توی کیف‌های lowepro ٬ Compu Rover AW خیلی چیز خوبیه که متاسفانه قیمتش یه مقدار بالاست. (۲۱۰)
    اما Fastpack 250 و Fastpack 350 قیمت‌های مناسب‌تری دارن.(۱۱۰ و ۱۲۰)

حسن بزرگ این کیف اینه که دسترسی به دوربین راحته.۲۵۰ و ۳۵۰ هر دو به همین شکل هستن فقط اولی برای نوت‌بوک‌های ۱۵.۴ اینچ و دومی برای ۱۷ اینچه.با توجه به این که نوت بوک من ۱۵.۴ اینچه نمی‌دونم فضای بیشتری که ۳۵۰ داره به سایز بزرگ‌تر و ۲۰۰ گرم وزن اضافه‌اش می‌ارزه یا نه.(وزن ۲۵۰ : ۱.۶۴)

نظر شما در مورد این کیف‌ها چیه؟

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

داشتم با خودم كلنجار مي رفتم كه چطوري بتوان اسباب و وسائل عكاسي خودم را توي كوله جا بدم روي وب به اين دو عكس بر خورد كردم . اميد وار هستم كه تكراري نباشد و براي روستان هم ايده خوبي داشته باشد

مدل كوله هم : Lowepro Compu Treker AW
    fartow، Anoosh-Em و vector تشکر می‌کنند.

كاربر همراه amirnoori آواتار ها
    تشکر کرده
    1217

پیش فرض پاسخ: كيف

سلام به همه دوستان
    من یه کیف می خوام که بتونم این تجهیزات رو توش جا بدم و بیشتر ازاین احتیاجم نیست.
    البته دوست دارم که محکم باشه و شکلش ساده ساده باشه.(همه هم از قیمت پایین خوششون میاد):biggrin:
    camera canon 1000d
    lens canon 18-55
    lens sigma 150-500
    لطفا راهنمایی و حدود قیمت و آدرس فروشنده!(عکس و ریویو هم باشه عالی میشه)
    1-نداشتن یه تله بلند من رو به غصه خوردن وادار می کنه...
    2- ای کاش هنر ادیت با فوتوشاپ رو بلد بودم:(
    وبــــــلاگ مــــن

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

سلام

همه اول فكر مي كنند كه يك كيف كوچك و جمع جور و سبك برايشان كافي است ولي بعد از مدتي مي بينند كه يك چمدان هم كم است

اگر مي خواهي مي تواني به نشاني زير مراجعه كنيد و مدل ها قيمت ها را با هم قياس كنيد براي خريد كيف تقريبا" اگر در بازار چرخي بزنيد تنوع بسيار و قيمت هاي از 10 تا 300 هزار توماني خواهي يافت ولي من پيشنهاد مي كنم از اول انتخاب درست داشته باشد و به فكر آينده هم باشيد تا كمتر ضرر كنيد.

اين هم نشاني :

کد:
    http://www.digihouse.ir/bags/
    Anoosh-Em و amirnoori تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

پیش فرض پاسخ: كيف

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnoori نمایش پست ها

من یه کیف می خوام که بتونم این تجهیزات رو توش جا بدم و بیشتر ازاین احتیاجم نیست.
    اشتباه میکنید ، اشتباهی که من هم کردم! من یک کیف Lowepro که ضد باران هم هست خریدم.
    و فکر میکردم یک بذنه و یک لنز توش فقط جابشه کافیه! اما با خریدن لنز بعدی الان همه لوازم روی هم قرار گرفتن ، فشرده، که خیلی بد شده ، حالا تازه میخوام فلاش هم بخرم. حالا با این کیف 70 هزار تومانی ضد آب چه کار کنم؟ هیچی

اما الان وقتی که توی مدلهای کیف ها نگاه میکنم دیگه به این فکر نمیکنم که الان چی دارم به این فکر میکنم که برای داشتن تجهیزات استاندارد به طور میانه یک کیف چقدر باید جا داشته باشه. و کیفی تهیه کنید که تمام لوازمی که بعدا هم میدونین قصد تهیه اونها رو دارین هم توش جابشه اگر نه ضرر میکنید.

برای تجهیزات که باید داعم خرج کرد :( اما حداقل جلوی خرجهای حساب نشده رو بگیریم

موفق باشید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    447

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram Veisi نمایش پست ها
    راستش به این نتیجه رسیدم که چون فعلا تجهیزات خاصی ندارم خریدن کیفی که کاملا مربوط به تجهیزات عکاسی باشه زیاد مناسب نیست.اگر کیف جای یه سری وسائل اضافی هم داشته باشه خیلی بیشتر به دردم می‌خوره.

توی کیف‌های lowepro ٬ Compu Rover AW خیلی چیز خوبیه که متاسفانه قیمتش یه مقدار بالاست. (۲۱۰)
    اما Fastpack 250 و Fastpack 350 قیمت‌های مناسب‌تری دارن.(۱۱۰ و ۱۲۰)

حسن بزرگ این کیف اینه که دسترسی به دوربین راحته.۲۵۰ و ۳۵۰ هر دو به همین شکل هستن فقط اولی برای نوت‌بوک‌های ۱۵.۴ اینچ و دومی برای ۱۷ اینچه.با توجه به این که نوت بوک من ۱۵.۴ اینچه نمی‌دونم فضای بیشتری که ۳۵۰ داره به سایز بزرگ‌تر و ۲۰۰ گرم وزن اضافه‌اش می‌ارزه یا نه.(وزن ۲۵۰ : ۱.۶۴)

نظر شما در مورد این کیف‌ها چیه؟
    سلام
    من FastPack 350 دارم بنظرم می ارزه بگیری نسبت به 250 خیلی اختلاف قیمت نداره و فضای بالایی بزرگتری هم داره
    ضمنا با توجه به اینکه نوت بوک شما کوچک هست می تونید کتاب و لوازم دیگه ( نقشه و مجله و ... ) رو داخل این بخش بچینید.
    البته توجه داشته باشید که این مدل AW نیست بنابراین اگه می خواید توی آب برید ممکنه مطمعن نباشه. من از این مدل زیر بارون استفاده کردم قطرات بارون کل سطح بیرونی رو خیس کرده بودن ولی آب داخل نرفته بود.
    به سایز کل کوله هم توجه کنید اگه شما جزء افراد درشت هیکل نیستید حمل 350 ممکنه براتون سخت باشه
    موفق باشید
    amirnoori و FarshadPix تشکر می‌کنند.
    احسان

صفحه 40 از 206 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 140 ... آخرینآخرین