صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 77
Like Tree79تشکر

موضوع: پرینتر های حرارتی يا Dye-Sublimation (تصعيد رنگ) ...ا

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

سلام
    دوستان نظرشون در مورد این پرینتر بیان کنند
    Canon selphy cp810

با تشکر
    Nikon D300

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    سلام
    Canon selphy cp810

با تشکر
    سلام
    من یه مدل بالاتر یعنی سلفی 900 رو دارم.پرینتر بسیار خوبی هست برای کار من (عکس 3*4).رنگ ها همون طور که هست چاپ میشه و تنها یه کم کنتراست بیشتر میشه
    نسبتا" سریع/کم دردسر و در کنارش به خاطر هزینه ی کاغذ کمی گرون هست (هر برگ کاغذش حدود 1000 در میاد).
    خلاصه با شرایط من که بهترین انتخاب بود.
    maziyarsh و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

مرسی

جناب عکس سیاه و سفید هم چاپ کردید .سیاه و سفید چطور چاپ میکنه.
    مدل cp900 که شما فرمودید با cp 810 غیر از وای فای تفاوت دیگه ای هم دارند؟
    Nikon D300

تشکر کرده
    8205

مرسی

جناب عکس سیاه و سفید هم چاپ کردید .سیاه و سفید چطور چاپ میکنه.
    مدل cp900 که شما فرمودید با cp 810 غیر از وای فای تفاوت دیگه ای هم دارند؟
    سیاه و سفید هم چاپ کردم.به چشم من خوب بود.ولی به هر حال کاغذی که برای چاپ رنگی استفاده میشه نمیتونه اون جور که باید جلوه به عکس سیاه و سفید بده.البته باز هم خوبه به چشم خودم.چون نمونه های لابراتوری هم چاپ کردم و حدودا" میشه گفت در یک سطح بوده رنگ مشکی و سفید با پرینتر خودم
    اون روز که میخواستم بخرم مغازه دارها میگفتند هیچ فرقی به غیر از وای فای نداره.من هم همین طور فکر میکنم.چون اختلاف قیمت خیلی کمی هم داره
    maziyarsh تشکر می‌کند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

سلام
    Canon selphy cp810

با تشکر
    من برای عکس پرسنلی ازش استفاده می کنم خیلی راضیم هر بسته کاغذ 120 تاییش را 115 میخرم تقریبا هر کاغذ 1000 تومن در میاد انقدر باش کار کردن راحته چند وقته میخوام اپسون بخرم ولی حال نمی کنم حوصله تنظیم کردن و... را ندارم
    maziyarsh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8205

درود
    من این چند وقت که این پرینتر سلفی 900 رو داشتم مشکلی باها نداشتم ولی نمیدونم چرا این LNK هاش زودتر از موعد تموم میشه.یعنی من الان نصف کاغذام مونده ولی lnk ندارم دیگه.
    بقیه هم چنین مشکلی داشتند؟ مربوط به چی میشه؟
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    درود
    من این چند وقت که این پرینتر سلفی 900 رو داشتم مشکلی باها نداشتم ولی نمیدونم چرا این LNK هاش زودتر از موعد تموم میشه.یعنی من الان نصف کاغذام مونده ولی lnk ندارم دیگه.
    درود
    اگر امکانش هست و کسی جوابی بلده خواهشا" بگه چون من خیلی درگیر این مورد شدم و تنها مزیتم نسبت به بقیه (3*4 در 10 دقیقه) حدودا" از بین رفته.و از طرفی تو این فصل سال فقط مشتری 3*4 هست

بارها به روش های مختلف پروسه ی چاپ رو با این پرینتر انجام دادم.گاهی با تعویض لینک ها.گاهی با جابه جا کردن دستی شون و گاهی هم با روشن گذاشتن پرینتر و یک بار هم با نصب دوباره ی برنامه.که به جز دست کاری کاستل همه ی اون ها برای من غیر منطقی به حساب میاد
    مشکل اینه که کاستل ها یا همون لینک ها بیش از حد جلو میرند.بعضی وقت ها پرینتر اون ها رو به صورت غیر صحیح و یا خالی میشناسه در صورتی که وقتی خود کاستل رو با دست جلو و عقب میبرم میبینم هنوز هم حداقل به اندازه ی 10 عکس خالیه!!!
    بعضی وقت ها کاستل ها رو پرینتر انقدر جلو میبره که به آخرش میرسه.
    حالا نمیدونم مشکل از خود پرینتره و یا نوع کاستل ها.
    کسی اگه تجربه ای داره و یا تعمیرکاری رو میشناسه که این مشکل رو برطرف کنه خواهشا" با من در میون بگذاره
    پی نوشت : آیا کاستل ها مدت زمان استفاده ی محدودی دارند؟ و یا اگر تو زمان دراز (مثلا" 3 هفته) باهاشون چاپی صورت نگیره به مشکل بر میخورند؟
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1219

با درود
    دوست عزیز
    من با این مشکل به شکلی دیگر روبه روبودم به این صورت که:
    وقتی دستور پرین فایلی را میدادم پرینتر کار میکرد ولی کاغذ کشیده نمی شد و بعد از مدتی ریبون هم زمان با کاغذ تمام نمی شد ووقتی مشکل کشش کاغذ حل شد تقریبا مشکل ریبون هم حل شد اما در مورد مشکل ما وقتی ریون را باز میکردیم چندتا در میان ریبون خام مانده بود نه اینکه در انتها ریبون خام باشد.
    hossein137 تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    درود
    درود
    دلیل تمام شدن زودتر کارتریج از کاغذ اینه وقتی کاغذ وارد نشه وشما کنسل کنید یا روشن خاموش کنید یا دستور پرینت جدید بدید دستگاه نوار رنگی را مصرف نشده رد میکند با تمیز کردن قسمت مکنده و چرخ پلاستیکی با کنتاکت شور یا الکل سفید مشکل کمتر پیش میاد گاهی هم با تکان دادن محفظه کاغذ هنگام مکش. اوایل هر برگ پرینت250 میشد الان با قیمت 1000 تومانی شاید ارزش داشته باشه اگر نوار مصرف نشده رد شد کارتریج در بیاریم 3 نوار رنگی و یک سفید به عقب برگردانیم بصورت دستی کمی مهارت میخواد بهتر با کارتریج مصرف شده تمرین کنید
    hossein137 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_1349 نمایش پست ها
    با درود
    دوست عزیز
    من با این مشکل به شکلی دیگر روبه روبودم به این صورت که:
    وقتی دستور پرین فایلی را میدادم پرینتر کار میکرد ولی کاغذ کشیده نمی شد و بعد از مدتی ریبون هم زمان با کاغذ تمام نمی شد ووقتی مشکل کشش کاغذ حل شد تقریبا مشکل ریبون هم حل شد اما در مورد مشکل ما وقتی ریون را باز میکردیم چندتا در میان ریبون خام مانده بود نه اینکه در انتها ریبون خام باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    درود
    دلیل تمام شدن زودتر کارتریج از کاغذ اینه وقتی کاغذ وارد نشه وشما کنسل کنید یا روشن خاموش کنید یا دستور پرینت جدید بدید دستگاه نوار رنگی را مصرف نشده رد میکند با تمیز کردن قسمت مکنده و چرخ پلاستیکی با کنتاکت شور یا الکل سفید مشکل کمتر پیش میاد گاهی هم با تکان دادن محفظه کاغذ هنگام مکش. اوایل هر برگ پرینت250 میشد الان با قیمت 1000 تومانی شاید ارزش داشته باشه اگر نوار مصرف نشده رد شد کارتریج در بیاریم 3 نوار رنگی و یک سفید به عقب برگردانیم بصورت دستی کمی مهارت میخواد بهتر با کارتریج مصرف شده تمرین کنید
    ممنون از این که جواب دادید
    متاسفانه و یا خوشبختانه صدا و نوع کارکرد پرینتر مثل روز اوله.و از لحاظ کشیدن کاغذ به داخل مشکلی نیست.هیچ وقت هم پرینتی رو کنسل نکردم و یا پرینتر رو موقع کار بخوام خاموش کنم و یا همون موقع که روشن کردن بذارم پرینت بزنه.
    بعضی وقت ها ارورهایی نظیر درست نبودن کاستل.یا درست نبودن کاغذ و یا کاستل و یا خالی بودن رو میده.اوایل وقتی به کاستل بعد از چاپ نگاه میکردم همیشه سفید و یا زرد بود (ابتدای چاپ و یا انتهای چاپ قبلی) ولی الان بعضی وقت ها آبی و یا قرمزه.اون نوار مشکی رنگ اول رول رو هم به صورت دستی میارم اول کار و چند بار حتی کاستل رو با دست به عقب بردم و قسمت های سالم رو گذاشتم.ولی بعضی وقتا پرینتر دوباره او نرو به آخر میبره
    فکر میکنم و حدس میزنم مال اون سنسور و یا میکرو سوییچ و یا هر چیز دیگه ای باشه که اون نوار مشکی اول چاپ رو میخواد بشناسه.

در کل نظر شما چیه؟ پرینتر احتیاج به تعمیر داره؟ مشکل از کاستل هاست؟ یا با یه تمیزکاری حل میشه؟
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین