صفحه 1 از 206 1 2 3 4 5 11 51 101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کیف های تجهیزات عکاسی

آقا من خواستم بدونم اطلاع دارید از این کیفهای اورجینال خود Canon کجا میشه تو تهران گیر آورد؟؟
    البته من دورربینم A75 هست و بزرگ نیست اما کیف بنظرم لازمه.

من رفتم کلی تو پایتخت گشتم اما کیفهای متفرقه خیلی بدقیافه و همچینی بزرگ بودن برا این دوربین و کیف اورجینال خودش رو هم که یک جا دیدم (کیف خیلی ساده و کوچیک اما زیبایی هست و ضد آب هم هست) که قیمت خون پدرش میفروخت :) (میگفت 35 تومن! کیفی که قیمتش 9 دلار = 5 هزار تومن ما هست و دیگه نهایتا باید اینجا باشه 10 تومن و اصولا بیشتر ارزش نداره) حالا اگه فروشگاهی یا جایی سراغ دارید که از این Accesories اورجینال با قیمت مناسب (و نه سر گردنه ای) داره به ما بگید. :wink:

اینم کیفی که من میگم و دنبالشم :
    http://www.canoncompanystore.com/cgi...ategoryNo=1734

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

اول از همه شما كجاي اين مملكت هستيد كه 9 دلار ميشه 5 هزار تومان!! :P :wink:

شما برو جمهوري پاساژ حافظ اونجا كيف اورجينال زياده قيمت اين كيفي هم كه دنبالش

مي گردين بين 20 تا 25 تومان هست.
    Shamim تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

والا من هميشه از بچه گي رياضيم ضعيف بود..اما خب حالا تقريبا ميشه 7800 تومن جاي 5 تومني كه من گفتم.. :)
    اما از شوخي گذشته..ممنون بابت اين آدرس كه دادي.ميرم ببينم چي ميشه.اما خيلي زور داره آدم جنسي كه اين قيمته رو 3 برابر قيمت بخره(اونهم چيزي مثل كيف)
    كسي اطلاع نداره اين نمايندگيهايي كه عنوان نماينده كانون و غيره هستن از اين لوازم (كيف و غيره) هم دارن يا نه؟ و آيا قيمت اونهام اينجوره يا نه؟

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

عموما نمايندگي ها جنس هاشونو با قيمت هاي كمي بالاتر از جمهوري ميفروشند.... البته با گارانتي و ... و اصولا بايد فكر كنيد كه اگر مدل كيف شما رو داشته باشند به چه قيمتي ميفروشند... و چجور گارنتي؟ :wink:
    كثيف نشه ؟ نخ كش نشه و اينجور حرفا! خيسم كه ميگي نميشه!!!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر آشنا Pixar آواتار ها
    تشکر کرده
    0

به به ، عجب کیف خوشگلیه !

آقا کجای توضیحات Water Proof رو ذکر کرده ؟

من خودم شخصا A80 دارم ، یک کیف معمولی هم از نمایندگیش گرفتم به قیمت 12 تومن ، به ظاهر چرمه ، ولی در کل خوبه ازشم راضیم ، اگه خواستین بگید عکسشو براتون بزارم.
    Saeid Taheri
    Nikon D90 - 18-105mm

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

من كيف اصل pro1 ميخوام.......ولي هيچ جا تو جمهوري پيداش نكردم...ميگن ممكنه اصلا نباشه و قيمتش حدود 50 هزار هست.......ببينم كسي ميدونه اينا درست ميگن يا نه؟

راستي كسي ميدونه كه من كجا ميتونم يه كيف مناسب براش بخرم؟.....يه چيزي كه كاملا مناسب براي دوربينم باشه؟

ممنون

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

گراني كيف دوربين تا حدي طبيعي است ، چون گمرك اين لوازم رالوكس حساب كرده و 180 درصد گمركي مي گيرد. البته اينهايي كه نوشته ايد بيش از اين حرفهاست. خوب وقتي يك نماينده مونوپول بشه هر كاري دلش بخواد ميكنه. مثلا بريد فروشگاههاي كانون ببينيد 300d را چقدر ميگويند؟
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزيز براي آ75 كانن در تمام فروشگاه هاي كانن كيف هست. من براي دوربين خودم از كانن روبروي پارك ساعي يكي خريدم به قيمت 12000 تومان. ساخت چين است اما مناسب است.اگر كيف اصلي را مي خواهيد به فروشگاه شماره 3 در قايم مقام مراجعه كنيد.

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

دوستان کيف براي دو بدنه دوربين و لنز و تجهيزات براي کنون الان چيزي هست؟ چنده؟ البته ارجينال هم نبود مهم نيست (چون قيمت بالايي داره) ولي ميخوام جادار-اندازه مناسب-نستا قوي در برابر ضربات... به نظر شما الان از کجا ميشه خريد با قيمت مناسب؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

و اما داستان شیرین کیف!!
    پوریا جان اگه میخوای کار حرفه ای بکنی به فکر یک کیف حرفه ای هم باشی بد نیست! البته گرونه ولی واقعا کار میکنه و بسیار راحته. من خودم کیف Canon دارم که کیف حرفه ای نیست فقط خوبه برای اینکه همه وسایلم همراهم باشه بتونم به راحتی همه جا ببرم. ولی اگه بخوام برم مثلا کوه و جنگل به مدت 2-3 روز نه وسایلم درست حمل میشن نه خودم!! این کیف منه:

کمپانی Lowepro بهترین و حرفه ای ترین کیف های عکاسی رو می سازه و تقریبا برای همه جور کاری کیف داره.. دقیقا هر نیازی که داشته باشی (عکاس طبیعت باشی یا عکاس ورزشی یا عکاس آتلیه ...) انواع و اقسام کیفها رو با مدلهای مختلف میتونی توش پیدا کنی..
    تو ایران آفومار نمایندگیشو داره و همینطور مرکز تجهیزات حرفه ای عکاسی هم کیف های LowePro رو داره. کاتالوگ مفصلی هم داره که از نمایندگی های کانن یا همون آفومار میتونی بگیری.
    من خودم در نظر داشتم کیف Lowepro stealth AW 2 رو بگیرم که یه کوله پشتیه، مثل خیلی از بقیه کیف های Lowepro پوشش ضد آب داره، جا برای دو تا بدنه و تا 5 تا لنز و بقیه خرت و پرت ها داره و همینطور جا داره برای Laptop و کمی لوازم شخصی..

ولی بعدا با آرش که صحبت کردم بهم گفت که کوله پشتی به نسبت چیزی که اون داره اونقدر راحت نیست.. الان درست یادم نیست که چه مدل کیفی داره..(از خودش خواهش میکنیم که در مورد تجربیاتش در مورد کیفهای مختلف کمی صحبت کنه!) ولی یه عکس از خودش بهم نشون داد که با کیفی که تو اون عکس داشت خیلی حال کردم. طوری که من پیگیری کردم و الان فکر میکنم زمانی این کیف رو تهیه کنم یک کیف TopLoad هستش که به یک کمربند بسته میشه و مثل یک کیف کمری از بغل کمر آویزون میشه.. خوبیش اینه که از بالا سریع باز میشه و در فرصت مناسب میشه سریع دوربین رو درآورد و عکاسی کرد.

یک چیزی هم داره به اسم harness که دور بدن بسته میشه و عکاس میتونه کیف دوربین و کیف لنزهاشو ازش آویزون کنه :

ویرایش توسط Amin : Tuesday 31 May 2005 در ساعت 22:37
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

صفحه 1 از 206 1 2 3 4 5 11 51 101 ... آخرینآخرین