صفحه 87 از 206 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 137 187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط Nami BH نمایش پست ها
    از سیستم های ضد سرقت موجود در این کیف خیلی لذت بردم. یه قفل برای زیپ دوطرفه اصلی، یه قفل و کابل بلند اصلی در عقب کیف و یه کابل باریک با فقل در قسمت جلو برای اتصال به لب تاپ. همگی با کیفیت هایی که تا حدود زیادی میشه بهشون اعتماد کرد.
    البته ایشالا برای دشمنتون هم پیش نیاد ولی اگه خدایی نکرده کیف با وسایلش بره فکر نمی کنم همیچکدوم از این نکات ایمنی جبران خسارت کند.
    M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

قابل ذکر است من روز جمعه به مدت یک دقیقه کلیه تجهیزاتم در کیف لوپرو زیر آب رفت.

یعنی داخل رودخانه در حین عبور برای عکاسی افتادم. فقط دوربینم رو بالا گرفتم تا قطره ای آب بهش نخوره .
    خوشبختانه کوچکترین مشکلی برای دوربینم پیش نیامد و بعد از خروج از آب که دقیقا تا شانه داخل آب رفتم کیف را باز کردم.
    در مدت یک دقیقه حتی کیف خیس نبود و لز لایه های زیپهای ضدآب قطره ای آب به داخل نفوذ نکرده بود.
    آنجا بود که به خودم گفتم ارزش خرید این کیف رو باید در اینطور مواقع فهمید. من با انوش عزیز کاملا موافقم.
    حتی سه پایه منفرتو نیز به کوله بسته بود ولی اصلا انگار این تجهیزات رو ضدآب و ضربه ساختند. با اینکه با شدت از پشت توی آب افتادم ولی هیچیک از تجهیزاتم آسیبی ندید زیرا جدا از مسئله سیلینگ عایق بندی دور ضربه گیرهای خیلی قوی بودند.
    Javid، majid-ms، mahdidslr و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    قابل ذکر است من روز جمعه به مدت یک دقیقه کلیه تجهیزاتم در کیف لوپرو زیر آب رفت.

یعنی داخل رودخانه در حین عبور برای عکاسی افتادم. فقط دوربینم رو بالا گرفتم تا قطره ای آب بهش نخوره .
    خوشبختانه کوچکترین مشکلی برای دوربینم پیش نیامد و بعد از خروج از آب که دقیقا تا شانه داخل آب رفتم کیف را باز کردم.
    در مدت یک دقیقه حتی کیف خیس نبود و لز لایه های زیپهای ضدآب قطره ای آب به داخل نفوذ نکرده بود.
    آنجا بود که به خودم گفتم ارزش خرید این کیف رو باید در اینطور مواقع فهمید. من با انوش عزیز کاملا موافقم.
    حتی سه پایه منفرتو نیز به کوله بسته بود ولی اصلا انگار این تجهیزات رو ضدآب و ضربه ساختند. با اینکه با شدت از پشت توی آب افتادم ولی هیچیک از تجهیزاتم آسیبی ندید زیرا جدا از مسئله سیلینگ عایق بندی دور ضربه گیرهای خیلی قوی بودند.
    با سلام

جناب مسلمی چه مدلی رو شما استفاده می کنید؟؟
    NetNegar تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

پیش فرض rower AW

اتفاق مشابه این برای من هم افتاد ولی 20-30 ثانیه بیشتر طول نکشید...
    وهیچ چیزیمم مرطوب نشد من 8سال پیش Rover Aw رو خریدم 120 تومن و جون حدود 2میلیون تجهیزاتمو نجات داد...
    Walkman و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

vertex 200 aw lowe pro

البته من بک کبف نانیو مدل adventure نیز دارم.
    SinaVT، Walkman، babak57 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر آشنا AD.PIRUZ آواتار ها
    تشکر کرده
    41

پیش فرض Lowepro CompuDay Photo 250

با سلام.
    از کجا باید بفهمم که لنزی به ابعادAF-S 80-200 نیکون توی این کیف جا میشه یا نه ؟
    ویرایش توسط AD.PIRUZ : Friday 20 May 2011 در ساعت 07:15 دلیل: اشتباه تایپی
    احمد پیروز

Nikon D300 + MB-D10 + 16-85 VR + 70-200 VRII + Lowepro Pro Runner 300 AW + Slik PRO 400DX + Slik SH-705E

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط AD.PIRUZ نمایش پست ها
    با سلام.
    [
    درود

شما برای دیدن مشخصات کیف های لاوپرو میتوانید وارد سایت آن شده مدل مورد نظر را پیدا کنید و عکسهایی از آن را ببینید همینطور در تب Specifications میتوانید Size Interior یا سایز داخلی آنرا ببینید که 29x12x39 است طول عرض ارتفاع .

کد:
    http://products.lowepro.com/product/CompuDay-Photo%20250,2249.htm
    از آنجا که طول لنز 80-200 از 20 سانتی متر بیشتر نیست در آن جا میشود اما اگر دقت کنید فضای داخلی این کیف به چند قسمت تقسیم شده و قسمتی که برای گذاشتن دوربین و لنز هست ( قسمت نارنجی رنگ آن ) خیلی کوچک است و نهایت یک دوربین با لنزی کوچک روی آن جا خواهد شد. اما همانطور که در عکس زیر میبینید از بالا فضای زیادی دارد که میتوان در آن هر چیزی گذاشت اما برای لنز ایمنی ندارد چون شبکه بندی شده نیست:

در کل باید ببینید این کیف را برای چه میخواهید ، برای مصرف خارج از شهر و پیاده روی طولانی در این صورت کوله ای بودنش مفید است
    اما برای مصرف داخل شهر کیف کوله ای کاربردی ندارد کیف شانه آویز بهتر است.
    جا برای لب تاپ داشته باشد یا خیر؟
    جا برای گذاشتن لباس داشته باشد یا خیر؟
    کاور بارانی داشته باشد یا خیر؟
    سری که پسوند AW دارند برای تمامی آب وهوا ها مناسب هستند و کاور بارانی دارند.
    و اینکه در نهایت جا برای ابزار هایی که میخواهید بهمراه ببرید داشته باشد.

من فکر میکنم در این کلاسی که شما انتخاب کردید بهترین گزینه اش Fastpack 350 است:

البته شخصا کیف هایی را که کل فضای آنها مختص تجهیزات عکاسی باشد را ترجیح میدهم:

Flipside 400 AW

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 20 May 2011 در ساعت 10:27
    AD.PIRUZ، R.Asgari، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط AD.PIRUZ نمایش پست ها
    با سلام.
    CompuDay Photo 250
    اگر منظورتان قرار گرفتنش در قسمت کناری این کیف است ، قطعا ً جا نمیشود!

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    من فکر میکنم در این کلاسی که شما انتخاب کردید بهترین گزینه اش Fastpack 350 است:

البته انوش جان ایشان مدل AF-S لنز 200-80 مد نظرشان بود که بلندتر و قطورتر از مدل AF-D است , به حدی که با قرار گرفتن در همان Fastpack 350 هم دو پارتیشن کناری آنقدر فشرده میشوند که در صورت داشتن چند لنز متوسط مجبور میشوید یک ردیف از پارتیشنها را بردارید تا فضای کافی برای دیگری ایجاد شود.

من الآن Pro Runner 350 AW دارم و همین لنز هم در آن قرار میگیرد , البته قطر هود آن کمی دست و پاگیر است

Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em، AD.PIRUZ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام؛

کوله Lowepro Vertex 300 AW از تهران به قیمت 320/000 تومان خریداری شد.

ضمنا در جای دیگر lowepeo treckker 600 به قیمت 280/000 و نیز Vanguard skyborne 51 به قیمت 200/000 مشاهده شد.
    Kasra.H، M. Beyrami، Vahid و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

دوستان یک کیف می خوام برای 2 تا هد فلاش پروفوتو دی 1 . کسی چیزی میدونه؟ قیمت و مدل اشو بده
    ممنون

صفحه 87 از 206 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 137 187 ... آخرینآخرین