صفحه 39 از 206 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 390 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

سلام
    فکر نمیکنم در مورد کیف های عکاسی با مارک ThinkTank بحث شده باشه.
    ولی امروز که لینکش رو در سایت شایعات نیکون دیدم و سری به سایتش زدم ، بنظرم چیزهای جالبی داره.
    و البته صد حیف که طبق معمول در ایران پید نمیشه!

مثلا کیف مدل Urban Disguise 40 این برند ، میتونه دو بدنه حرفه ای (pro-size SLR) بهمراه دو لنز 24-70 و 70-200 اف 2.8 با هود رو داخل خودش جا بده و البته خیلی خیلی جمع و جوره.

نمای خارجی کیف مدل Urban Disguise 40

محل قرارگیری بدنه دوربین:

جا برای گذاشتن لوازم مختلف:

استفاده از همان کیف بصورت رودوشی:

کاور ضد آب:

استفاده از همون کیف بصورت کوله با تعویض بند!
    Mashhadi Vahid و maziaran تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt2006 نمایش پست ها
    محل قرارگیری بدنه دوربین:
    یعنی هر بار باید لنز را از بدنه جدا کرد و بدنه را بصورت جدا در کیف قرار داد؟

این که خیلی ضایع می باشد. :cool:
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

بقیه عکسهای پست قبل:

برای زیپها هم قفل گذاشته شده:

و یا کیفهای مسافرتی یا بهتره بگم چمدانهای مسافرتی برای حمل لوازم عکاسی:

و کاورهای ضد آب و .....

وب سایت این شرکت:
    کد:
    http://www.thinktankphoto.com/

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

سلام
    فکر نمیکنم در مورد کیف های عکاسی با مارک ThinkTank بحث شده باشه.
    ولی امروز که لینکش رو در سایت شایعات نیکون دیدم و سری به سایتش زدم ، بنظرم چیزهای جالبی داره.
    و البته صد حیف که طبق معمول در ایران پید نمیشه!

مثلا کیف مدل Urban Disguise 40 این برند ، میتونه دو بدنه حرفه ای (pro-size SLR) بهمراه دو لنز 24-70 و 70-200 اف 2.8 با هود رو داخل خودش جا بده و البته خیلی خیلی جمع و جوره.
    موجود جالبی است. مخصوصا که شبیه کیف دستی معمولی است و جلب توجه نمی کند. ایا کسی در ایران این کیفها را دیده است یا نه.
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر آشنا hamid_kh آواتار ها
    تشکر کرده
    1590

نقل قول نوشته اصلی توسط azm129 نمایش پست ها
    سلام به همه
    امروز كه داشتم دنبال نمايندگي نورسنج پولاريس مي گشتم كه ببينم توي ايران نمايندگي داره يانه ، به سايت شركت ديدفراز رسيدم كه نمايندشه، توي سايتشون (www.deedfaraz.com)ديدم كه نمايندگي كيف هاي دلسي رو هم دارن ، مي خواستم بدونم تا حالا كسي كيف دلسي خريده ؟ كيفيتش چطوره؟
    اينم يه چند تا عكس از كيف هاس:

سلام
    من کیفهای دوربینش رو ندیده ام و فکر نمیکردم داشته باشه !!:cool:
    اما کیفهای لپ تاپش رو دیده ام، خییلی خوب و با کیفیت و با طراحی خوب (هم از نظر ظاهر و هم کارایی) ،
    و به همین تناسب هم قیمتهاش نسبتا بالا است !!
    اما بعیده از کیفهای لاوپرو گرونتر باشه دیگه !!!! و با کیفیتی که من ازش دیده ام میتونه یک گزینه کااملا قابل بررسی باشه
    azm129 تشکر می‌کند.
    حمید خرمی
    www.photonarenji.com

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    با سلام
    نماینده فروش کیف های عکاسی Samsonite در ایران چه شرکتی است؟
    من فقط یکی دو مدل از کیف های این برند رو در فروشگاه پیکسل در پایتخت دیدم.
    ولی در اینترنت که جستجو کردم فقط چند مدل رو پیدا کردم. آن هم در سایت Amazon
    آیا وب سایتی سراغ دارید که اطلاعات کیفهای عکاسی Samsonite در آن وجود داشته باشد.

با تشکر
    فروشگاه قصر دوربین ناصر خسرو برخی از مدل ها را دارند.
    Navid7h تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد Pedram Veisi آواتار ها
    تشکر کرده
    29

دوستان نظرتون درباره Naneu Pro U 120 چیه؟

توی پست‌های قبلی دیدم که آقا فرهاد گفته بودن سنگینه.خوبی این کیف اینه که کیف لپ‌تاپ ۱۵.۴ هم هست و لپ‌تاپ من هم ۱۵.۴ اینچه.

نورنگار هم این کیف رو گذاشته ۱۴۰.فعلا بیشتر از این نمی‌تونم برای کیف هزینه کنم.توی کیف‌هایlowepro هم قیمت کیف‌های معادل بالاتر بود.

حالا نمی‌دونم این کیف این‌قدر می‌ارزه؟وزنش این‌قدر بالاست که نشه تحملش کرد؟مشکل اینجاست که شیراز هستم و اگه بخوام این کیف رو سفارش بدم باید اینترنتی سفارش بدم و نمی‌تونم از نزدیک ببینمش.

البته الان یه کیف Naneu Pro C 100 دارم (تصویر) که برای عکاسی توی شهر و مسیرهای نزدیک و ... کیف خوبیه.U 120 رو بیشتر برای سفر می‌خوام.

خوشحال میشم نظر شما رو بدونم.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram Veisi نمایش پست ها

توی پست‌های قبلی دیدم که آقا فرهاد گفته بودن سنگینه.خوبی این کیف اینه که کیف لپ‌تاپ ۱۵.۴ هم هست و لپ‌تاپ من هم ۱۵.۴ اینچه.

نورنگار هم این کیف رو گذاشته ۱۴۰.فعلا بیشتر از این نمی‌تونم برای کیف هزینه کنم.توی کیف‌هایlowepro هم قیمت کیف‌های معادل بالاتر بود.

حالا نمی‌دونم این کیف این‌قدر می‌ارزه؟وزنش این‌قدر بالاست که نشه تحملش کرد؟مشکل اینجاست که شیراز هستم و اگه بخوام این کیف رو سفارش بدم باید اینترنتی سفارش بدم و نمی‌تونم از نزدیک ببینمش.

البته الان یه کیف Naneu Pro C 100 دارم (تصویر) که برای عکاسی توی شهر و مسیرهای نزدیک و ... کیف خوبیه.U 120 رو بیشتر برای سفر می‌خوام.

دوست عزیز با 10.000 تومان بیشتر میتونید

lowepro CompuTrekker AW
    رو تهیه کنید که اون هم جای نوت بوک 15.4 رو داره .

که هم جای بیشتری داره و فکر میکنم حزع پرطرفدارترین کوله های مخصوص حمل نوت بوک و دوربین هستش!
    از تو امضای آقای فرهاد هم میتونید سایت نمایندگیش رو پیدا کنید.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram Veisi نمایش پست ها

کیف خوبیه اما سنگینه البته u220 هم هست که بزرگتر و سنگین تره، شما تجهیزاتتون چیه؟؟؟؟
    اگر لپ تاپ براتون مهمه می تونید کوله caselogic رو هم ببینید. که ارزونتره و جای لپ تاپ هم داره. به غیر از مدل های لوپرو که احتمالا میدونید کدوم ها هستند ، یه کیف دیگه به اسم lomborgini هم هست که 100 تومانه و هم بزرگه و هم جای لپ تاپ داره و بزرگه و از u120 سبک تره ، غیر از اون کیف های سامسونیت هم بسیار خوبند و جای لپ تاپ شما رو دارند و سبک ترند و همین حدود قیمت دارند. این ها همه هم مدلی دارند که فقط جای تجهیزات عکاسیه و هم مدلی که قسمت بالاش جای لوازم شخصیه البته کیس لاجیک جای لوازم شخصی نداره اما محکم و خوبه و ارزان (100 تومان)
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

كاربر جديد Pedram Veisi آواتار ها
    تشکر کرده
    29

دوست عزیز با 10.000 تومان بیشتر میتونید

lowepro CompuTrekker AW
    رو تهیه کنید که اون هم جای نوت بوک 15.4 رو داره .

که هم جای بیشتری داره و فکر میکنم حزع پرطرفدارترین کوله های مخصوص حمل نوت بوک و دوربین هستش!
    از تو امضای آقای فرهاد هم میتونید سایت نمایندگیش رو پیدا کنید.
    ممنون از لطف شما.این مدل رو قبلا در سایت نمایندگی دیده بودم اما دقت نکرده بودم جای لپ‌تاپ هم داره.امیدوارم ارسال به شهرستان داشته باشن.کیف خیلی خوبی به نظر می‌رسه.lowepro هم که هست.فقط انگار برای لپ‌تاپ ۱۵ اینچه نه ۱۵.۴.اگه بخرمش و لپ‌تاپ توش جا نشه انگار پولم‌و دور ریختم.

کیف خوبیه اما سنگینه البته u220 هم هست که بزرگتر و سنگین تره، شما تجهیزاتتون چیه؟؟؟؟
    اگر لپ تاپ براتون مهمه می تونید کوله caselogic رو هم ببینید. که ارزونتره و جای لپ تاپ هم داره. به غیر از مدل های لوپرو که احتمالا میدونید کدوم ها هستند ، یه کیف دیگه به اسم lomborgini هم هست که 100 تومانه و هم بزرگه و هم جای لپ تاپ داره و بزرگه و از u120 سبک تره ، غیر از اون کیف های سامسونیت هم بسیار خوبند و جای لپ تاپ شما رو دارند و سبک ترند و همین حدود قیمت دارند. این ها همه هم مدلی دارند که فقط جای تجهیزات عکاسیه و هم مدلی که قسمت بالاش جای لوازم شخصیه البته کیس لاجیک جای لوازم شخصی نداره اما محکم و خوبه و ارزان (100 تومان)
    ممنون.راستش من یه 40D دارم که فعلا تجهیزات خاصی نداره اما تجهیزات کم کم اضافه میشن.U220 هم برای من زیادی بزرگه.برای لپ‌تاپ‌های ۱۷ اینچ هم هست.فکر نکنم به دردم بخوره.حتما هم می‌خوام کوله پشتی باشه.توی کیف‌های کیس لاجیک که نورنگار داره فقط Case Logic SLRC 4 خوب به نظر می‌رسه.از کیف لامبورگینی که گفتید لینکی دارید؟

جا برای وسائل شخصی هم داشته باشه خوبه.البته الان چون تجهیزات خاصی ندارم میشه از بخش دوربینش هم استفاده کرد.

صفحه 39 از 206 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 139 ... آخرینآخرین