صفحه 86 از 206 نخستنخست ... 36 76 82 83 84 85 86 87 88 89 90 96 136 186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 851 تا 860 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    با سلام،

بهار از راه رسید و منفروتو هم پرده از محصولات جدید برای کیفهای دوربین عکاسیش برداشت:

کد:
    http://www.manfrotto.us/product_list/8615.9214.80270.0.0?n=0&intl_code=
    تقریبا برای تمام نیازها گونهای محصول ارائه شده از کیفهای کوچیک جیبی برای دوربینهای point & shoot تا کوله های بزرگ با امکانات کامل.

دوستانی که تجربه استفاده از Lowepro دارند محبت کنند و بفرمایند که با توجه به این قیمتها و مشخصات در رده های مشابه کدوم مناسبتره؟ (بنظر میاد که کیفهای منفروتو از بابت مقاومت به آب ضعیف باشند!
    تا جایی که یادمه کیفهای مخصوص سه پایه مانفروتو هم ساخت KATA بودند (در لیبل دوخته شدهء داخل کیف هم چاپ شده بود)

احتمال اینکه این کیفها هم با طراحی مانفروتو و به سفارش آن توسط شرکت کاتا ساخته شده باشد هست.

مانفروتو و کاتا و چند شرکت دیگر همگی زیر مجوعه Vitec Group هستند.

کد:
    http://www.manfrottodistribution.com/cms/site/mdcom/home/info_services
    M.A.ZEYNALI، Navid7h، majid-ms و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

یه کیف جمع و جور باقیمت مناسب برای60D و لنز 15-85 میخواستم دوستان لطفا راهنمائی کنند
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

امروز کیف Case Logic SLRC-3 به قیمت 45000 تومان خریداری شد
    majid-ms، M. Beyrami، Vahid و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

پیش فرض انتخاب کیف برای دوربین و تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    یه کیف جمع و جور باقیمت مناسب برای60D و لنز 15-85 میخواستم دوستان لطفا راهنمائی کنند

درود

در تهیه یک کیف به تجهیزاتی که هم اکنون دارید( فقط یک دوربین و لنزش ) فقط فکر نکنید ، شما مطمئنا لنز دیگری خواهید خرید همینطور فلاش ، در انتخاب کیف جای بیشتر برای تجهیزات بیشتر که اجتناب ناپذیر است را در نظر بگیرید ، چون همه اول میگویند من فقط همینها را خواهم داشت کیفی میخرم که فقط همین ها در آن جا شود ، اما این خیال باطلی بیش نیست ! در اینصورت شما مجبور میشوید این کیف را بزودی کنار گذاشته و کیف دیگری تهیه کنید.

دو برند را به شما توصیه میکنم:

1- لاوپرو Lowepro که کیف های با کیفیتی هستند و تنوع بسیار بالایی هم دارند نماینده آن فروشگاه
    مرکز تجهیزات حرفه ای است :
    کد:
    http://ppec.ir/bag/?brand[]=1&page=9
    این هم آدرس سایت اصلی آن برای بررسی بیشتر :

کد:
    http://products.lowepro.com/catalog/Shoulder-Bags,3.htm
    در انتخاب کیف به این فکر کنید که کیف کوله ای لازم دارید ( که بیشتر به درد پیاده روی های طولانی در خارج از شهر میخورد) یا کیف شانه آویز ( که برای حمل و نقل درون شهری مناسب تر است)

اگر فکر میکنید آنرا در جاهایی که باران زیاد می بارد یا جاهایی که بادهای که شن دار زیاد میوزد قرار است استفاده کنید کیفی که انتخاب میکنید حتما کاور بارانی هم داشته باشد. کیف های Lowepro که این کاور را داشته باشند یک پسوند AW در آخر آنها دیده میشوند که مخفف ALL Weather است.

حال اگر به هر دلیل میسر نبود که چنین هزینه بکنید به عنوان ارزان ترین برند که برایتان کار کند ونگارد را توصیه میکنم که جنس مرغوبی با توجه به قیمتش دارد نمیدانم در ایران کدام شرکت نماینده آن هست اما لینک اصلی vanguard برای بررسی مدلها:

کد:
    http://www.vanguardworld.com/index.php/products/list-1-1-4.html
    موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 1 April 2011 در ساعت 13:54
    Daruosha، m like mother، Amin.M و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    291

با سلام امروز كوله‌ي Lowepro Vertex 300AW از مركز تجهيزات حرفه‌اي خريداري شد به قيمت 330،000
    majid-ms، arzm، djmehdi_67 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

با سلام
    امروز (7ردیبهشت) یک عدد کیف چرخدار ThinkTank Photo Airport Airstream Rolling Camera Case از پایتخت به قیمت 390 هزار تومان خریداری شد.
    دو نکته رو میخواستم متذکر بشم:
    اول اینکه تا حالا یه مدل کوله و رو دوشی لوپرو رو تجربه کرده بودم اما مشکل سنگینی در هر دو مورد دیگه برام جدی شده بود (توصیه میکنم شما هم جدی بگیرید و اگر نه آرتروز زودتر از موعد به سراغ آدم میاد) و چند ماهی بود که دنبال مدلهای چرخدار بودم و فقط کوله چرخدار پیدا میکردم(منظورم در ایران) که چند روز پیش این مدل رو دیدم وبا وجود کمی گران بودن در خریدش شک نکردم
    دوم اینکه با وجود ارادت زیادی که به برند لوپرو دارم، ولی این برند ThinkTank هم در کیفیت حرفهای زیادی برای گفتن داره و در آمریکا یکی از معتبرترین برندهاست، برای راهنمایی گرفتن جهت تغییر رمز قفلهاش اونو به یکی از دوستان که در منوچهری کیف فروشی داره نشان دادم و او هم در درجه یک بودن کیفیت یراق و زیپ و چرخها و کلا کیف صحه گذاشت.

پی نوشت، از سیستم های ضد سرقت موجود در این کیف خیلی لذت بردم. یه قفل برای زیپ دوطرفه اصلی، یه قفل و کابل بلند اصلی در عقب کیف و یه کابل باریک با فقل در قسمت جلو برای اتصال به لب تاپ. همگی با کیفیت هایی که تا حدود زیادی میشه بهشون اعتماد کرد.
    nmroshan، Javid، majid-ms و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudndr نمایش پست ها
    با سلام امروز كوله‌ي Lowepro Vertex 300AW از مركز تجهيزات حرفه‌اي خريداري شد به قيمت 330،000
    مبارکه، و نکته عجیب اینه که تو سایت لوپرو قیمت این کوله رو 399 دلار و 99 سنت زده! پس خیلی خوب خریدید... توصیه میکنم همه دوستانی که از قیمت های دوربین و لنز ملول هستند فعلا بروند کیف لوپرو بخرند و خالی ازش استفاده کنند تا دوباره قیمتها متعادل بشه!
    M. Beyrami، milad_iut، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض CompuRover AW

سلام ، می خواستم یه کوله برای استفاده در کوهنوردی بگیرم که حتما قابلیت حمل سه پایه داشته باشه، بعد مطالبی که خوندم، بهترین گزینه به نظر CompuRover اومد...
    لطفا دوستانی که اطلاع بیشتری تو این زمینه دارن منو راهنمایی کنن، مدل دیگه ای به دردم می خوره؟ vertex 100؟ یا هر چی دیگه...
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط arashy_89 نمایش پست ها
    سلام ، می خواستم یه کوله برای استفاده در کوهنوردی بگیرم که حتما قابلیت حمل سه پایه داشته باشه، بعد مطالبی که خوندم، بهترین گزینه به نظر CompuRover اومد...
    لطفا دوستانی که اطلاع بیشتری تو این زمینه دارن منو راهنمایی کنن، مدل دیگه ای به دردم می خوره؟ vertex 100؟ یا هر چی دیگه...
    با سلام

یکی از دوستان یه کیفی گرفته بود Naneu K3L قابلیت حمله سه پایه رو داشت، و هرموقع که نیاز به سه پایه نبود محل مخصوصه سه پایه جمع می شد، کاور ضد بارون داشت، از دو محل می شد به دوربین دسترسی داشت،جای لپ تاپ با هر سایزی داشت و ...... قیمتشم حدودای 150 تومن

اینم عکسش

موفق باشید
    majid-ms، djmehdi_67، babak57 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

در مورد کوله پشتی ها kata من یه مدلش رو در فروشگاه دوستم دیدم.
    اما روز بعد که اومدم بخرمش متاسفانه فروش رفت. البته خوب هم شده چون مدل اون 203 بود و بعد در همون فروشگاه از توی کاتالوگ مدل 205 رو دیدم مناسب تر بود برام و همون رو سفارش دادم.
    چیزهایی که من از این کوله پشتی دیدم به نسبت کوله پشتی خودم نشنال چئوگرافی این موارد بود :
    1- وزن بسیار بسیار کمتر و سبک تر.
    2- جا دار و برای لوازم جانبی مناسب.
    3- دارای جای ویژه برای سه پایه و تسمه های مخصوصی برای نگه داشتن سه پایه در سه حالت.
    4- جای مخصوصی که برای انواع فیلترمناسب بوده و در قالبه یه کیف ساخته شده بود که جنس داخلی اون مانع از ایجاد هر نوع خط و خشی روی فیلتر میشد.
    5- یه عدد تسمه پهن که روی بند دوربین نصب میشه و از نگه داری دوربین به مدت زیاد دور گردن و خستگی ناشی از اون جلوگیری میکرد.
    6- یه بند ویژه و جداگانه برای دوربین
    7- جای لپ تاپ بزرگ تر از کوله پشتی خودم
    البته من از کوله خودم راضی هستم اما چون قصد مسافرت به بلاد خارجه دارم و دقیقا جایی که همیشه بارونیه وزن سبک برای راه پیمایی های زیاد و ضد آب بودنش خیلی برام مهم بود. و همچنین جادار بودن اون.
    و ضمن اینکه مدل که من انتخاب کردم یعنی 205 نسبت به 203 بزرگتر و بهتر هم هستش.
    Kaveh Ghobadi، majid-ms، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

صفحه 86 از 206 نخستنخست ... 36 76 82 83 84 85 86 87 88 89 90 96 136 186 ... آخرینآخرین