صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
Like Tree10تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید چاپگر

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

پیش فرض پاسخ: راهنمایی در مورد خرید چاپگر

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    اگر پرینتر برای چاپ عکس می خواید بهترین انتخاب پرینتر جوهر افشان به همراه تانک جوهر هست
    دیگه نه پول کارتریج میدید و نه احتیاجی به لیزری هست ! نتیجه کار هم عالیه
    سلام
    امیدوارم اینگونه که میگید باشه!

حالا تا زمانی که من تصاویر دوستان عزیزم آقا محسن و آقا سعید رو ببینم چون تا حدودی نسبت به خرید چاپگر های جوهر افشان همراه با تانک قانع شده ام! بهترین چاپگر ها رو برای چاپ عکس و هم چنین پرینت سیاه سفید( دومی رو خیلی جدی نگیرید!) تا زیر 300 تومن معرفی کنید! ( امیدوارم دوباره مثل خرید دوربینم نشه! از نظر قیمت میگم)
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم اینگونه که میگید باشه!

حالا تا زمانی که من تصاویر دوستان عزیزم آقا محسن و آقا سعید رو ببینم چون تا حدودی نسبت به خرید چاپگر های جوهر افشان همراه با تانک قانع شده ام! بهترین چاپگر ها رو برای چاپ عکس و هم چنین پرینت سیاه سفید( دومی رو خیلی جدی نگیرید!) تا زیر 300 تومن معرفی کنید! ( امیدوارم دوباره مثل خرید دوربینم نشه! از نظر قیمت میگم)
    سلام
    دوست عزیز من فکر نکنم تو دوستانی که اینجا هستن کسی پرینتر لیزری رنگی داشته باشه و عکس چاپ کرده باشه چون همه میدونن ارزش ریالی و کیفتی نداره .
    من خودم پرینتر تی 50 اپسون و تانکر خریدم شد حدود 260 تومن الان هم در حد تیم ملی ازش راضی هستم با یه تانکر هم حدود 250 صفحه رنگی میزنه بعد 10 هزار تومن میدی دوباره تانکر رو شارژ میکنی

تشکر کرده
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من فکر نکنم تو دوستانی که اینجا هستن کسی پرینتر لیزری رنگی داشته باشه و عکس چاپ کرده باشه چون همه میدونن ارزش ریالی و کیفتی نداره .
    من خودم پرینتر تی 50 اپسون و تانکر خریدم شد حدود 260 تومن الان هم در حد تیم ملی ازش راضی هستم با یه تانکر هم حدود 250 صفحه رنگی میزنه بعد 10 هزار تومن میدی دوباره تانکر رو شارژ میکنی
    سلام

میشه لطف کنید یکی دو عکس برای من از پرینت های خودتون در روی کاغذ های موسوم به عکس! بگیرید و اینجا بگذارید فکر کنم دیگه قانع شدم!

راستی هزینه هر بار شارژ تانکر 10 هزار تومنه!!!!! یعنی تمام رنگ های اون تانکر که تموم میشه وقتی دوباره شارژ کنی میشه 10 هزار تومن و باهاش میتونید 250 صفحه A4 بزنید!؟ اگر اینطور باشه که من فردا میرم بخرم! راستی دوستان بهترین چاپگر ها رو هم در رنج 300 تومن با احتساب هزینه تانکر معرفی کنید!

راستی اختلاف چاپگر های مثلا 500 تومانی با سیصد در چی هست؟ آیا فقط آنها سریعتر چاپ می کنند و مثلا A3 رو هم چاپ می کنند یا تفاوت مهم دیگری هم وجود دارد؟

ممنون

تشکر کرده
    496

سلام
    علاوه بر سوالات پست قبلی لطف کنید که این وسال رو هم جواب بدید که چرا همه برای خرید چاپگرهای جوهرافشان از اپسون نام می برند؟! آیا در برند دیگر نمی شود از تانک استفاده کرد یا نه کیفیت اپسون دلیل این برتری هست!؟

تشکر کرده
    496

سلام

به نظر شما پرینتر های چند کاره زیر همان کیفیت چاپی که مثلا T50 دارند رو ارائه می کنند و قابلیت گذاشتن تانک رو هم دارند؟

http://www.rayaneh.com/product-6206.aspx
    http://www.rayaneh.com/product-6209.aspx

بعلاوه از دوستانی که مثلا t50 دارند تقاضا دارم اگر از تانک هم استفاده می کنند به من به صورت تقریبی بگویند که با یک ست 6*100ml چند صفحه A4 به صورت پوشش 100% رنگی می شود چاپ کرد!!( این خیلی برای من مهمه)
    ویرایش توسط ARA-RF : Saturday 3 April 2010 در ساعت 01:26

تشکر کرده
    496

بعلاوه از دوستانی که مثلا t50 دارند تقاضا دارم اگر از تانک هم استفاده می کنند به من به صورت تقریبی بگویند که با یک ست 6*100ml چند صفحه A4 به صورت پوشش 100% رنگی می شود چاپ کرد!!( این خیلی برای من مهمه)
    سلام
    کسی نمیتواتد در جواب این سول مرا یاری دهد؟!

تشکر کرده
    496

سلام
    کسی نمیتواتد در جواب این سول مرا یاری دهد؟!
    سلام

به نظر شما پرینتر های چند کاره زیر همان کیفیت چاپی که مثلا T50 دارند رو ارائه می کنند و قابلیت گذاشتن تانک رو هم دارند؟

http://www.rayaneh.com/product-6206.aspx
    http://www.rayaneh.com/product-6209.aspx

سلام

واقعا دوستان نمی توانند که کمک کنند! الان چند روزی هست که منتظرم تا جواب این سوالات را پیدا کنم و بالاخره یک چاپگر خریداری کنم!

تشکر کرده
    496

سلام

من دیگه دارم نا امید میشم!

عذر خواهی بابت پست های پیاپی!

تشکر کرده
    496

سلام

به نظر شما برای چاپگری مثل t50 استفاده از مخزن بهتره یا کارتریج قابل شارژ؟ جوهر مورد استفاده برای هر دو یکی هست؟ کدام مشکلات کمتری دارد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: راهنمایی در مورد خرید چاپگر

سلام
    علاوه بر سوالات پست قبلی لطف کنید که این وسال رو هم جواب بدید که چرا همه برای خرید چاپگرهای جوهرافشان از اپسون نام می برند؟! آیا در برند دیگر نمی شود از تانک استفاده کرد یا نه کیفیت اپسون دلیل این برتری هست!؟
    در جوابتون میتونم بگم چون هد اپسون میکرو پیزو است و بر اثر اتعاشات جوهر را بر سطح کاغذ می پاشد در مقابل هد کانن حرارتی است و جوهر در داخل هد در مقابل 500 درجه سانتیگراد به روی کاغذ پرتاب میشود پس حال در نظر بگیرین که جوهر به اندازه کافی وارد مخزن روی هد نشود یا به دلیل اختلاف فشار جوهر از سمت هد به سمت بالا و تانک برگردد (این اشکال رایج در نصب تانک است ) پس اتفاقی که رخ میدهد در اپسون فقط اگر نازل را به یک لوله خالی تشبیه کنیم وقتی جوهر داخل این لوله نیست و دستور پرتاب جوهر صادر مشود دریچه نازل باز و بسته میشود ولی جوهری به بیرون نمیریزد و هوا خارج می شود امااااااااااااا در کانن اگر جوهر نباشد در لوله ای که از قطر تار مو کمتر است
    حرارتی برابر با 500 درجه باعث ذوب شدن نازل و بسته شدن و خراب شدن هد میشه کانن هد حساسی داره اگر کارتریج را از روی هد بردارین و بتونید محل نشستن هد را تمییز کنید با یک سطح کوچک نقره ای روبرو می شین که در واقع یک توری بسیار بسیار بسیار ظریف است که هم کار فیلتر را انجام میدهد هم مانند لایه نیمه تراوا باعث کشش جوهر میشود پس ریسک وخطر خرابی هد کانن و بعضی از hp ها بیشتر است تا اپسون در هنگام بستن تانک
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین