صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
Like Tree10تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید چاپگر

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

پیش فرض پاسخ: راهنمایی در مورد خرید چاپگر

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    باشه! ادامه ميديم!

متأسفانه در حال حاضر نمونه اي از هر سه پرينت ندارم يعني دارم ولي از يک طرح يا يک عکس نيست.
    هرچند شايد ديدن عکس پرينت معيار مناسبي نباشه اما چشم، به زودي براتون ميذارم.

در پستهاي قبلي من نظر شخصي و پيشنهادم رو گفتم. روش فکر کنيد.
    براي چاپ عکسهاي خانوادگي هم مطمئناً مي تونيد به لابراتوار هاي معتبر اعتماد کنيد.
    سلام
    من فکر می کنم دیدن تصاویر از هر سه نوع عکس خیلی میتونه به من کمک کنه، پس شدیدا منتظرم!
    در واقع میخوام اون ذهنیت منفی که نسبت به چاپگر های خانگی( هر دو نوع جوهر افشان و لیزری) بر طرف بشه و اگر دیدم که واقعا با خرید پرینتر های جوهر افشان همراه با تانکر تصاویر قابل قبول و به صرفه خواهد بود حتما انرا انتخاب خواهم کرد. هر چند هنوز نمیدونم علت اینکه دوستان می گویند لیزری های معمولی برای چاپ عکس مناسب نیست چیه؟

در مورد لابراتوار مطمئن هم شاید اینطور که شما میگید باشه ولی هنوز ترجیح میدم تصاویر توسط خودم چاپ بشه ( البته اگر واقعا کیفیت در حد قابل قبول باشه!)

خلاصه اینکه فکر کنم دیدن تصاویر مشابه از هر سه نوع عامل نهایی انتخاب برای من باشه برای همین از دیگر دوستان هم تقاضا دارم در صورت وجود چنین عکس های من رو در انتخاب بهینه یاری کنند!

با تشکر از جناب محسن مقداری به دلیل کمک های خوبی که در این چند روزه به من ارزانی داشتند و ذکر این نکته برای دیگر دوستان که " رکات علم، نشر آن است!"
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

تشکر کرده
    496

سلامی دوباره!

دوستان سایت معتبری ( خارجی) برای مقایسه پرینتر ها به صورت تخصصی وجود داره؟! و اینکه ایا مثلا نمونه تصاویر چاپ شده را در سایت می گذارند؟ اگر هست لطفا معرفی کنید!

تشکر کرده
    496

سلام دوستان

یکی از دوستان میخواد پرینتر لیزی HP LaserJet 1600 خودش رو بفروشه؟ چون میگه باید 150 تومن خرج کارتریجش کنم و پول نداره!!

به نظرتون چند بخرم خوبه؟! قیمت نوش چنده؟
    علت اینکه در بعضی از مباحث انجمت خوندم که پرینتر های لیزری به درد چاپ عکس نمی خورن چی هست؟
    و این نوع پرینتر با یک بار شارژ کارتریج چند برگ A4 می زنه حدودا! فقط اگر میشه سریع پاسخ دهید چون فردا میخوام بهش جواب بدم!

تشکر کرده
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    چند تا درخواست از شما یا دیگر دوستان دارم!
    آیا عکسی دارید که هم توسط پرینتر و هم توسط دستگاه های حرفه ای عکاسی ها چاپ کرده باشید؟ میخوام ازتون خواهش کنم که اگر چنین تصاویری دارید یک عکس از هر کدام با کیفیت خوب بگذارید تا من متوجه بشم تفاوت این چاپگر ها و دستگاه های حرفه ای چه مقدار هست؟ و همین عمل رو درمورد دو عکس که با پیرنتر جوهر افشان و لیزری گرفته شده انجام دهید.

فکر می کنم با این کار به نتیجه دلخواهم برسم که خرید کدام نوع پرینتر برای چاپ عکس ها مناسبه یا از خیرش بگذرم و چاپ انها را به عکاسی ها بسپارم!
    دوستان عزیز کسی نمیتونه در این مورد کمکم کنه؟!

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

باید 150 تومن خرج کارتریجش کنم و پول نداره!!
    علت اینکه در بعضی از مباحث انجمت خوندم که پرینتر های لیزری به درد چاپ عکس نمی خورن چی هست؟
    دوست عزیز شما که خودتون جواب خودتون رو دادید.
    پرینترهای لیزری خانگی هزینه بالایی در تعویض کارتریج دارندو کیفیت جوهرافشان رو هم ندارند.

دوستان عزیز کسی نمیتونه در این مورد کمکم کنه؟!
    انشاءا... شنبه براتون نمونه ها رو میذارم
    (هرچند بعید می دونم تو اسکن نمونه ها تفاوتی حس کنید که بتونید بر اساس اون تصمیم بگیرید. بهتره این نمونه ها رو از نزدیک ببینید.)
    ARA-RF تشکر می‌کند.

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

سلام دوست عزیز
    به هیچ وجه پرینتر لیزری برای چاپ عکس نخر چون اصلا به درد چاپ عکس نمیخوره
    همه گول پرینتر لیزری سیاه سفید رو میخورن و میرن پرینتر رنگی میخرن و حتی هزینه کارتریج ها هم سرسام آور هست

تشکر کرده
    496

سلام

دوست عزیز شما که خودتون جواب خودتون رو دادید.
    پرینترهای لیزری خانگی هزینه بالایی در تعویض کارتریج دارندو کیفیت جوهرافشان رو هم ندارند.
    من منظور افراد از اینکه لیزری ها کیفیت برای چاپ عکس ندارند رو متوجه نمیشم! آخه یکم علمی تر یا با دلیل بگید! هر چند که از خیلی ها شنیدم پس باید باور کنم!

در مورد هزینه بالای کارتریج خوب درسته ولی من فکر می کنم با این پول زیاد تعداد صفحات قابل چاپ هم سه یا چهار برابر مثلا یک کارتریج در جوهر افشان ها باشه! اگر این تفکر اشتباهه بگوئید تا کلا از خرید لیزری ها منصرف بشم!

انشاءا... شنبه براتون نمونه ها رو میذارم
    (هرچند بعید می دونم تو اسکن نمونه ها تفاوتی حس کنید که بتونید بر اساس اون تصمیم بگیرید. بهتره این نمونه ها رو از نزدیک ببینید.)
    خیلی ممنون لطف شما که شامل حال من شده ، من بیشتر منظورم دیگر دوستان بود گفتم شاید آنها هم چنین نمونه هایی داشته باشند و در کنار شما بتوانند من را کمک کنند! به هر حال منتظرم

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

من علمی شو نمیدنم اما دیدم دو نفر بالای یک میلیون تومن رو ریختن دور الان هم پرینتر ها هم داره خاک میخوره
    تو هفته آینده عکس از پرینتر هاشون میگیرم ببین بعد برو بخر

تشکر کرده
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
    من علمی شو نمیدنم اما دیدم دو نفر بالای یک میلیون تومن رو ریختن دور الان هم پرینتر ها هم داره خاک میخوره
    تو هفته آینده عکس از پرینتر هاشون میگیرم ببین بعد برو بخر
    سلام

لطف می کنید، واقعا من موندم با اون دقتی که این لیزری ها دارن چرا همه ازشون برای چاپ عکس می نالن! شما اگر با اون افراد صحبت داشتین لطفا این رو هم بپرسید تعداد چاپ های صفحه A4 با یک کارتریج در چاپگر های لیزری حدودا چه تعداد هست ( عکس رنگی تمام صفحه)

بسیار ممنون که وقت می گذارید.
    ویرایش توسط ARA-RF : Friday 2 April 2010 در ساعت 01:31

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

اگر پرینتر برای چاپ عکس می خواید بهترین انتخاب پرینتر جوهر افشان به همراه تانک جوهر هست
    دیگه نه پول کارتریج میدید و نه احتیاجی به لیزری هست ! نتیجه کار هم عالیه
    ARA-RF تشکر می‌کند.
    علی اسلامیان

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین