صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 213
Like Tree127تشکر

موضوع: انواع کاغذ پرینت

كاربر جديد mim.navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط mim.navabi نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی ، کسی می دونه از کجا می تونم کاغذ پلوراید تهیه کنم؟ چه برندهایی تو بازار پیدا میشه ؟
    کسی اطلاعی از این نوع کاغذها داره ؟
    سپاسگزارم.
    از مواردی که؛ گشتم نبود نگرد نیست ؟؟
    پنجره دید هر انسان ، وسعت ذهن اوست . / پندار

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام
    دوستان بنده 1 بسته 100 تایی از کاغذ 130 گرمی ریو تهیه کردم به قیمت 15 هزار تومان !
    بسته بندی و .. درست حسابی که ندارد . سایت و ... هم ندارد . ولی نسبت به قیمتش مناسب هست .
    برای مصارف خانگی و معمولی اینها! ضد آب هم هست رنگ ها پخش نمیشوند.
    کیفیت رنگها هم برای مصارف عادی خوب است .
    yaghoobi تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام
    کسی کاغذ های Wintech را تجربه کرده است؟ سایت چاره دارد
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

سلام دوستان یک بسته کاغذ به مشخصات DPP-F------------SVM-F120P خریداری کردم و پرینترم هم کانن پیکسما ip3600 هستش با این کاغذ که پرینت میکنم هیچی از عکس ها مشخص نیست فقط یه لایه رنگ تیره چاب میشه که یه سایه ای از عکس مورد نظر روش افتاده این بخاطر کاغذ چاپ هست؟یا مشکل چیزی دیگه هست؟

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام. من برای چاپ یک جلد کتاب که داونلودش کردم میخام از یه کاغذ مرغوب استفاده کنم و از اونجایی که حجم صفحات زیاده میخام از کاغذی استفاده کنم که در چاپ کتابهای لاتین استفاده میشه. به نظر شما از چه نوع کاغذی استفاده کنم ؟ نظرتون در باره كاغذ انجيلي Bible Paper چیه؟ اصلا پیدا میشه ؟ حدود قیمتش رو هم اگه لطف کنین ممنون میشم. لابد میگید چه ربطی به چاپ عکس داره ؟ این کتاب قسمت اعظمش رو عکس تشکیل داده. پرینترم canon pixma ip4700

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

استاد گرامی
    کاغذ انجیلی اصطلاحیه که قدیمها به کاغذ تحریر بدون پوششی که گرماژ حدود 50 تا 40 گرم بر متر مربع داشت میگفتن. الان این اصطلاح منسوخ شده.
    تولید کننده های کاغذ آسیایی به همون کاغذهای بدون پوشش 40 گرمی الان کاغذ قرآن میگن که توی ایران نوعیش که روش چاپ افست میشه گاهی وارد میشه (مثلا همونی که لغتنامه دهخدا روش چاپ شده). ولی هیچ پرینتری اون رو نمی تونه بکشه توی خودش! توی چاپ افست هم جاهای خیلی کمی میتونن روش چاپ کنن و اونها هم به شکل رول ماشین رو تغذیه میکنن نه شیت.
    yaghoobi، obsidiyan و saeedpokeri تشکر می‌کنند.

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط sepako نمایش پست ها
    استاد گرامیکاغذ انجیلی اصطلاحیه که قدیمها به کاغذ تحریر بدون پوششی که گرماژ حدود 50 تا 40 گرم بر متر مربع داشت میگفتن. الان این اصطلاح منسوخ شده.تولید کننده های کاغذ آسیایی به همون کاغذهای بدون پوشش 40 گرمی الان کاغذ قرآن میگن که توی ایران نوعیش که روش چاپ افست میشه گاهی وارد میشه (مثلا همونی که لغتنامه دهخدا روش چاپ شده). ولی هیچ پرینتری اون رو نمی تونه بکشه توی خودش! توی چاپ افست هم جاهای خیلی کمی میتونن روش چاپ کنن و اونها هم به شکل رول ماشین رو تغذیه میکنن نه شیت.
    سلام . اتفاقا تو مشخصات کاغذهایی که پرینترم میتونه روشون چاپ انجام بده دیدم که کاغذهایی با گرماژ 65-105 ساپورت میشه. به نظر شما از چه نوع کاغذی میتونم استفاده کنم ؟ کتابهای لاتین روی چه نوع کاغذی چاپ میشن ؟
    saeedpokeri تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    82

استاد گرامی
    فکر میکنم این سوال کتابهای لاتین رو روی چه نوع کاغذی چاپ میکنن، خیلی زیادی کلی باشه! خب کتاب رو همه جای دنیا روی همه ی کاغذهایی که بشه فکرش رو کرد چاپ میکنن!
    بستگی داره به اینکه ناشرش چه هدفی داشته باشه!
    ولی کاغذ کتاب هیچ ربطی به کاغذ پرینتر نداره.
    یعنی کاغذی که برای پرینتر جوهر افشان یا لیزری ساخته میشه، اصلا و ابدا قابل مقایسه با کاغذ کتاب که برای چاپ افست ساخته میشه، نیست.
    کاغذ پرینتر، چندین لایه پوشش شیمیایی داره که مرکب یا پودر رنگ (توی چاپگر لیزری) به داخل اون لایه وارد شده و اون تو خشک میشه.
    شما اگر روی کاغذ گلاسه معمولی یا تحریر معمولی، پرینت کنین، جوهر روش راه میافته و خشک نمیشه.
    پس برای پرینت کردن، باید کاغذ پرینتر گرفت، کاغذهای پرینتر هم الان به سختی وارد میشن و عموم چیزی که توی بازار هست، مارک های فله ای و بی نام و نشانه.
    برای هر پرینتر و جوهری هم باید کاغذ رو گرفت و تست کرد، گاهی یه کاغذی ته رنگ داره و مخصوص یه کار خاصیه. گاهی مثلا کاغذ مارک hp رو نمیشه اصلا با جوهر اپسون روش چاپ کرد.
    بزرگترین مشکل کاغذهای پرینتر تقلبی ای که الان توی بازار هستن اینه که رنگ خیلی زود از روشون میپره و بعد از 3 ماه، از تصویر شما هیچ چیز خوبی باقی نمی مونه.

من با پرینتر اپسونی که دارن، جزو بهترین کاغذهای فتوگلاسه ای که این سالها استفاده کردم، مارک Canson بوده که الان خیلی کمیابه و اگر هم باشه هر بسته ی 20 برگی A4 اون رو حدود 20 هزار تومان به بالا میدن که ارزش خریدن نداره!
    yaghoobi، obsidiyan و saeedpokeri تشکر می‌کنند.

كاربر جديد siamack آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام دوستان
    پرینتر من مدل زیر هست:

HP Officejet 7500 Wide

لینک سازنده: HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One Printer (C9309A) | HP® United Kingdom

از چه کاغذی برای چاپ عکس رنگی با بیشترین کیفیت در خانه استفاده کنم؟
    yaghoobi و saeedpokeri تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

باسلام
    میخواستم بدونم این کاغذهایی که بر روی تابلوهای چند تیکه کار میشه, چه نوع کاغذیه و با پرینترهای جوهر افشان سازگاری داره؟

صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین