صفحه 180 از 206 نخستنخست ... 80 130 170 176 177 178 179 180 181 182 183 184 190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    به مدلهای زیر هم نگاهی بندازید!
    بخصوص دو مورد اول
    Whistler BP 350 AW

ProTactic 350 AW

Fastpack BP 250 AW II
    نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    من 400aw داشتم اما چون لپ تاپ توش جا نميشد 350 fastpack گرفتم
    برای مسافرت خوبه اما جای برای 3 پايه نداره (جيب بغلش توريه و نميشه تو اون گذاشت ) جای ديگه اي هم نداره
    جای زيادی هم تو قسمت دوربين نداره (بالاش لوازم جانبی ميزارم )
    زيپ بغل که شما ميخوای داره يه نگاهی بندازی بد نيست ، مدل های کوچيک تر هم داره

400aw خيلی جا داره و يه خوبی داره اينه که از پشت باز ميشه و از نظر امنيتی تو جاهای شلوغ که همه کولشون رو به جلو ميبستن من خيالم راحت بود
    اگه احتياج به لپ تاپ نداری همون 300 يا 400 رو بگير که جای 3 پايه هم دارند و داخلش رو راحت ميتونی تغيير بدی
    Fastpack 350 Camera bags, backpacks and rolling cases
    تشکر از پیشنهادات دوستان
    FastPack و Protactic مکانیزمی شبیه Slingshot قبلیم دارن. ویژگی منفی که در اسلینگ شات دیده بودم همین بود که هنگام تعویض لنز کمی با دردسر مواجه می شدم.
    که این ویژگی خیلی قشنگ در سری Flipside گنجانده شده و ویژگی مثبت باز شدن از پشت
    و البته ویژگی دسترسی سریع در سری فلیپ ساید کمی بی معنی ست.
    سری whistler نیز از نظر دسترسی بسیار شبیه Flipside هست و فکر میکنم 350 whistler هم سایز Flipside 400 باشه. کوله مستحکم و جون داری هست.
    و اما قیمت این محصول :
    این محصول هم اکنون در Ebay به قیمت 349.95$ بفروش میرسه و تا به دست من برسه فکر میکنم بیش از یک میلیون تومان آب خواهد خورد.
    مصطفی جان، برادر میخوای مارو سکته بدی ؟
    msh2200 تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    تشکر از پیشنهادات دوستان
    FastPack و Protactic مکانیزمی شبیه Slingshot قبلیم دارن. ویژگی منفی که در اسلینگ شات دیده بودم همین بود که هنگام تعویض لنز کمی با دردسر مواجه می شدم.
    که این ویژگی خیلی قشنگ در سری Flipside گنجانده شده و ویژگی مثبت باز شدن از پشت
    و البته ویژگی دسترسی سریع در سری فلیپ ساید کمی بی معنی ست.
    سری whistler نیز از نظر دسترسی بسیار شبیه Flipside هست و فکر میکنم 350 whistler هم سایز Flipside 400 باشه. کوله مستحکم و جون داری هست.
    و اما قیمت این محصول :
    این محصول هم اکنون در Ebay به قیمت 349.95$ بفروش میرسه و تا به دست من برسه فکر میکنم بیش از یک میلیون تومان آب خواهد خورد.
    مصطفی جان، برادر میخوای مارو سکته بدی ؟
    شما بحث قیمت مطرح نکرده بودید!
    در ضمن قیمت برخی محصولات ممکنه کمتر از قیمت جهانی در بیاد! مثلا حدود 200 دلار پایین تر!
    ولی بدون شک دلیل این اختلاف قیمت با محصولات شرکت هایی مثل بنرو و ونگارد کاملا ملموسه!
    حالا اگر واقعا احساس می کنید این برند محصول مناسب رو نداره بد نیست به برند های دیگه هم نگاهی بندازید.
    ارادتمند
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.sh نمایش پست ها
    یه کیف خوب و ارزون برای یک دوربین با لنز و دو سه لنز دیگر ، که ترجیحا جای لپ تاپ 15 اینچ هم داشته باشه
    چی پیشنهاد می کنید؟ خیلی گشتم اما بیشتر گیج شدم!

قیمت هم حدود 200-300 (تا کمی بیشتر هم خوبه.)

با تشکر.
    درود
    بهتره به فکر افزایش سقف قیمت باشید! وگرنه یا چیز مناسبی نصیبتون نمی شه و یا اینکه نیازتون را براورده نمی کنه
    ارادتمند
    ممنونم.
    اگر بی خیال لپ تاپ بشوم چی؟
    و یا با همون شرایط ، یه کیف مناسب و خوب روی چه قیمتی حساب بکنم؟ و چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر.

-------------------------------------
    مثلا این کیف ها چه طوره؟

Benro Beyond B400N
    Manfrotto Veloce V Backpack
    Manfrotto Stile Collection: Agile VII Sling
    ویرایش توسط mohsen.sh : Tuesday 8 September 2015 در ساعت 18:03

كاربر جديد hrmf آواتار ها
    تشکر کرده
    229

یه کیف خوب و ارزون برای یک دوربین با لنز و دو سه لنز دیگر ، که ترجیحا جای لپ تاپ 15 اینچ هم داشته باشه
    چی پیشنهاد می کنید؟ خیلی گشتم اما بیشتر گیج شدم!

قیمت هم حدود 200-300 (تا کمی بیشتر هم خوبه.)

با تشکر.

درود
    من هم خیلی دنبال چیزی که شما میخواید گشتم در نهایت به مدلی رسیدم که الان میگم!
    من میخواستم کوله ای بگیرم که دو بند باشه و جای حداقل 3 لنز داشته باشه و لپ تاپ 15 اینچیم توش جا بشه، کل ناصر خسرو و باب همایون و جمهوری و حافظ و پایتخت و بهار و ... گشتم مدل هایی پیدا کردم ولی برای من زیادی بزرگ بودند
    در نهایت بی خیال جای لپ تاپ شدم و انتخاب هام بیشتر شدند و کیف Vanguard Biin 59 رو 160 هزار تومن خریدم!
    بعد از این که کیف رو آوردم خونه دیدم داخل کیف یک قسمتی هست که میشه تاش کرد، بعد از تا کردن اون قسمت پشت کیف جایی باز شد به اندازه ی یک لپ تاپ 15 اینچ!
    البته با این کار محافظ بالای دوربین حذف میشه که برای اون هم یک فکر هایی کردم
    یعنی با 160 هزار تومن کیفی خریدم که توش یک D5300 با لنز 18-55، یک لنز 50mm و یک تامرون 90mm و شارژر و متعلقات و یک لپ تاپ 15 اینچ ایسوس جا میشه
    مسلماً قابل مقایسه با برند ها و مدل های خیلی گرون نیست ولی در حد قیمت خودش ازش راضی هستم و موقعی که استفاده میکنم جلب توجه زیادی نمیکنه!
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.sh نمایش پست ها
    ممنونم.
    اگر بی خیال لپ تاپ بشوم چی؟
    و یا با همون شرایط ، یه کیف مناسب و خوب روی چه قیمتی حساب بکنم؟ و چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر.

-------------------------------------
    مثلا این کیف ها چه طوره؟

Benro Beyond B400N
    Manfrotto Veloce V Backpack
    Manfrotto Stile Collection: Agile VII Sling

درود
    به این مدل نگاهی بندازید

Vanguard UP-Rise II 46

مداهایی هم که فرمودید بنده خیلی شناختی ندارم!
    روشی هم که دوستمون نوشتن بد نیست برای کیف Vanguard Biin 59

ولی یک نکته ذهنم رو درگیر کرده!
    هدف از خرید کوله برای حمل لوازم دوربین رفتن به طبیعته یا تجمیع لوازم؟
    کاری که شما دارید انجام می دید بیشتر تجمیع لوازمه! شما مگر در یک برنامه طبیعت گردی 3 روزه می توانید ابزار مهمی مثل لباس گرم و کیسه خواب را فدای همراه بردن لب تاب کنید؟
    ارادتمند
    mohsen.sh تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

شما بحث قیمت مطرح نکرده بودید!
    در ضمن قیمت برخی محصولات ممکنه کمتر از قیمت جهانی در بیاد! مثلا حدود 200 دلار پایین تر!
    ولی بدون شک دلیل این اختلاف قیمت با محصولات شرکت هایی مثل بنرو و ونگارد کاملا ملموسه!
    حالا اگر واقعا احساس می کنید این برند محصول مناسب رو نداره بد نیست به برند های دیگه هم نگاهی بندازید.
    ارادتمند
    مورد whistler عالیست. حیف که به بودجه من نمیخوره.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    مورد whistler عالیست. حیف که به بودجه من نمیخوره.
    درود
    بنظرم ارزشش رو داره براش سرمایه گذاری کنید
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد Ali1360 آواتار ها
    تشکر کرده
    15

درود
    دوستان نحوه قرارگیری دوربین داخل کیف اکثرا به این صورت هست که لنز ، پایین و کف کیف قرار می گیره و وزن کل دور بین به انتهای لنز وارد میشه .
    می خواستم بپرسم آیا برای لنز مشکلی ایجاد نمی کنه و یا پیشنهاد بهتری دارین . ارادت

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1360 نمایش پست ها
    درود
    دوستان نحوه قرارگیری دوربین داخل کیف اکثرا به این صورت هست که لنز ، پایین و کف کیف قرار می گیره و وزن کل دور بین به انتهای لنز وارد میشه .
    می خواستم بپرسم آیا برای لنز مشکلی ایجاد نمی کنه و یا پیشنهاد بهتری دارین . ارادت
    درود،

خیر دوست عزیز، بیشتر کیفهای شانه آویز و مخصوصا کیفهای پوزه ای چنین طراحی دارند و مشکلی ایجاد نمیکنند. کف این کیفها از فوم بسیار محکم و فشرده و ضخیم ساخته شده که جلوی هر گونه ضربه وارده رو بگیره. با خیال راحت استفاده کنید.
    msh2200، yaghoobi و Ali1360 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    درود،

خیر دوست عزیز، بیشتر کیفهای شانه آویز و مخصوصا کیفهای پوزه ای چنین طراحی دارند و مشکلی ایجاد نمیکنند. کف این کیفها از فوم بسیار محکم و فشرده و ضخیم ساخته شده که جلوی هر گونه ضربه وارده رو بگیره. با خیال راحت استفاده کنید.
    مدتها قبل این مساله مطرح شده بود و پاسخ ها نیز همین پاسخ شما بود و البته منطق نیز حکم میکند که این ترکیب نباید مشکل ساز باشد وگر نه این همه شرکت های سازنده نسبت به تولید آن اقدام نمیکردند و واقعا هم در صورت ایستایی کیف بر روی زمین و یا حین حمل مشکلی ایجاد نمیشود اما در صورت وقوع حادثه ...

بگذارید یک خاطره را بازگو کنم:
    چند سال پیش کیف پوزه ای نانیو پرو را از بند شانه آویز بلند کردم که ناگهان از دسنم سر خورد و با محتویاتش (40D+17-85) از ارتفاع حدود 30-40 سانتیمتری روی فرش افتاد. من هم فکر میکردم جنس محکم و ضخیم فوم کف کیفم مانع از آسیب دیدن لنز میشود ولی تنها چیزی که مانع از آسیب دیدن المان بیرونی لنزم شده بود درپوش لنز و فیلتر یو وی ام بود که کاملا شکسته شده بودند و ضمنا فیلتر در دهانه لنز گیر کرده بود که به لطف یکی از دوستان تعمیر کار قدیمی موفق شدیم بدون هرز کردن جای رینگ فیلتر، آن را خارج کنیم. بعد از آن دیدم نسبت به کیف های پوزه ای کاملا عوض شد. چون در زمان بروز حادثه عملا هیچ محافظتی از لنز نمیکنند. به شخصه ترجیح میدهم کیف شانه آویزی داشته باشم که دوربین با کف توی آن قرار بگیرد و نه روی لنز (مثل کیف های پوزه ای)
    yaghoobi، Dariush Chegini، Hamed Ziyaei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.